10 najczęstszych błędów menedżera i jak ich unikać

Przez kurs przeprowadzi Cię  Sławek Prusakowski

Nadaje się do słuchania

W swojej pracy menedżera popełniasz błędy. Tak pokazują statystyki i badania. To normalne, każdy je popełnia. Być może nawet nie wiesz, że istnieje katalog najczęstszych błędów. Z tego kursu dowiesz się, jakie to błędy i jak ich unikać. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

53 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Nie myli się ten, kto nic nie robi, a menedżer robi bardzo dużo. W tym kursie przedstawiam 10 najczęstszych błędów popełnianych przez menedżerów. Sprawdź, w których obszarach możesz znacząco podnieść swoją efektywność osobistą oraz poprawić niektóre z obszarów zarządzania i komunikacji z zespołem. 

Kurs zawiera praktyczną wiedzę z obszaru zarządzania i psychologii, wiedzę dotyczącą pracy managera i wyzwań, które przed nim stoją. W trakcie kursu poznasz najczęstsze błędy pojawiające się w działaniach osób zarządzających w podziale na trzy obszary:

  • błędy poznawcze managera,
  • niezauważanie siebie w zarządzaniu,
  • zakłócenia komunikacji.

Każdy z tych obszarów będzie dotykał kilku częstych błędów i podawał jasne wskazówki w kwestii przeciwdziałania błędom i ich prewencji.

Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs skierowany jest do obecnych managerów, chcących podnieść swoją wiedzę, a także do osób aspirujących do pracy managerskiej.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Sławek Prusakowski

Psycholog, trener, coach, konsultant

Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów interpersonalnych. Przeprowadził ponad 10 000 godzin szkoleń, w tym ponad 900 godzin treningów interpersonalnych. Ukończył Akademię Treningu Interpersonalnego przy Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami, m.in. Trening Partners, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr. Prowadzi treningi dla osób chcących się rozwijać osobiście i lepiej funkcjonować w grupach. Publikuje w czasopismach branżowych. „Prywatnie wiem, że nikt nigdy nie dał mi tak wiele jak inni ludzie, którzy we mnie wierzyli. Staram się dzielić tym, co otrzymałem. Lubię ludzi i wspieram ich w rozwoju. Jestem ciekaw każdego spotkania”.

Ocena kursu

95 %

64 oceny
53x
7x
4x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Joanna Kusy

Świetny kurs! Trafne spostrzeżenia, analizy pod kątem własnej pracy - bardzo przydatne - dziękuję!

Odpowiedź trenera:

“Dziękuję za miłą recenzję. Pozdrawiam“


Grzegorz K.

Dziękuję Panie Sławku!
Nareszcie Ktoś mnie przekonał i zmotywował do zmiany niehigienicznych nawyków w pracy.


Michal P.

Szkolenie bardzo dobre i inspirujące.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.