Michalina Borkowska

Przykłady, z którymi ciężko jest się identyfikować


Urszula Michałowska

Dziękuję za ten kurs! Bardzo dobrze i prosto omówione zagadnienia, które z pewnością skłaniają do przeanalizowania swoich potrzeb i emocji, a to jest pierwszy krok do poznania sobie i rozpoczęcia procesu uzdrawiania siebie oraz spojrzenia na wszystko z dystansem


Ewa Branicka-Kublik

Słaba prezentacja


Ogonowska I.

Bardzo mi się podobał


Joanna G.

Temat przedstawiony bardzo rzeczowo, zrozumiale i ciekawie. Pobudza do przemyśleń i podjęcia pracy nad sobą w tej sferze.


Andrzej G.

uczymy się każdego dnia


Andrzej Chojnowski

Bardzo merytoryczny i profesjonalny przekaz informacji


Elzbieta Wojewódzka

Rewelacyjny kurs i prowadzący.


Małgorzata K.

Bardzo ciekawy kurs. Maciej w przystępny i czytelny sposób opowiada o emocjach, sposobach radzenia sobie z nimi, o tym jak ogromny wpływ maja na nasze życie, relacje, pracę, czy ważne dla nas decyzje. Maciej w trakcie kursu dzieli się również przykładami ze swojej pracy trenerskiej i terapeutycznej, przez co możemy lepiej zrozumieć mechanizmy działania otaczających nas osób, jak i nasze własne. Jest to na pewno wartościowy materiał, który pozwala zrozumieć wagę emocji w naszym życiu, pokazuje ewentualne konsekwencje nie radzenia sobie z nimi, ale również wyposaża nas w wiedzę i sposoby skutecznego zarządzania nimi. Wspaniały wstęp do pracy nad sobą i nad swoimi emocjami :).


Magdalena Honory

Niezwykle wysoko oceniam zarówno zawartość merytoryczną kursu jak i sposób jego przeprowadzenia przez trenera. Treść naprawdę ciekawa, zaprezentowana w sposób bardzo przystępny, dużo ciekawych przykładów z „życia wziętych”. I równie szczodre dzielenie się przez Macieja własnymi doświadczeniami trenersko-terapeutycznymi. Bardzo plastyczna narracja, ułatwiająca zapamiętywanie omawianych treści, podzielenie kursu na krótkie, powiązane ze sobą odcinki tematyczne zdecydowanie ułatwia zrozumienie (tematyki) emocji – a to, patrząc na tytuł, było celem kursu. Bardzo łatwo mi było w związku z tym „wciągnąć się” i z przyjemnością przechodzić przez kolejne etapy kursu.
To, co zwróciło moją szczególną uwagę to niezwykła SPÓJNOŚĆ treści kursu ze sposobem i formułą jej prezentacji przez Macieja. Tempr głosu, tempo mówienia, intonacja, emanujące ciepło i spokój, przyjazne spojrzenie i uśmiech, spokojna gestykulacja – wszystko to powodowało, że sam fakt słuchania i oglądania kursu uspokajał mnie i wyciszał. A to chyba najlepsza rekomendacja dla kursu i jego prowadzącego.
Szczerze polecam, jeśli chcesz być rzeczowo i skutecznie poprowadzony/poprowadzona przez meandry niełatwego tematu jakim są emocje i radzenie sobie z nimi a zarazem wyciszyć się w czasie tej podróży.