Kursy online, webinary, szkolenia i kształcenie profesjonalne
intro-image

Prosta obsługa

Zero komplikacji, proste wdrożenie

Swoich pracowników możesz szkolić już od jutra. Nie musisz w żaden sposób scalać czy łączyć Seduo z swoimi wewnętrznymi systemami firmowymi. Wystarczy, że dział IT zaakceptuje domenę Seduo.pl, posiadasz dostęp do Internetu i gotowe.

company_administration.promo.asset_img_alt

Zarządzaj szkoleniami w jednym miejscu

Każda firma ma dostęp do panelu administratora oraz przejrzystych statystyk. Dzięki temu w prosty sposób możesz zarządzać szkoleniami, na bieżąco je oceniać i planować ich dalszy kierunek.

Zarządzaj kursantami

Wystarczy wgrać listę pracowników z Excela, lista kursantów utworzy się automatycznie. Przegląd kursantów zawsze pod ręką i wiele innych funkcji.

Plany rozwoju

W prosty sposób przypiszesz kursantom odpowiednie tematy. Możesz tworzyć plany nauczania uraz ustalać terminy ich ukończenia.

Dołącz menedżerów

Menedżerowie zespołów mogą przypisywać kursy wideo oraz całe plany nauczania oraz śledzić statystyki. W ten sposób w sposób celowy zarządzać rozwojem swojego zespołu w obszarach, które są dla nich ważne.

Planuj rozwój w oparciu o statystyki i raporty

Dzięki temu, że masz zawsze dostęp do przejrzystych danych możesz w profilu administratora planować rozwój pracowników w oparciu o statystyki raportów, wybierać pokrewne tematy, oceniać korzyści, koszty oraz efektywność szkoleń.

Wypróbuj w praktyce

Otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów wideo i administracji – na okres21 dni za darmo bez zobowiązań. Chętnie przedstawimy Ci Seduo indywidualnie i doradzimy, w jaki sposób Twoja firma może go maksymalnie wykorzystać. Możesz się z nami skontaktować bezpośrednio pod adresemlub zadzwonić pod numer.

Aleksandra Szulc
Aleksandra Szulc

Customer care