Employer Branding w twojej firmie

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Anna Stachniuk

Czego nauczysz się na kursie

Pracodawca musi się dobrze sprzedać, by przyciągnąć do siebie najlepszych pracowników i to w akceptowalnym przez obie strony budżecie. Ten kurs uczy, jak zbudować strategię EB, szytą na miarę Twoje firmy.

Budowa zgranego i skutecznego zespołu to wielkie wyzwanie, szczególnie w realiach niedoboru pracowników i silnej konkurencji (nie tylko płacowej) na rynku pracy. Okazuje się, że wyzwaniem stało się ustabilizowanie kadry oraz przyciągnięcie odpowiednich pracowników. Przed Managerami i działami HR pojawiło się nowe zagadnienie- budowa marki pracodawcy- czyli Employer Branding. Wymaga to wiedzy w zakresie zarządzania zespołem, HR oraz PR, przydatne są narzędzia marketingowe, ale na początku trzeba wypracować strategię. Ten kurs powinien pomóc Ci połączyć te różne dziedziny wiedzy, zapozna cię z podstawowymi zagadnieniami, bez których nie ma szans na „dobry wizerunek” pracodawcy.

Z kursu dowiesz się:

  • Jak chcesz by postrzegano Twoją firmę i zespół
  • Jak określić kogo potrzebujesz w swojej firmie
  • Jakie narzędzia marketingowe i HR-owe połączyć by budowa marki była skuteczna
  • Jak budować strategię EB oraz by była ona spójna z kulturą organizacyjną firmy

Do kogo skierowany jest kurs:

  • Dla osób pracujących w HR-ach- nie ważne czy są bardziej miękkie, czy twarde.
  • Dla marketingowców, którzy chcą łączyć komunikację produktów i usług z komunikacją dobrego pracodawcy.
  • Dla managerów, którzy budują swoje zespoły i stanowią bardzo ważny element budowy i realizacji strategii EB.
  • Dla pracowników, którzy chcą pracować w zgranych zespołach i chcieliby wiedzieć jak mieć na to realny wpływ.
  • Dla zarządów, które otwierają się na inne podejście niż „u nas było dobrze i będzie dobrze i to wina ludzi, że nie chcą u nas pracować.
  • Dla prawników, którzy chcą bardziej znać potrzeby swoich klientów i ich wyzwania, których rolą jest opiniowanie benefitów, zgód na publikację wizerunku oraz rozliczeń podatkowych.

Konspekt kursu

Anna Stachniuk

Anna Stachniuk

Ekspert EB, trener, wykładowca

Anna Stachniuk jest ekspertką w zakresie EB od 2012 roku, gdy jeszcze panowało przekonanie, że chętnych do pracy jest więcej niż wolnych stanowisk.  Jako praktyk HR dowiedz się więcejpracuje zarówno dla klientów z sektora produkcyjnego i usługowego. W jej portfolio są min. szwalnie specjalistyczne i fashion, zakłady produkcyjne zbrojeniowe i automotive, zakłady z branży spożywczej, agencje pośrednictwa pracy i wiele innych. Zarządza też własną firmą usługową, zatrudniającą ponad 20 osób. Przeprowadza audyty, tworzy strategie EB i pomagam przy ich realizacji i prowadzi szkolenia.  Anna wykłada  EB i marketing na uczelniach wyższych. Występuje jako prelegentka na konferencjach branżowych w zakresie HR i zarządzania biznesem. Jest laureatką nagrody Lider wdrażania strategii biznesowych Magazynu Business Woman and Life w 2020 roku.  

Wszystkie kursy trenera Anna Stachniuk

Oceny kursu

100 %

4 oceny
4x
0x
0x
0x
0x

Magdalena Oleszek

10 lekcji kursu obejrzanych z przyjemnością, które zaowocowały dziesiątkami godzin przemyśleń,planów i działań naprawdę wielu osób. Szkolenie to daje gruntowną wiedzę jak się zabrać za poprawę nie tylko wizerunku firmy, ale i kultury pracy. Już samo rozpisanie założeń, zgodnie ze schematem, otworzyło oczy kierownikom i zmobilizowało do burzy mózgów i większego zaangażowania.


Katarzyna Zawadzka

Bardzo merytoryczny i ciekawy kurs. Mogę śmiało powiedzieć, że kurs daje możliwość opracowania strategii EB od podstaw. Odpowiednio dawkowana wiedza sprawia, że kurs przyswaja się z łatwością, a każde nowe zagadnienie już po chwili staje się jasne. Bardzo przydatna perspektywa praktyka dodatkowo ułatwia zrozumienie treści i wdrożenie odpowiednich rozwiązań w życie. Doceniam gotowe pliki, dzięki którym od razu można rozpocząć pracę nad omawianymi tematami.


Olga Cichorska

Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Dużo cennych informacji dla rekrutera-przedstawionych w przystępny sposób. Dużym plusem konkretne przykłady działań i zachowań zarówno firm jak i potencjalnych pracowników.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:03 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp