FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest główny cel Seduo.pl?

Chcemy zbudować wiodącą platformę e-learningową w Polsce, która pomoże tysiącom ludzi podnieść swoje kwalifikacje i odnosić sukcesy zawodowe.

Kto odpowiada za Seduo.pl?

Seduo.pl należy do spółki Alma Career, która jest liderem na czeskim rynku pracy i rynku szkoleniowym. Alma Career razem ze swoimi partnerami, którymi są lektorzy, firmy, szkoły wyższe oraz inne organizacje, tworzy i publikuje kursy on-line.

Jakie korzyści dają kursy on-line?

W przeciwieństwie do klasycznych szkoleń lub nauki w szkole, ucząc się on-line, oszczędzasz czas i pieniądze. Możesz uczyć się czego chcesz, kiedy chcesz i gdziekolwiek chcesz. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, dlatego też gwarantujemy wysoką jakość naszych kursów wideo.

Czego nauczę się na kursie on-line z Seduo.pl?

Seduo.pl oferuje szkolenia branżowe. W naszej ofercie znajdziesz np. szkolenia z zakresu sprzedaży, technik prezentacji, zarządzania projektem czy zarządzanie IT. Są to umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukcesy zawodowe.

Kto może uczestniczyć w szkoleniach Seduo.pl?

Jeśli jesteś studentem, pracownikiem czy przedsiębiorcą i chcesz podnosić swoje kwalifikacje - dobrze trafiłeś. Nasze kursy mogą zainteresować każdego, kto chce rozwijać się i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Nawet seniorzy czy uczniowie szkół podstawowych znajdą tutaj coś dla siebie.

Jak wyglądają kursy Seduo.pl?

Kursy zawierają lekcje wideo oraz materiały edukacyjne, np. prezentacje i teksty. Dodatkowo możesz wypełniać testy, aby lepiej przyswoić sobie materiał, a następnie zdobyć certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Co muszę zrobić, aby otrzymać certyfikat ukończenia kursu?

Trzeba spełnić warunki, które w zależności od kursu mogą się nieco różnić. Jednak zwykle należy uzyskać minimalnie 80% poprawnych odpowiedzi z testu końcowego.

Do czego potrzebny mi taki certyfikat?

To potwierdzenie zdobycia nowej wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą Ci być bardziej efektywnym w życiu prywatnmy i zawodowym. Pomoże Ci to wyróżnić się spośród kandydatów, którzy ubiegają się o to samo stanowisko pracy. Możesz też wykorzystać certyfikat w autoprezentacji, wpisać go w swoim życiorysie lub dołączyć do pozostałych dokumentów potwierdzających Twoje kolejne sukcesy edukacyjne.

Chcę stworzyć własny kurs on-line. Jak mogę go zamieścić na Seduo.pl?

Chcesz nauczyć czegoś innych i nie boisz się występów przed kamerą? To dobrze, napisz na adres katarzyna.jarosz@almacareer.com i ustalimy jak wspólnie stworzyć dobrej jakości kurs on-line.