Kursy online, webinary, szkolenia i kształcenie profesjonalne
intro-image

Szkolenia niezależnie od miejsca i czasu

Kiedy, gdzie i jak się szkolić? Pracownicy sami wybierają...

Szkolenia z nami dopasują do swoich potrzeb, zwyczajów i możliwości czasowych. W ten sposób sami, w naturalny sposób budują własną ścieżkę edukacji. Oprócz wyboru tematów, trenerów czy formatów mogą wybrać również urządzenie, na którym będą się uczyć.

benefit

W ciągu dnia mogą uczyć się na komputerze, kiedy tylko mają czas na dłuższą naukę, możliwość wielokrotnego powtarzania tematów lub wykonywania ćwiczeń na dodatkowych materiałach.

benefit

Krótsze formaty szkoleniowe lub podział kursów wideo na krótkie lekcje z możliwością odsłuchiwania zostaną docenione podczas nauki na komórce a wtedy nawet krótkie przerwy zostaną wykorzystane na naukę.

benefit

Naukę mogą sobie dowolnie dawkować i kontynuować ją np. w domu na tablecie, docenią również opcję napisów. Wystarczy posiadać połączenie z Internetem.

Pracownicy chwalą sobie naukę na komórce

Bez długiego uruchomiania komputera, oczekiwania i szukania tego właściwego kursu. Za pomocą 1 kliknięcia trwoi pracownicy mogą kontynuować naukę tam, gdzie skończyli, lub odkryć nowy kurs. Seduo jest w zasięgu ich ręki / w kieszeni.
mobile app

Aplikacja, która ma wiele zalet

  • Oszczędza dane można pobrać treść bezpośrednio na telefon i uczyć się ofline.

  • Zawsze aktualne treści dzięki połączeniu ze stroną www, aby płynnie kontynuować naukę.

  • Odtwarza w formie audio w tle lub przy zablokowanym ekranie.

  • Przypomina o kontynuacji nauki i informuje o nowych kursach.

  • Dostępny na Androida. iOS wyłącznie dla firm i ich kursantów.

Pobierz w Google PlayPobierz w App Store
mobile app

Wypróbuj w praktyce

Otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów wideo i administracji – na okres21 dni za darmo bez zobowiązań. Chętnie przedstawimy Ci Seduo indywidualnie i doradzimy, w jaki sposób Twoja firma może go maksymalnie wykorzystać. Możesz się z nami skontaktować bezpośrednio pod adresemlub zadzwonić pod numer.

Aleksandra Szulc
Aleksandra Szulc

Customer care