10 najczęstszych błędów menedżera i jak ich unikać

Przez kurs przeprowadzi Cię  Sławek Prusakowski

Nadaje się do słuchania

W swojej pracy menedżera popełniasz błędy. Tak pokazują statystyki i badania. To normalne, każdy je popełnia. Być może nawet nie wiesz, że istnieje katalog najczęstszych błędów. Z tego kursu dowiesz się, jakie to błędy i jak ich unikać. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Nie myli się ten, kto nic nie robi, a menedżer robi bardzo dużo. W tym kursie przedstawiam 10 najczęstszych błędów popełnianych przez menedżerów. Sprawdź, w których obszarach możesz znacząco podnieść swoją efektywność osobistą oraz poprawić niektóre z obszarów zarządzania i komunikacji z zespołem. 

Kurs zawiera praktyczną wiedzę z obszaru zarządzania i psychologii, wiedzę dotyczącą pracy managera i wyzwań, które przed nim stoją. W trakcie kursu poznasz najczęstsze błędy pojawiające się w działaniach osób zarządzających w podziale na trzy obszary:

  • błędy poznawcze managera,
  • niezauważanie siebie w zarządzaniu,
  • zakłócenia komunikacji.

Każdy z tych obszarów będzie dotykał kilku częstych błędów i podawał jasne wskazówki w kwestii przeciwdziałania błędom i ich prewencji.

Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs skierowany jest do obecnych managerów, chcących podnieść swoją wiedzę, a także do osób aspirujących do pracy managerskiej.

Konspekt kursu

Sławek Prusakowski

Sławek Prusakowski

Psycholog, trener, coach, konsultant

Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów interpersonalnych. Przeprowadził ponad 10 000 godzin szkoleń, w tym ponad 900 godzin dowiedz się więcejtreningów interpersonalnych. Ukończył Akademię Treningu Interpersonalnego przy Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami, m.in. Trening Partners, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr. Prowadzi treningi dla osób chcących się rozwijać osobiście i lepiej funkcjonować w grupach. Publikuje w czasopismach branżowych. „Prywatnie wiem, że nikt nigdy nie dał mi tak wiele jak inni ludzie, którzy we mnie wierzyli. Staram się dzielić tym, co otrzymałem. Lubię ludzi i wspieram ich w rozwoju. Jestem ciekaw każdego spotkania”.

Wszystkie kursy trenera Sławek Prusakowski

Ocena kursu

99 %

26 oceny
25x
1x
0x
0x
0x

Korneliusz J.

Wpadający w ucho, merytoryczny i bardzo dopasowany do mojej codzienności.

Odpowiedź trenera:

“Dziekuje.“


Renata C.

Rewelacyjny kurs. Sądzę, że powinien go przepracować każdy w organizacji, kto zarządza zespołem


Katarzyna Ł.

Bardzo:)

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
53 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp