Trenerzy

Rafał Żak

Rafał Żak

Trener, mówca, coach

Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.

Cały profil trenera

Wojciech Paździor

Wojciech Paździor

Założyciel i CEO Active Strategy, konsultant

Pracowałem z: Akamai, Allegro, Atos, Divante, Nasza-Klasa, OLX, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, Volkswagen. Od 2008 roku prowadzę zespoły, od 2012 zespół rozproszony, a od 2003 programy rozwojowe. Specjalizuję się w doskonaleniu kompetencji menedżerskich i rozwoju zespołów w dynamicznie rozwijających się firmach. Klienci zgłaszają się do mnie, kiedy chcą dokonać zmiany struktury, stylu zarządzania zespołami lub atmosfery i kultury organizacyjnej.

Cały profil trenera

Honorata Kifner

Honorata Kifner

Trener rozwoju osobistego i coach zdrowia

Honorata Kifner - dyplomowany trener rozwoju osobistego (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej  INTRA) oraz Coach (Studium Coachingu Zawodowego oraz Szkoła coachingu zespołowego i grupowego -  NOVO). Licencjonowany trener Personal Efficiency Program®. 

Zdrowie w firmach to jej zawodowa misja. Pracuje z klientami, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć swoją efektywność i tym samym lepiej radzić sobie ze stresem.

Honorata szkoli menedżerów, liderów, specjalistów w dużych firmach, ale chętnie pracuje też z klientami indywidualnymi. 

Honorata prowadzi warsztaty, webinary, konsultacje oraz coachingi efektywności. Do tego wszystkiego tego ma dwójkę dzieci i kota, więc skuteczne zarządzanie sobą w czasie nie jest jej obce. 

Cały profil trenera

Marta Błońska

Marta Błońska

Psycholog, coach, edukatorka stresu

Marta Błońska - psycholog, coach, trener biznesu. CEO Digital Wellbeing Space. Edukatorka stresu oraz
ekspert od równowagi cyfrowej i przebodźcowania. Autorka i moderatorka szkoleń z zakresu
efektywności osobistej i soft skills, szkoleń związanych z rozwojem osobistym, poczuciem
własnej wartości, asertywnością, radzeniem sobie z trudnymi emocjami czy presją. Ekspert
od Digital Wellbeingu oraz radzenia sobie ze stresem. Pracuje zarówno z klientami
indywidualnymi, jak i zespołami. Prowadzi gabinet psychologiczny, w którym pracuje
coachingowo w nurcie psychologii pozytywnej i skoncentrowanej na rozwiązaniach. Hasło,
które nadaje kierunek jej działaniom, to „więcej siebie”. Współtworzy projekt Digital
Wellbeing Space, w którym odpowiada za programy i narzędzia równowagi cyfrowej dla
biznesu.

Cały profil trenera

Jacek Jakubowski

Jacek Jakubowski

Psycholog, coach, założyciel Grupy TROP

Jacek Jakubowski – współwłaściciel i superwizor Grupy TROP, psycholog, przewodniczący
Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor treningu
psychologicznego rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, członek
założyciel Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, polskiego klubu amerykańskiej organizacji
Innowatorzy dla Dobra Ogółu ASHOKA.
Doświadczony mentor i coach pracujący z najwyższą kadrą menedżerską. Prowadzi projekty
rozwoju kultury organizacyjnej, zarządzania zmianą, budowania współpracy w strukturach
sieciowych, rozwijania umiejętności psychospołecznych, wprowadzania innowacyjnych
rozwiązań.
Jest uznanym ekspertem w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest autorem
koncepcji pierwszej w Polsce Szkoły Trenerów (założonej przed czterdziestu laty) TROP.
W ramach działań społecznych od czterech lat rozwija AKCJĘ-EMPATIA organizując
coroczne FESTIWALE p.n. EMPATIA W DZIAŁANIU.

Cały profil trenera

Mariusz Kędzierski

Mariusz Kędzierski

Sprzedawca, trener, współautor książek

Mariusz Kędzierski - przede wszystkim sprzedawca i praktyk z dużym doświadczeniem w terenie. A także trener – warsztatowiec, który od 14 lat specjalizuje się w szkoleniach dla handlowców. Prowadzi je ze wszystkich dziedzin i poddziedzin sprzedaży: szkolenia produktowe, standardy wizyty handlowej, negocjacje, obsługa klienta, sprzedaż przez telefon, trudny klient, wywieranie wpływu. Prowadzi superwizje i coaching dla handlowców, menedżerów działów sprzedaży i trenerów wewnętrznych.

Jest współautorem książek: „Zawód: handlowiec. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji” (OnePress, 2011) oraz „O negocjacjach i negocjatorach. Poradnik Praktyka” (OnePress, 2014).

Cały profil trenera

Gosia Horakova

Gosia Horakova

Psycholog, trener, coach

Współzałożycielka Digital Wellbeing Space. Projektantka i moderatorka szkoleń z zakresu Digital Wellbeingu. Przedsiębiorczyni oraz autorka projektu Offline Balance i Digital Wellbeing Space, w których pomaga budować zdrową równowagę cyfrową, realizuje warsztaty i promuje ideę higieny cyfrowej wśród przedsiębiorców i rodziców. 

Ukończyła psychologię, a także certyfikowany kurs coachingu ICF. Od 2010 roku jest certyfikowanym trenerem. Jako psycholog i coach pracuje z klientami indywidualnymi w nurcie psychologii pozytywnej i w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.

Cały profil trenera

Piotr Czekierda

Piotr Czekierda

Mentor, Tutor

Piotr Czekierda jest współzałożycielem Collegium Wratislaviense oraz Two Wings Institute. Z nominacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zasiadał w V kadencji Rady Kuratorów Zakładu Narodowego im. Ossolińskich,  w latach 2014 – 2018 był członkiem Rady Partycypacyjnej przy Prezydencie Wrocławia. Jako pracownik Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa został w 2003 roku współlaureatem Nagrody Głównej Pro Publico Bono dla Najlepszej Lokalnej Inicjatywy Edukacyjnej. Poza działalnością edukacyjną i społeczną Piotr Czekierda zajmuje się innowacyjnym biznesem.  W latach 2016 – 2018 realizował program współpracy ze startupami technologicznymi w Grupie KGHM. Pełnił także rolę mentora w MIT Enterprise Forum Poland – programie akceleracyjnym wspierającym najlepsze polskie startupy w globalnym rozwoju, był nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej Polska The Times na Skutecznego Menedżera 2015 roku.

Cały profil trenera

Joanna Celusta

Joanna Celusta

Trener biznesu i projektant graficzny

Joanna Celusta - właścicielka firmy FABRYKA MYŚLI RYSOWANYCH. Wielka pasjonatka sketchnotingu oraz wszystkiego, co wiąże się z tak zwanym myśleniem wizualnym. Wykorzystuje swoje umiejętności w życiu prywatnym jak i zawodowym tworząc materiały graficzne (analogowe oraz digitalowe) w formie obrazów/ilustracji w taki sposób, aby inni mogli łatwiej zrozumieć skomplikowane treści i zapamiętać je na dłużej. Myślenie wizualne oraz umiejętność tworzenia kolorowych notatek są tematyką jej szkoleń, które ma okazję prowadzić wśród wielu różnych grup zawodowych (kadra zarządzająca, HR, marketing, doradztwo zawodowe, trenerzy, sprzedawcy).

Podczas prowadzonych szkoleń stara się połączyć naukę z dobrą zabawą i przyjemnością uczenia się czegoś nowego. Jej celem jest pokazanie uczestnikom korzyści wynikających z nabycia nowej wiedzy i umiejętności oraz przeniesienie ich na realne sytuacje życiowe lub zawodowe.

Cały profil trenera

Rafał Ferber

Rafał Ferber

Konsultant ds. pracy zdalnej i hybrydowej

Rafał Ferber - praktyk pracy zdalnej z kilkunastoletnim doświadczeniem zarówno korporacyjnym jak i z sektora małych oraz średnich przedsiębiorstw. Manager sprzedaży, doradca i przedsiębiorca. Przeszedł przez wszystkie szczeble pracy zdalnej – od bycia zdalnym przedstawicielem handlowym w sektorze IT, poprzez zarządzanie mobilną siecią doradców Klienta w branży bankowej aż po zarządzanie własną agencją digitalową działającą w modelu hybrydowym i zdalnym. W szczytowym momencie tej aktywności zarządzał zespołem kilkudziesięciu handlowców w całym kraju. To wówczas zderzył się z wieloma wyzwaniami pracy zdalnej #ZdalnyManager. Od 2017 roku prowadzi własną agencję social media Runaways Social Media & More. Jest twórcą i autorem "Mordor na Domaniewskiej".

 

Cały profil trenera

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. Wysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Cały profil trenera

Piotr Majcher

Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego chleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Cały profil trenera

Piotr Kurpiasz

Piotr Kurpiasz

Trener, coach, nauczyciel jogi i mindfulness

Piotr Kurpiasz - łączy potrzeby biznesu z szeroko rozumianym dbaniem o dobrostan.  Od 2009 roku prowadzi warsztaty i wyjazdy rozwojowe, w trakcie których pomaga ludziom lepiej radzić sobie ze stresem, wzmacniać uważność i rezyliencję. 

Mindfulness i jogi uczy w swojej szkole Everyday Yoga Studio we Wrocławiu, online oraz w trakcie retreatów w Polsce i za granicą. Regularnie jeździ do Indii, gdzie u źródeł poznaje jogę, pranajamę, techniki uważnościowe i relaksacyjne. Tworzył i wspierał inicjatywy mindfulness w trakcie pracy w globalnej firmie konsultingowej, gdzie prowadził sesje i warsztaty mindfulness m.in. w Brukseli, Genewie, Zurychu, Monachium, Wrocławiu i Poznaniu. On-line inspirował biura z pozostałych kontynentów do inicjowania ich własnych, lokalnych programów.

Połączenie doświadczenia pracy w biznesie i znajomość jego wyzwań z doświadczeniami praktyk uważnościowych, które zdobywał „u źródeł”, pozwala mu skutecznie inspirować tematem uważności nawet tych najbardziej  sceptycznych. W Polsce treningi i sesje mindfulness prowadził dla pracowników m.in. HP, Fortum, Coliers International, Young / Skilled. 

Cały profil trenera

Agnieszka Szczepanik

Agnieszka Szczepanik

Coach, trener, moderator

Agnieszka Szczepanik – jestem coachem z akredytacją International Coaching Federation oraz trenerką umiejętności miękkich. Realizuję projekty szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników firm farmaceutycznych, rynku IT, handlu i edukacji. Jestem członkinią zespołu trenerskiego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Od 2017 roku współtworzę Coaching Adventures, w ramach którego z powodzeniem wdrożyłam już czterokrotnie program wsparcia dla młodych liderów zespołów. Jestem autorką publikacji o podejściu coachingowym w pracy z różnymi grupami docelowymi.

Cały profil trenera

Andrzej Blikle

Andrzej Blikle

Trener, przedsiębiorca, informatyk

Prof. Andrzej Blikle jest profesorem zwyczajnym w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk, członkiem Europejskiej Akademii Nauk (Academia Europaea), członkiem honorowym i byłym prezesem Polskiego Towarzystwa Informatycznego, i członkiem ponad 20 różnych innych organizacji.

W roku 2011 otrzymał tytuł „Człowiek Jakości Roku 2010” przyznany przez Kongres polskich Menedżerów Jakości ISO POLAND 2011. Prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Andrzej Blikle Doradca. Specjalizuje się w tematach związanych z budowaniem partnerstwa w zarządzaniu, promuje też ideę turkusowych organizacji. Prof. Andrzej Blikle wykłada od roku 1996 zarządzanie kompleksową jakością, a w latach 1996-2010 wdrażał je w swojej rodzinnej firmie A.Blikle Sp. z o.o. otrzymując od roku 2008 liczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie organizacji i zarządzania. Prof. A.Blikle prowadzi własne konwersatorium oraz szkolenia na temat TQM.

W roku 2014 ukazała się jego książka "Doktryna jakości - rzecz o skutecznym zarządzaniu" (wydawnictwo Helion), której Trzecie Wydanie Turkusowe jest już dostępne na półkach księgarskich, a także do bezpłatnego pobrania na https://www.moznainaczej.com.pl/ksiazka-i-artykuly/doktryna-jakosci.

W maju 2015 r. książka zajęła I miejsce w kategorii Najlepszy poradnik ekonomiczny w konkursie Economicus 2015 organizowanym przez „Dziennik Gazeta Prawna”, a w czerwcu 2016 r. otrzymała nagrodę Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie za najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014 – 2015.

Cały profil trenera

Andrzej Niemczyk

Andrzej Niemczyk

Trener, Menedżer, Autor książek

Andrzej Niemczyk

Trener, menedżer, autor książek

Zanim zacząłem prowadzić szkolenia, byłem menedżerem, a jeszcze wcześniej przedstawicielem handlowym. Przez 8 lat zajmowałem się kierowaniem i szkoleniem zespołów przedstawicieli medycznych. Przez 11 lat pracowałem w Gedeon Richter i Ewopharma AG, gdzie przeszedłem drogę od przedstawiciela, przez kierownika regionalnego, dyrektora regionalnego, aż do dyrektora handlowego. Z zawodu jestem lekarzem, pracowałem w szpitalu przez 8 lat. Zajmowałem się też badaniami klinicznymi nowych leków. Od kilkunastu lat prowadzę szkolenia z kompetencji menedżerskich (motywowanie, zarządzanie zespołem, przywództwo, rozwiązywanie konfliktów) oraz handlowe (techniki sprzedaży, budowanie relacji, negocjacje, zarządzanie sprzedażą). Poza szkoleniami spotykam się też czasem ze studentami na zajęciach w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Jestem autorem 8 książek z zakresu zarządzania ludźmi, motywowania, sprzedaży i negocjacji.

Cały profil trenera

Aleksandra Szczepaniak

Aleksandra Szczepaniak

Trenerka wystąpień publicznych, konferansjerka, lektorka

Aleksandra Szczepaniak - lub inaczej „huragan słów” czy „kobieta reaktor”. To niektóre reakcje jakie można usłyszeć po moim występie na scenie. Zajmuję się profesjonalnymi wystąpieniami publicznymi w języku polskim, angielskim i hiszpańskim w swojej firmie WeDo Academy.  Uczę ludzi przemawiać szczerze i autentycznie, gdyż to jest najlepsza droga do podbicia serc słuchaczy.

Jako lektorka użyczam głosu firmom przy produkcji filmów promocyjnych, dokumentalnych lub innych produkcji dźwiękowych. Jako konferansjerka prowadziłam wiele dużych konferencji z zakresu psychologii biznesu, logistyki i transportu, czy zarządzania projektami. Jestem zasłużonym członkiem i mówcą Toastmasters International.  W 2019 roku uzyskałam tytuł Mistrza Ewaluacji Mów Inspirujących na 5 krajów europejskich. 

Jako szkoleniowiec oferuję kursy z wystąpień publicznych, prezentacji oraz komunikacji biznesowej. Szkolę firmy z tak różnorodnych branż jak meblarstwo, rozwiązania IT, czy doradztwo finansowe. Specjalizuję się w prezentacjach inwestorskich dla startupów i średnich biznesów. Prowadziłam szkolenia dla Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,  Ministerstwa Środowiska i Klimatu, czy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Prowadzę również regularne zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu „Public Speaking in English” dla kierunku International Management.

Cały profil trenera

Anna Sokołowska

Anna Sokołowska

Psycholog, trener, coach, mentor

Anna Sokołowska jest doradcą strategicznym z 30 letnim doświadczeniem w biznesie, biegłym w operacjonalizacji strategii przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych w obszarze zarządzania pracą. Projektuje i wdraża rozwiązania pozwalające klientom realizować krótko i długofalowe cele biznesowe poprzez usprawnienia lub przekształcenia funkcji kadrowej. Przeprowadza zmiany związane z wynagradzaniem, rozwojem i kompetencjami pracowników oraz z procesami pracy i z promocją zarządzania zintegrowanego.  Uczestniczyła w przekształceniach największych przedsiębiorstw w Polsce i we wdrażaniu na rynku polskim innowacyjnych projektów podnoszących jakość zarządzania. Projektowała modele zarządcze i zarządzała masowym wdrożeniem procesów z użyciem aplikacji. Audytowała małe, średnie i wielkie przedsiębiorstwa pod kątem sprawności zarządzania i przeprowadzała zmiany podnoszące rentowność procesów.

Od 25 lat trener biznesu, tworzyła pierwsze w Polsce programy e-learningowe dla największych odbiorców. Przeszkoliła w trybie stacjonarnym ponad 8.000 osób w Polsce i na świecie, w tym szkoliła międzynarodowych konsultantów z Wielkiej Piątki. Od 15 tu lat – jako coach i mentor kadry kierowniczej skutecznie motywuje klientów do realizacji ambitnych celów biznesowych i osobistych. Dzięki orientacji na rozwój pomaga liderom wejść na najszybszą ścieżkę usprawnień.

Z wykształcenia jest psychologiem ze specjalizacją w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Studiowała na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Ukończyła szereg kursów związanych z biznesowymi funkcjami przedsiębiorstw: finanse, sprzedaż, zarządzanie jakością oraz specjalistycznych w zakresie zarządzania pracą - przywództwo, szkolenia i oceny indywidualne.

Cały profil trenera

Darek Pilis

Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi szkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Cały profil trenera

Michał Kibil

Michał Kibil

Adwokat, Senior Partner w kancelarii DGTL

Michał Kibil jest adwokatem i prowadzi warszawski oddział kancelarii DGTL. Doradza oraz szkoli we wszelkich kwestiach związanych z szeroko pojętą tematyką zatrudniania pracowników, hr compliance, prawa autorskiego, ochrony danych osobowych oraz prawa nowych technologii. Wspiera przedsiębiorstwa w zakresie budowy i audytowania systemów compliance. Świadczy wsparcie ad hoc w zakresie przygotowania i asysty w trakcie kontroli realizowanych przez organy regulacyjne. Jest jednym z partnerów prawnych Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Koalicji na rzecz Polskich Innowacji.

Cały profil trenera

Małgorzata Sitkiewicz

Małgorzata Sitkiewicz

Radca prawny

Małgorzata jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa ochrony danych osobowych, prawa gospodarczego, nowych technologii i pracy. Doświadczenie zdobywała, doradzając klientom w dziedzinie prawa pracy, umów na wdrożenie i utrzymanie rozwiązań informatycznych, a także umów pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Od ponad trzech lat pomaga chronić interesy polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu działalności zgodnie z przepisami prawa pracy i ochrony danych. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i certyfikowanym członkiem International Association of Privacy Professionals (IAPP CIPP/E). Ukończyła Wydział Prawa i Administracji, a także Wydział Lingwistyki Stosowanej (kierunek: tłumacz sądowy języka angielskiego) Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Cały profil trenera

Tomasz Waleczko

Tomasz Waleczko

Psycholog, trener

Psycholog, trener PTP II st., ewaluator. Dyrektor regionalny i Master Trainer w BrainCore Swiss

Prowadzę Instytut Witelon zajmujący się szkoleniami i badaniami programów społecznych, rozwojowych. Za mną kilkanaście lat doświadczenia pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi w zakresie rozwoju, potencjału, wprowadzania zmian w biznesie, NGO, edukacji. Prowadzę również prywatną praktykę dla klientów indywidualnych.

W biznesie i organizacjach pozarządowych uczę komunikacji, rozwijam inteligencję emocjonalną, dbam o współpracę i pomagamy w trudnych chwilach. Zajmuję się również mierzeniem zmian i efektów działań rozwojowych.

Obecnie moją pasją zawodową jest innowacyjne narzędzie BrainCore.pl, w którym dzięki podstawom neuronaukowym AI generuje genialne raporty i podpowiedzi jak rozwijać zespół, jak wzmocnić potencjał i rozwinąć siebie i pracowników. W firmie odpowiadam za rozwój narzędzi, wysoką jakość szkoleń i standardy prowadzonych konsultacji z klientami.

Moim zawodowym celem jest pokazanie, że w każdej sytuacji jesteśmy ludźmi i dlatego powinniśmy lepiej rozumieć siebie i innych .

Cały profil trenera

Małgorzata Wypych

Małgorzata Wypych

Psycholog, interwent kryzysowy

Prezeska Mental Health Center, psycholog, specjalista w zakresie interwencji psychologicznej i zarządzania stresem w incydentach o charakterze krytycznym (International Critical Incident Stress Foundation), po licznych szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Specjalista w zakresie wsparcia psychologicznego w organizacjach, nauczyciel akademicki. Redaktor naukowy dorocznej konferencji „Wsparcie psychologiczne w systemie ratunkowym”, prelegent TEDx, autor kilkunastu publikacji z zakresu psychologii w medycynie ratunkowej.

Posiada 15 lat doświadczenia w nauczaniu akademickim, 9 lat jako specjalista ds. wsparcia psychologicznego w ratownictwie medycznym, przeprowadziła ponad 300 warsztatów z zarządzania kryzysami psychologicznymi dla organizacji oraz przeszkoliła ponad 10 tys. pracowników organizacji podczas szkoleń i wykładów.

Cały profil trenera

Marta Kochan-Wójcik

Marta Kochan-Wójcik

psycholog, psychoterapeutka

Jest psychologiem - praktykiem, psychoterapeutką, specjalizuję się w pomaganiu osobom, które doświadczyły traumy. Pracuję metodą Somatic experiencing. Jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Od ponad dwudziestu lat pogłębiam wiedzę i rozwijam kompetencje udzielania pomocy psychologicznej i psychoterapii. W tym czasie ukończyłam szkolenia z zakresu terapii gestalt, terapii systemowej, ustawień systemowych, technik relaksacyjno-wyobrażeniowych, terapii par, terapii neuroafektywnej oraz terapii traumy metodą SE® i NARM™ (łącznie – ponad 1500 godzin szkoleniowych). Asystuję w kursach i jestem certyfikowanym praktykiem terapii traumy metodą Somatic Experiencing® i NeuroAffective Relational Model™.

Prowadzę własną praktykę terapeutyczną, w której specjalizuję w pracy z parami i w terapii indywidualnej osób po doświadczeniach kryzysowych oraz traumach rozwojowych. Pracuję w nurcie systemowym, całościowo myśląc o naturze człowieka i związkach między sferą psychiczną, fizyczną oraz społeczną. Towarzysząc ludziom w procesie dokonywania zmian, korzystam z różnych perspektyw i narzędzi terapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem wykładowcą akademickim z dwudziestoletnim stażem pracy na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2016-2020 – pełniłam funkcję zastępcy dyrektora Instytutu Psychologii ds dydaktycznych. Jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing.

Cały profil trenera

Anna Krawcewicz

Anna Krawcewicz

Psycholog, trener, coach

Anna Krawcewicz jest psychologiem biznesu, trenerem, coachem i konsultantem HR. Jest też założycielem firmy doradczo-szkoleniowej Mind UP.  Anna ma międzynarodową akredytację trenerską (szkolenie i certyfikacja w Wielkiej Brytanii). Podczas szkoleń, które prowadzi, łączy bogate doświadczenia zawodowe z umiejętnościami trenerskimi. Uczestnicy jej szkoleń przede wszystkim cenią sobie umiejętność dzielenia się doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami popartymi dogłębną wiedzą z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi. Kluczowi dla niej są ludzie – ich zdolności i rozwój.

Tworzy i realizuje projekty rozwojowe i doradcze dla biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z polskimi i międzynarodowymi firmami m.in. w takich sektorach jak sprzedaż, motoryzacja, FMCG i bankowość. Posiada doświadczenie w projektowaniu i realizacji kompleksowych programów rozwojowych dla kadry managerskiej (projekty obejmujące diagnozę i rozwój kompetencji miękkich). Anna jest cenionym ekspertem i autorką licznych publikacji z dziedziny rekrutacji, rozwoju i identyfikacji potencjału pracowników. Jej artykuły pojawiły się m.in. w dziale Ekspert Personalny magazynu „Personel i zarządzanie”, portalu HR STANDARD, „International Business Voice – Contact Online”. Prowadziła też liczne wystąpienia i spotkania na konferencjach branżowych m.in. PSZK (Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami), Konferencje RZECZPOSPOLITA, Puls Biznesu.

Cały profil trenera

Sławek Prusakowski

Sławek Prusakowski

Psycholog, trener, coach, konsultant

Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów interpersonalnych. Przeprowadził ponad 10 000 godzin szkoleń, w tym ponad 900 godzin treningów interpersonalnych. Ukończył Akademię Treningu Interpersonalnego przy Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami, m.in. Trening Partners, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr. Prowadzi treningi dla osób chcących się rozwijać osobiście i lepiej funkcjonować w grupach. Publikuje w czasopismach branżowych. „Prywatnie wiem, że nikt nigdy nie dał mi tak wiele jak inni ludzie, którzy we mnie wierzyli. Staram się dzielić tym, co otrzymałem. Lubię ludzi i wspieram ich w rozwoju. Jestem ciekaw każdego spotkania”.

Cały profil trenera

Agata Ziemnicka

Agata Ziemnicka

Psycholog, dietetyk, trener

Agata Ziemnicka jest dietetyczką i psycholożką kliniczną. Zajmuje się edukacją żywieniową i psychologią jedzenia, czyli tym, jak zadbać o siebie poprzez jedzenie i zdrowy tryb życia. Prowadzi warsztaty psychologiczno-dietetyczne dla kobiet i konsultacje indywidualne. Specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania. Pracuje z dziećmi i z ich rodzinami. Tworzy i prowadzi kompleksowe szkolenia z zakresu żywienia dla pracowników korporacyjnych oraz szkoli lekarzy z żywienia w chorobach dietozależnych. Współprowadziła program telewizyjny „Rewolucja na talerzu” oraz „Szczypta smaku” w TVN Style. Jest też współautorką dwóch książek kucharskich pod tymi samymi tytułami. Jest prezeską fundacji Kobiety bez diety, promującej zdrowy sposób odżywiania i zaprzestanie obsesji piękna i uprzedmiotowienia kobiet. Tam powstała wydana w 2020 roku książka „Kobiety bez diety”. Agata jest założycielką Healthy Workplace by Ziemnicka. To zespół zajmujący się tworzeniem kultury zdrowia w firmach.

Cały profil trenera

Katarzyna Jarosz

Katarzyna Jarosz

Trener, coach, HRBP

Katarzyna jest trenerem biznesu, coachem zespołowym i grupowym, ekspertem ds. HR. Doświadczenie zdobywała, pracując w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Dużym atutem jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rozwojowych dla managerów i specjalistów. Przez 15 lat w wewnętrznym HR, a następnie jako Trener Wewnętrzny i L&D Expert w korporacji z branży HR. Specjalizuje się w obszarach związanych z rozwojem kompetencji managerskich, rekrutacji i selekcji, kompetencji komunikacyjnych oraz w prowadzeniu coachingów zespołowych i grupowych. Prowadzi sesje AC/DC oraz programy outplacementowe. Jest akredytowana w narzędziu psychometrycznym Facet5, dzięki któremu wspiera swoich klientów na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem. Pracuje z zespołami nad osiąganiem sukcesów w biznesie i zwiększaniem ich efektywności.

Cały profil trenera

Jolanta Łuczkowska

Jolanta Łuczkowska

Trener, mentor, coach, konsultant

Jolanta przez wiele lat pracowała na stanowiskach kierowniczych w amerykańskiej korporacji. Ma doświadczenia w budowaniu i motywowaniu efektywnego zespołu sprzedażowego. Duże doświadczenie w zakresie umiejętności formułowania jasnych i klarownych celów dla indywidualnego pracownika i dla całego zespołu. Zdrowy rozsądek i zachowanie spokoju uważa za swoje życiowe motto. Postanowiła rozpocząć samodzielną drogę kariery i napisała książkę „Ach! Korporacja!”. Od wielu lat z powodzeniem wspiera klientów biznesowych, prowadząc warsztaty i coachingi dla menedżerów,  coachingi kariery czy team coaching. Poprzez swoją pracę pomaga klientom zmieniać życiowe strategie.

Cały profil trenera

Active Strategy

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa

Active Strategy to firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.

Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Cały profil trenera

Damian Dec

Damian Dec

Trener Active Strategy, coach, facylitator

Pracowałem z: Allegro, Bee Talents, Bosch-Rexroth, Dr BREW, Magna International, Mediabrands, OLX Group, Senetic, Swiss Krono, Toyota, UPS, Volkswagen, ZF/TRW. Od 2005 r. prowadzę szkolenia i treningi dla biznesu, organizacji pozarządowych i administracji publicznej. Specjalizuję się w budowaniu i zarządzaniu zespołami, zarządzaniu różnorodnością międzypokoleniową, prowadzeniu trudnych rozmów, przyjmowaniu i udzielaniu informacji zwrotnej oraz budowaniu motywacji i zaangażowaniu pracowników. W swoich szkoleniach opieram się o wyniki badań naukowych, tworząc okazję do ich wykorzystania w codziennej pracy zawodowej. Nieustannie doskonalę swój warsztat zawodowy. Obecnie jestem na ścieżce nauczycielskiej mindfulness.

Cały profil trenera

Adam Michalczyk

Adam Michalczyk

Professional Scrum Trainer

Moja profesjonalna historia zaczęła się w 2005. Właśnie skończyłem informatykę, zacząłem karierę jako programista. Wtedy programiści nie byli obiektem poszukiwań przez wszystkie firmy dookoła. Nie było owocowych czwartków, masażu biurowego. Praca w firmach agnat.pl i później domena.pl nauczyło mnie, że w pracy się pracuje.

Później, dzięki inspiracji ważnej osoby odpowiedziałem na ogłoszenie w Allegro. Dla kogoś pracującego "w stronach internetowych" był to Everest marzeń. Kolejny raz dzięki głębokiemu przekonaniu, że się nie uda 😀 dostałem tą pracę. Tam spędziłem 8 wspaniałych lat, poznałem mnóstwo inspirujących ludzi. Miałem fenomenalne szczęście do przełożonych, którzy zawsze byli dla mnie inspiracją. Każdy z nich nauczył mnie czegoś innego. W Allegro najważniejszy dla mnie był zespół toruńskiego biura, gdzie stworzyliśmy coś, czego pamięć jest we mnie żywa do dzisiaj. Szczególnie zespół "KP" któremu zawsze będę wdzięczny za wszystko, czego się z nimi o zwinności nauczyłem. W moim sercu są również przyjaciele z zespołu Scrum Masterów, którzy dziś są świetnymi, cenionymi na rynku pracy specjalistami. Koniec mojej podróży z wdrażaniem Scruma w Allegro nastąpił w 2016, kiedy zdecydowałem, że muszę spędzać więcej czasu z rodziną poza strukturami organizacji.

Od 2016 wspieram organizacje od ubezpieczeń po game development w ich odkrywaniu zwinności, która w każdej organizacji wygląda nieco inaczej. Skupiam się na rozwijaniu Scrum Masterów, tworząc dla nich programy rozwojowe, będąc dla wielu mentorem i nauczycielem. Jestem trenerem organizacji Scrum.org.

Od 2015 jestem związany z grupą https://agilerebels.org

Dla mnie, kiedy myślę o przyszłości, bardzo ważne jest, żeby te organizacje w których jestem obecny, promowały profesjonalizm, stawiały ludzki potencjał naprawdę w centrum i zmieniały świat na lepsze. Każdego dnia. Chociaż odrobinę.

Cały profil trenera

Rebelsi

Rebelsi

Szkolenia i doradztwo

Rebelsi to zwinność w zarządzaniu i budowaniu adaptacyjnych organizacji. Szkolimy i doradzamy organizacjom, które chcą wejść na kolejny poziom swojej efektywności. Pomagamy łączyć ludzką stronę zarządzania i efektywność. Nasi konsultanci mają doświadczenie, którego potrzebują firmy, które chcą przeskoczyć kilka pól w rozwojowej grze. 

Cały profil trenera

Justyna Zacharuk

Justyna Zacharuk

Trenerka, Gallup® Certified Strengths Coach

Justyna jest trenerem i coachem Metody TROP, trenerem drugiego stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Tworzy i prowadzi projekty zmiany kulturowej i organizacyjnej w firmach. Szkoli specjalistów i trenerów w organizacjach.

Swoją pracę rozumie przede wszystkim jako adekwatne wspieranie ludzi i zespołów w ich rozwoju. Skupia się na sukcesach a nie błędach. Ma przy tym dużo determinacji i konsekwencji. Empatia, którą mocno w sobie pielęgnuje, pomaga jej dbać o relacje.

Pracuje wykorzystując proces grupowy i inteligencję zespołu. Od ponad piętnastu lat wspiera biznes przez swoją pracę. Zrealizowała ponad 7500 godzin warsztatów i ponad 400 godzin coachingów.

Poza pracą na sali szkoleniowej,  Justyna tworzy koncepcje projektów rozwoju kultury organizacyjnej, opracowuje materiały szkoleniowe i e-learningowe. Ma za sobą setki godzin procesów badania potrzeb szkoleniowych oraz ewaluacji. Ciągła chęć uczenia się spowodowała, że jest coachem z międzynarodowym certyfikatem Gallup® Certified Strengths Coach w Instytucie Gallupa w Londynie; trenerem II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego; prowadzi warsztaty oraz treningi interpersonalne; pracuje jako superwizor, czyli wspiera innych trenerów i coachów w rozwoju ich praktyki.

Cały profil trenera

Grupa TROP

Grupa TROP

Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą specjalizująca się we wspieraniu ludzi, zespołów i organizacji w procesie zmian i rozwoju.

Nasze programy rozwojowe i metody pracy są innowacyjne, zawsze dostosowane do potrzeb klientów i budujące na mocnych stronach - zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kultury organizacji.

Dzięki takiemu podejściu udaje nam się wspólnie tworzyć przestrzeń opartą na zaangażowaniu i odpowiedzialności, w której łatwiej jest wprowadzać nowe rozwiązania, wykorzystując jednocześnie cały istniejący potencjał.

 

Cały profil trenera

Emilia Dubiela

Emilia Dubiela

Strateg, trener, mentor

Moją wiedzę i doświadczenie gromadzę od ponad 28 lat.
Pracowałam 22 lata na etacie, przeszłam przez wszystkie szczeble kariery zawodowej, od kasjera po dyrektora sprzedaży.
Zarządzałam zespołami liczącymi ponad 500 osób oraz formułą B2B – 5 000 mikro firm.
Jestem również doświadczonym przedsiębiorcą.
Obok etatu, stworzyłam 4 własne firmy, od podstaw – każda z innej branży.  
Sprzedaż, negocjacje, zarządzanie zespołem, komunikację, obsługa klienta, budowanie wiarygodnej marki eksperta, to kluczowe tematy moich warsztatów i szkoleń, zawsze prowadzone z nastawieniem na potrzeby uczestników.  

Moje biznesowe życie, to nieustanne poszukiwania dla klientów z wielu branż nowych rozwiązań i sposobów na maksymalizację ich dochodów. W tej drodze towarzyszy mi oko analityka, mózg stratega i zawsze wysoko rozwinięta etyka.

Cały profil trenera

Adrian Stachacz

Adrian Stachacz

Trener Personalny, Ekspert Ruchu, Specjalista w Odżywianiu

Adrian jest trener Personalnym, ekspertem ruchu oraz specjalista w odżywianiu i suplementacji. Od 2016 roku prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe, ponadto organizuje obozy sportowe.Specjalizuje się też w prowadzeniu warsztatów dla firm i korporacji z zakresu: świadomej aktywności fizycznej, nowoczesnej pozycji siedzącej, racjonalnego odżywiania, optymalizacji jakości snu, radzenia sobie ze stresem, treningu uważności.

Od 2021 roku prowadzi własne Studio Treningowe na Warszawskim Powiślu.

Przygodę ze sportem zaczął mając 13 lat, w gabinecie lekarskim…;)

- „Adrian musi zacząć chodzić na siłownię lub basen…”, brzmiało zalecenie Lekarza na problemy z kręgosłupem spowodowane otyłością i brakiem ruchu w młodym wieku.W małym mieście nie było basenu, a do siłowni miał przez ulicę. Na pierwszym treningu się nie skończyło, bo przygoda trwa do dziś. Zanim zdobył kompetencje do pracy jako trener i promotor zdrowia, karierę zawodową rozwijał jako handlowiec, następnie manager.Oprócz bezcennego doświadczenia w kontakcie z klientem i zarządzania zespołem, poznał także problemy zdrowotne wynikające z wielogodzinnego siedzenia i narażenia na stres. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy z ludźmi, którzy borykają się z tymi samymi problemami oraz firmami, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników. W swojej pracy stawia na podstawy, takie jak: oddychanie, sen, odżywianie, ruch oraz rozwój mentalny, ponieważ jak sam mówi:„Jest to absolutny fundament do tego, aby czuć się dobrze w swoim ciele, być pełnym energii, sprawnym i zadowolonym z życia.”

Cały profil trenera

Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek

Mistrzyni olimpijska

Natalia Kaczmarek – jest lekkoatletką i specjalizuje się w biegu na 400 metrów, a także w sztafecie
żeńskiej. Swoją pasję odkryła późno, jednak wierzy w to, że pasja powinna prowadzić nas w życiu
oraz że warto wiele dla niej poświęcić. 
Jest mistrzynią olimpijską w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów. Ten tytuł zdobyła w 2021 r.
wraz ze świetnym polskim zespołem biegaczy i biegaczek. Jest też wicemistrzynią olimpijską
w kobiecej sztafecie 4 × 400 metrów – ten tytuł wywalczyła z zespołem na Igrzyskach w Tokio
w 2021 r. Została wyróżniona tytułem sportowca Dolnego Śląska w 2021 w plebiscycie Gazety
Wrocławskiej. Z całego serca wierzy w pasję i w piękno sportu.

Cały profil trenera

Tomasz Biernacki

Tomasz Biernacki

Trener, moderator, nauczyciel i facylitator

Tomasz jest trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem kompetencji cyfrowych, co jest unikatowym połączeniem. Jest też ekspertem rozwoju i szkoleń, trenerem online, nauczycielem i menedżerem marketingu. Ma wieloletnią praktykę w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Posiada certyfikat Stylów Myślenia FRIS® oraz Edukatora Adobe®. Design Thinking wprowadza w firmach i szkołach, zarówno na sali szkoleniowej jak i online. Udowadnia w praktyce, że dzięki tej metodzie myśli się kreatywniej i pracuje efektywniej. Tomasz jest też wykładowcą w Szkole Trenerów Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego.

 

Cały profil trenera

Dorota Szczepan-Jakubowska

Dorota Szczepan-Jakubowska

Prezes Grupy TROP, trener, coach, mediator, superwizor PTP

Jestem psychologiem biznesu, trenerem, coachem, mediatorem, superwizorem treningu psychologicznego rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Mam ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi, zespołami jak i organizacjami. Jestem założycielką pierwszej w Polsce Szkoły Trenerów Biznesu, Szkoły Coachów i Psychologicznej Akademii Lidera. Specjalizuję się w interwencjach kryzysowych (rozwiązywanie trudnych konfliktów w firmach).

Cały profil trenera

Andrzej Zińczuk

Andrzej Zińczuk

Professional Scrum Trainer | Konsultant

Andrzej Zińczuk od 2004 roku związany ze światem IT. Pełnił rolę dewelopera, menedżera projektów i współwłaściciela. Współtworzył aplikacje mobilne, systemy zarządzania treściami elektronicznymi, systemy bilingowe i video streamingowe.

Przez ponad 4 lata był odpowiedzialny za rozwój Scrum Masterów w PayU. Współpracował z ponad 20 zespołami scrumowymi. Zmieniał organizacje IT wykorzystując Scrum, skalował wytwarzanie produktów stosując Large Scale Scrum (LeSS). Prowadził szereg programów rozwojowych i transformacyjnych. Dostarczał pragmatyczną perspektywę na potrzeby zmian liderom organizacji.

Od 2015 jako Rebels w Agile Rebels i Rebelsi sp. z o.o.. Jest szkoleniowcem i konsultantem ds. projektowania organizacji. 

Od 2017 trener organizacji Scrum.org (Professional Scrum Trainer).

Współtworzy zwinne społeczności Agile Coach Camp Poland, Agile Poznań i Scrumvival.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci.

Więcej o mnie na stronie: https://andrzejzinczuk.com/

Codziennie staram się wyzwalać energię i uwalniać inteligencję u innych ludzi.

Cały profil trenera

Ewa Strzyżewska

Ewa Strzyżewska

Trener, coach, psycholog

Ewa od ponad 20 lat pracuje nad rozwijaniem kompetencji komunikacyjnej zarówno w świecie biznesu jak i mniej formalnym środowisku, ponieważ wierzy w dopasowanie do specyficznych potrzeb osób, z którymi pracuje. Budując na posiadanym doświadczeniu komunikacji dwujęzycznej i pracy w międzynarodowych, wielokulturowych organizacjach, jej zainteresowania zawsze skupiały się̨ na jakości porozumiewania się̨, w szczególności w sytuacjach pojawiających się różnic, także w świecie komunikacji online. Szkoli oraz pracuje jako coach z tymi, którzy wiedzą, iż dobry kontakt z drugim człowiekiem zaczyna się̨ w nas samych, a komunikowanie się̨ jako naturalna potrzeba, jest konieczne by skutecznie budować́ swój przekaz kiedy rozmawiasz ze swoim zespołem, z szefem czy  szefową lub bierzesz udział w międzynarodowej  telekonferencji. Motywem przewodnim Ewy zawsze pozostaje przekonanie, iż̇ „Warto wychodzić́ poza to co znane, ponieważ̇ możemy więcej niż nam się̨ wydaje” 

Cały profil trenera

Gabriela Borowczyk

Gabriela Borowczyk

Trener, coach, facylitator graficzny i strategiczny

Gabriela Borowczyk jest certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i facylitatorem - graficznym i strategicznym.  Jest twórcą kursów online, autorem narzędzi do pracy coachingowej i trenerskiej: „Karty Archetypów“ i „Karty Opowieści“ (wspólnie z Markiem Staniszewskim). Twórcą, właścicielem znaku towarowego i niestrudzoną propagatorką Flipowania® –  facylitacji graficznej i kompetencji pracy z wizualizacją i szkoleniach, biznesie, edukacji i komunikacji. Zajmuje się także zagadnieniami z zakresu budowania marki osobistej, storytellingu  i strategii komunikacji marki.  

Gabriela jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET, a także Szkoły Facylitacji PATHWAYS. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie jako dyrektor marketingu w międzynarodowych korporacjach. Obecnie Gabriela jest właścicielem MarkaPRO. Wulkan pasji i energii. Mentor i mówca. 
Do życia i pracy regularnie dodaje szczyptę humoru. Zawsze ma mazaki w torebce. Jest przekonana, że świat potrzebuje facylitacji graficznej a dobra metafora pozwala lepiej zrozumieć i zaangażować się w rozwiązanie problemu czy prezentowane treści.

Cały profil trenera

Grzegorz Szałajko

Grzegorz Szałajko

Doradca strategiczny w obszarze zarządzania projektami

Międzynarodowy ekspert w obszarze zarządzania projektami. Wspiera organizacje w kluczowych inicjatywach strategicznych, transformacjach oraz budowaniu strategii i modeli biznesowych. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku m.in. w branżach takich jak IT, telekomunikacja, motoryzacja, budownictwo, outsourcing usług, finanse i bankowość, handel detaliczny, edukacja wyższa, produkcja przemysłowa, energetyka, wydobycie i przetwórstwo surowców naturalnych, inkubacja i finansowanie biznesu. Współautor globalnego standardu zarządzania ryzykiem w portfelach, programach i projektach wydanego przez PMI. Edytor wiodący i jeden z architektów globalnego standardu oceny projektów Project Excellence Baseline wydanego przez IPMA. Jeden z najbardziej doświadczonych asesorów wiodących w prestiżowym konkursie IPMA Global Project Excellence Award. Jeden z członków założycieli PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału. Honorowy członek Project Management Association of Nepal (PMAN).

Cały profil trenera

Małgorzata Misztal

Małgorzata Misztal

Coach MCC ICF, trener biznesu

partner zarządzający w Meritum oraz Szkole Coachów MERITUM, w której jestem współautorem,a także pomysłodawcą szeregu procesów szkoleniowych dla różnych odbiorców; od organizacji pozarządowych przez przedsiębiorców, menadżerów, i szeroko pojęty biznes. Wciągu ostatnich 14 lat przeprowadziłam ponad 16 000 godzin szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego oraz ponad 3700 godzin sesji coachingu. Doświadczenie w zakresie coachingu zdobywałam ucząc się od: Marylin Atkinson - założyciela Erickson College Vancouver, Urszuli Sadomskiej- MCC ICF, Hermanna Muller Walbrodt – współtwórcy NLP oraz od najlepszych polskich coachów, będąc uczestniczką podyplomowych studiów z zakresu coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego.

Głęboko twierdzę że diament zaczyna błyszczeć wtedy, gdy zostaje odpowiednio oszlifowany. Dzięki pracy, którą na co dzień wykonuję mam taką możliwość, by nadawać blask tym, których spotykam na swojej drodze.

Cały profil trenera

Joanna Berendt

Joanna Berendt

Trener, coach, autor

Joanna Berendt jest coachką ICF na poziomie PCC, trenerką i mediatorką NVC oraz trenerką Pozytywnej Neuroplastycznosci. Porozumieniem Bez Przemocy zajmuje się̨ od 2009 roku. Aktywnie działa na rzecz tworzenia systemów, relacji, w oparciu o dialog, wzajemny szacunek, zaufanie, współpracę oraz harmonijne wykorzystanie wewnętrznego potencjału jednostek. Pracuje indywidualnie i z zespołami, głównie z szeroko pojętą̨ edukacją i biznesem. Obszary jej specjalizacji to: rozwiazywanie konfliktów, konstruktywna komunikacja (z sobą̨ i innymi), coaching. Towarzyszy menadżerom, organizacjom, w skutecznym budowaniu zespołów zmotywowanych i współpracujących oraz rozwiazywaniu konfliktów i komunikacji budującej zaufanie i dialog. Prowadzi warsztaty i szkolenia, facylituje kręgi i spotkania, oferuje indywidualne sesje i mediacje.

Współorganizuje od lat Maraton Empatii w ramach Międzynarodowego Dnia Działań́ Empatycznych a od 2019 Widzę̨ Człowieka - akcję non-profit na rzecz szerzenia wiedzy o Porozumieniu bez Przemocy, dialogu i empatii.

Zainicjowała utworzenie pierwszych w Polsce Studiów Podyplomowych z Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas, gdzie od 2015 roku prowadzi zajęcia. Poza coachingiem i Porozumieniem bez Przemocy, interesuje się̨ neurobiologią i pozytywną neuroplastycznością wg Ricka Hansona, którą sama praktykuje i wykorzystuje w pracy z grupami i klientami indywidualnymi. Od 2013 jest członkinią Zarządu Fundacji Nowych Możliwości Equante.

Jest współautorką̨ wielu książek i artykułów z zakresu Porozumienia bez Przemocy, na przykład: „Alfabet empatii. Praktyczny przewodnik po emocjach.”,  Dogadać́ się̨ z innymi. Porozumienie bez Przemocy nie tylko dla organizacji”, „Dogadać się z nastolatkiem”, „Empatia zmienia nas, szkołę, świat”, „Coaching jako klucz do wewnętrznej motywacji”. Jest również współautorką podcastu „Kwadrans z empatią w biznesie” dostępnego na YT i SPotify. Wierzy, że możliwy jest świat dialogu, uwzgledniający potrzeby wszystkich. 

Cały profil trenera

Maciej Ścibor

Maciej Ścibor

Psychoterapeuta, Trener, Konsultant

Maciej na co dzień pracuje w gabinecie pomagając swoim pacjentom w przezwyciężeniu różnych trudności emocjonalnych i życiowych. W pracy terapeutycznej integruje podejście psychodynamiczne z pracą z ciałem i psychosomatyką. Od kilkunastu lat prowadzi także szkolenia dla biznesu, warsztaty, webinaria i wykłady z zakresu szeroko pojętej psychologii zdrowia m.in. zarządzanie stresem, inteligencja emocjonalna, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, work – life- balance) oraz umiejętności interpersonalnych i społecznych (m.in. komunikacja interpersonalna, asertywność, emisja głosu). Studiował  w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz na SWPS. Swoją pracę terapeutyczną i trenerską superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Cały profil trenera

Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola

Pisarka

Jest pisarką i autorką bestsellerowej powieści „Nigdy w życiu”.  Jest siedmiokrotną laureatką nagrody Bestsellery Empiku.
Jej książki sprzedały się do tej pory w kilku milionach egzemplarzy. Mówi o sobie, że z urodzenia jest pesymistką, a z wyboru optymistka. Prywatnie matka, żona, babcia, dobry przyjaciel.
Jej najnowsza powieść ukazała się w roku 2021 i nosi tytuł "Zjadacz czerni 8”.

Cały profil trenera

Doris Maklewska

Doris Maklewska

Trenerka budowania marki osobistej i marki pracodawcy w mediach społecznościowych

Trenerka, konsultantka i propagatorka budowania autentycznej marki osobistej, oraz marki pracodawcy za pomocą LinkedIn i Instagram. Pasjonatka żeglarstwa!

Współpracuje z klientami indywidualnymi i organizacjami. Tworzyła strategie employer brandingowe, projektowała strategie rekrutacji i szkolenia dla rekruterów i klientów z obszaru EMEA.

Na szkoleniach stawia na indywidualne cechy uczestników, opierając się na ich dostępnych zasobach, pokazując ich wpływ na potencjał organizacji.

www.dorisinsocialmedia.com

https://www.linkedin.com/in/dorisinsocialmedia/ 

Cały profil trenera

Bogna Golec

Bogna Golec

Modelka plus size, psycholog, aktywistka ciałopozytywności

Bogna Golec, modelka plus-size, influencerka, wizażystka, kosmetolog i psycholog, dla wielu wzór samoakceptacji i pewności siebie. Była przewodnicząca Liceum Sióstr Nazaretanek oraz Mistrzyni Stanu Wisconsin w przemówieniach publicznych. Znana szerszej publiczności na przykład z reklamy biżuterii Yes, która odbiła się echem w polskich mediach. Wystąpiła też w pokazie Paprocki&Brzozowski, kampanii Yope Soap, Samarité, PROSTO i wielu innych. Publikowana w polskich i zagranicznych magazynach - np. Glamour, Zwierciadło, K-MAG, Vogue, Schön. Modelką została w 2020 roku, jak sama mówi „powoli, a potem nagle” po namowach projektanta mody i jurora „Top Model” - Dawida Wolińskiego. Otwarcie mówi o samoakceptacji, hejcie, kompleksach, retuszu, trudach dorastania z nadwagą i autentyczności w branży fashion. Na własnym przykładzie pokazuje, jak można pokochać swoje ciało i uwierzyć w siebie.

Cały profil trenera

Rafał Szewczak

Rafał Szewczak

Psycholog, coach, trener biznesu, autor

Rafał Szewczak jest psychologiem, coachem i trenerem biznesu, Napisał książki o coachingu grupowym i zespołowym. Jest też współwłaścicielem  Pracowni Coachingu NOVO, gdzie prowadzi Studium Zawodowe Coacha Biznesu i Szkołę Trenerów Online. Jako superwizor i mentor przygotowuje do międzynarodowych akredytacji w ramach International Coach Federation. Od ponad 20 lat wspiera zespoły w kryzysie. Realizował projekty coachingowe i szkoleniowe dla największych firm w Polsce. Prowadzi indywidualną praktykę jako coach-mentor przedsiębiorczości i coach relacji.

Prywatnie miłośnik kawy, książek i łączenia pracy z podróżowaniem.

Cały profil trenera

Wojciech Kozioł

Wojciech Kozioł

Expert Lean Management

Wojciech Kozioł jest praktykiem LEAN MANAGEMENT w obszarze procesów usługowych, konsultant. Realizuje projekty związane z doskonałością operacyjną (OpEx) oraz z optymalizacją procesów w obszarze back-office, call center (sprzedaż, obsługa, windykacja), HR, IT servicedesk, zarządzanie reklamacjami.  Posiada doświadczenie w pracy z korporacjami i firmami międzynarodowymi, m.in. z sektora zarządzania należnościami, usługami medycznymi, telekomami, kurierskimi, zarządzającymi nieruchomościami. Six Sigma Master Black Belt. Magister zarządzania i marketingu Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Expert Lean Management i  Six Sigma Master Black Belt. 

Cały profil trenera

Aneta Liszka

Aneta Liszka

Trenerka międzykulturowa

Aneta  Liszka trenerka i konsultantka międzykulturowa, licencjonowana trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego specjalizująca się w zagadnieniach komunikacji i współpracy międzykulturowej, efektywności osobistej oraz kompetencji menadżerskich. Od ponad 15 lat projektuje i powadzi projekty rozwojowe dla firm różnych branż: consultingowej, finansowej, produkcyjnej, zarówno w Polsce jak i za granicą. Współwłaścicielka firmy szkoleniowej WKontakcie. Doświadczenie trenerskie wykorzystuje w głównej mierze realizując szkolenia biznesowe, oraz towarzysząc ludziom w rozwoju podczas treningów międzykulturowych i uwrażliwiających kulturowo. Organizuje szkolenia, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych międzykulturowością, np. trenerów, pracowników naukowych, liderów zarządzających wielokulturowymi zespołami, osoby przygotowujące się do wyjazdów za granicę. Prowadzi dla biznesu szkolenia z rozwoju umiejętności menedżerskich, asertywności,  wprowadzające nowo awansowanych menedżerów w tajniki zarządzania. Wspiera nowo powstające zespoły oraz zespoły w kryzysie poprzez coaching zespołów. Ukończyła studia kulturoznawcze na Uniwersytecie Warszawskim, Szkołę Trenerów Biznesu Grupy TROP, Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego oraz Studium Treningu Interpersonalnego. Jest certyfikowanym coachem grupowym i zespołowym, konsultantem testu osobowości FACET5 i IP121. Posiada certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej. Jest członkiem stowarzyszenia SIETAR Polska, w którym koordynowała grupę trenerów i konsultantów międzykulturowych. Prywatnie jest miłośniczką podróży bliskich i dalekich...zawsze uczących, w które zabiera dwójkę swoich dzieci. Uwielbia żeglować i być w drodze tej dosłownej i rozwojowej.  

Cały profil trenera

Maciej Gawlik

Maciej Gawlik

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania startupowiec i innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów biznesowych, przetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach.

Praktyk lean i skuteczny menadżer projektów, szybko adaptujący najnowsze trendy i rozwiązania. Wyznawca podejścia agile. który doświadczenie pracy dla obszaru operacyjnego dużych organizacji przekłada na praktyczne rozwiązania niezbędne w codziennym życiu biznesowym.

Nie trzeba patrzeć na zjawiska, żeby poznać ich naturę. Wystarczy obserwować ludzi i ich reakcje na nie.

Cały profil trenera

Sergiusz Ryczel

Sergiusz Ryczel

Dziennikarz, prezenter, sprawozdawca sportowy, trener

Sergiusz Ryczel jest prezenterem, konferansjerem, trenerem medialnym, komentatorem sportowym, lektorem, reporterem i wydawcą. Od 2002 do 2020 roku pracował w koncernie ITI występując na antenach TVN, TVN24 i TVN24 BIS. Od 2008 do 2013 był komentatorem i prezenterem w kanale nSport a od 2013 do 2020 w Canal+ Sport. Prowadził i wydawał informacyjne serwisy sportowe, programy publicystyczne oraz inne programy o tematyce sportowej. Jako reporter regularnie relacjonował występy piłkarskiej reprezentacji Polski a jako sprawozdawca komentował, między innymi, mecze piłkarskiej Champions League. Przez ostatnie lata najwięcej czasu poświęcał żużlowi i innym dyscyplinom motoryzacyjnym, takim jak drift, superenduro czy motocross. Z wykształcenia jest anglistą, stąd jednym z jego atutów jest perfekcyjna znajomość tego języka, co wykorzystywał zarówno w działalności medialnej jak i podczas pracy konferansjerskiej i eventowej.

Wykształcenie pedagogiczne i energia estradowca zawsze pchały go w kierunku ludzi. Od niemal dwóch dekad prowadzi spotkania i konferencje biznesowe, konferencje prasowe, gale, imprezy integracyjne, wyjazdy typu incentive, pokazy mody, pikniki o charakterze sportowo-rozrywkowym, imprezy masowe.Bazując na swoim doświadczeniu i umiejętnościach, prowadzi warsztaty z zakresu skutecznej komunikacji i wystąpień publicznych oraz szkolenia medialne. Pomaga w tworzeniu własnego video marketingu w ramach strategii Personal Branding lub Employer Branding. Jego klientami są zarówno przedstawiciele biznesu korporacyjnego jak i mniejsi przedsiębiorcy oraz wszyscy Ci, którzy między innymi za pośrednictwem kamery i internetu promują swoje usługi. Współpracuje też z najmłodszymi lub starszymi sportowcami szkoląc ich w zakresie umiejętności kontaktu z mediami i pracy przed kamerą.

Cały profil trenera

Agata Pelc

Agata Pelc

Strateg, doradca, trener

Agata Pelc mówi: „Wspieram ludzi, bo są wyjątkowi. Wspieram organizacje, bo tworzą je ludzie,”

Agata jest strategiem, doradcą i trenerem w Wellbeing Institute, w którym tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji. Jest współautorem koncepcji Wellbeingowej Organizacji, Chief Wellbeing Officer oraz twórcą narzędzi analitycznych do mierzenia poziomu wellbeingu ludzi. Wykłada w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i na Uczelni Łazarskiego. Jako trener, doradca i praktyk towarzyszy ludziom i organizacjom od ponad 15 lat prowadząc szkolenia, webinary, i procesy doradcze.  Łączy wiedzę zdobytą w ramach studiów magisterskich Zarządzanie na UW, „Wellbeing w organizacji” na WSB oraz „Psychodietetyka” na WSNS. Jest Master Practitionerem NLP oraz certyfikowanym trenerem Lumina Learning. Ukończyła Szkołę Trenerską Leaders are Trainers, kurs arteterapii oraz Akademię Coachingu Grupy Set. Motywuje do zmiany, inspiruje, angażuje i dzieli się pozytywną energią.

Cały profil trenera

Elena Pawęta

Elena Pawęta

Trener, wykładowca, organizator TED

Elena Pawęta jest certyfikowanym trenerem komunikacji biznesowej, organizatorem TEDx,  gospodarzem podcastów, wykładowcą akademicki i doktorem nauk ekonomicznych. Specjalizuje się w wystąpieniach publicznych.Jest dyrektorem do spraw edukacji na Europę Środkowo-Wschodnią w Toastmasters International, międzynarodowej organizacji non-profit rozwijającej umiejętności liderskie oraz komunikacyjne.Organizuje konferencje TEDx w Polsce, w tym od 2017 roku jest głównym organizatorem TEDxWarsawWomen. Szkoli najlepszych prelegentów, którzy osiągnęli ponad milion wyświetleń swoich wystąpień. Obecnie wykłada w wiodących szkołach biznesu i współpracuje z menedżerami i dyrektorami generalnymi nad ich prezentacjami biznesowymi. Elena uczy jak  mówićz pewnością siebie i jak wywierać wpływ swoimi prezentacjami biznesowymi na innych. 

Cały profil trenera

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Piosenkarka, autorska tekstów, kompozytorka

Anita Lipnicka jeden z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych głosów lat 90.

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia.
Na koncie ma łącznie 16 albumów, z których większość osiągnęła status Złotej, Platynowej, a nawet Potrójnie Platynowej płyty, sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy. Ostatnie wydawnictwo Anity to dwupłytowy album "Intymnie" (CD+DVD LIVE), będący zapisem jednego z jubileuszowych koncertów wokalistki. 

Cały profil trenera

Monika Guzek

Monika Guzek

Trenerka, naukowczyni, liderka

Monika jest trenerką międzykulturową, facylitatorką oraz Prezeską Stowarzyszenia Międzykulturowego SIETAR Polska. Specjalizuje się w szkoleniach dla managerów i ich zespołów z zakresu współpracy w różnorodnym środowisku. Naukowczyni w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 

Jej pasją są ludzie, chętnie inspiruje innych do wyjścia ze strefy komfortu, ponieważ jak twierdzi „dopiero tam zaczyna się magia i prawdziwy rozwój”. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami międzynarodowymi oraz wielopokoleniowymi – pracowała w Polsce, Portugalii, Rumunii, Niemczech, Chinach i Indonezji a obecnie dzieli swoje życie między Polskę i Szwajcarię.  W 2022 roku została nominowana do nagrody Odpowiedzialne Pióro Biznesu za artykuł Diversity w Biznesie. Autorka webinarów „Around the World in a Day”.

Cały profil trenera

Edyta Rząsa

Edyta Rząsa

Pedagog, trener, psychoterapeuta

Edyta Rząsa jest  magistrem pedagogiki, trenerem umiejętności psychospołecznych, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie certyfikacji PTTPB. Prowadzi psychoterapię dorosłych i par w nurcie poznawczo – behawioralnym i systemowym.  Jest inicjatorką akcji profilaktycznych dotyczących zdrowia psychicznego i walki z depresją. Zajmuje się psychoedukacją młodzieży i dorosłych, prowadząc warsztaty, webinaria, treningi oraz grupy wsparcia. 

Ukończyła liczne szkolenia psychoedukacyjne i psychoterapeutyczne – doskonalące i rozwojowe w akredytowanych ośrodkach szkoleniowych m.in. w zakresie: terapii systemowej, racjonalnej terapii zachowań (RTZ), psychoterapii traumy rozwojowej, choreoterapii, terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT) , terapii schematu, terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) , treningi MBSR i wiele innych. Odbyła kliniczny staż psychiatryczny na oddziale ogólnym psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Umiejętności w zakresie treningu psychologicznego zdobyła w Szkole Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej oraz Szkole Trenerów „Sieć” rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne we Wrocławiu. Swoją prace poddaje superewizji z certyfikowanym superwizorem-dydaktykiem. Jest Członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej działającego pod patronatem Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Systemowej (IGST, Niemcy) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia (PTTPB), które jest członkiem European Asociation for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), w swojej pracy stosuję się do kodeksu etycznego PTTPB.

Cały profil trenera

Anna Stachniuk

Anna Stachniuk

Ekspert, trener, wykładowca

Anna Stachniuk jest ekspertką w zakresie EB od 2012 roku, gdy jeszcze panowało przekonanie, że chętnych do pracy jest więcej niż wolnych stanowisk. 

Jako praktyk HR pracuje zarówno dla klientów z sektora produkcyjnego i usługowego. W jej portfolio są min. szwalnie specjalistyczne i fashion, zakłady produkcyjne zbrojeniowe i automotive, zakłady z branży spożywczej, agencje pośrednictwa pracy i wiele innych. Zarządza też własną firmą usługową, zatrudniającą ponad 20 osób. Przeprowadza audyty, tworzy strategie EB i pomagam przy ich realizacji i prowadzi szkolenia. 

Anna wykłada  EB i marketing na uczelniach wyższych. Występuje jako prelegentka na konferencjach branżowych w zakresie HR i zarządzania biznesem. Jest laureatką nagrody Lider wdrażania strategii biznesowych Magazynu Business Woman and Life w 2020 roku.

 

Cały profil trenera

Przemysław Skrzek

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca, trener

Przemysław Skrzek to doświadczony przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista. Wyznawca podejścia „together is better” z misją jednoczenia ludzi chcących tworzyć WARTOŚĆ. Za działania na rzecz rozwoju współpracy wrocławskich firm branży nowych technologii wyróżniony przez Prezydenta Wrocławia nagrodą  „Kreatywny Wrocławia 2019”.

Cały profil trenera

Przemysław Kutnyj

Przemysław Kutnyj

Trener, Coach

Certyfikowany trener biznesu, właściciel firmy szkoleniowej DOBRA MOWA, były konsultant public relations z kilkunastoletnim doświadczeniem, konsultant MaxieDISC, polonista.

Mistrz Polski w Przemówieniach Humorystycznych. Mistrz w Przemowach na poziomie europejskim. Autor książek:

- Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych na żywo i online, wyd. PWN (2020);

- Jak być zabawnym, a nie śmiesznym. Przewodnik po dobrej rozmowie w pracy, w domu, w życiu (Helion 2022).

Specjalizuje się w: wystąpieniach publicznych, prezentacjach, treningach medialnych, szkoleniach ze

współpracy w zespole, sprzedaży i obsługi klienta,  zarządzania zmianą, zarządzania sobą w czasie, storytellingu, z poprawnej
i klarownej polszczyzny.

Cały profil trenera

Hubert Kifner

Hubert Kifner

Konsultant, Trener wystąpień publicznych, Account Director

Hubert Kifner jest konsultantem biznesowym, pełni funkcję Account Director w MSL i prowadzi warsztaty z wystąpień publicznych. Ma ponad 20 lat doświadczenia w komunikacji zarówno po stronie firm sektora finansowego, jak i firm doradczych. Specjalizuje się w ochronie reputacji i doradztwie komunikacyjnym dla firm i instytucji w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Hubert posiada duże doświadczenie w pracy z zarządami i kadrą managerską przy wdrażaniu zmian biznesowych i organizacyjnych, a także zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.W MSL kieruje praktyką Employee, która obejmuje doradztwo w zakresie wizerunku pracodawcy, komunikacji wewnętrznej i zarządzania zmianą.W swojej dotychczasowej karierze pracował głównie dla sektora finansowego, telekomunikacyjnego i medialnego. Był odpowiedzialny za międzynarodowe projekty wymagające koordynacji działań wielu podmiotów i kontaktu z interesariuszami publicznymi.

 

Cały profil trenera

Agnieszka Mulicka

Agnieszka Mulicka

HR Generalist, Konsultant, Szkoleniowec

Agnieszka Mulicka jest ekspertem HR z doświadczeniem w dużych organizacjach międzynarodowych. Przez wiele lat pełniła funkcję HR Generalist. Dysponuje wiedzą i praktyką w zakresie administracji płacowej i kadrowej, regulacji Kodeksu pracy, projektu wdrożenia oprogramowania HR, rekrutacji i selekcji, szkoleń i rozwoju, oceny, zarządzania wydajnością, modelu kompetencji, wynagrodzeń i świadczeń, zmian reorganizacyjnych, outplacementu programowego, budowania kultury organizacyjnej.

26 lat doświadczenia w organizacjach o różnych profilach, takich jak: produkcja, handel detaliczny, przemysł, B2B i HR Consulting pozwoliły jej na bycie partnerem biznesowym i świadczenie usług z szeroko pojętego HR. Agnieszka ma doskonałe umiejętności komunikacji, umiejętności przywódcze i organizacyjne, jest zorientowana na cele, pracująca blisko biznesem. Obecnie prowadzi własną firmę Doradztwa Personalnego Solutions 4 You ad 6 lat z dużym sukcesem. Jej pasją są ludzie. Prywatnie mama 13 letniej Amelki.

Cały profil trenera

Ewa Rutkowska

Ewa Rutkowska

Trenerka biznesu, Coach

Ewa Rutkowska od 2001 pracuje jako coach oraz trenerka biznesu. Pracuje indywidualnie, z zespołami, liderami i osobami, które przygotowują się do roli liderskiej. Prowadzi warsztaty z mocnych stron i akceptacji.    Z uwagi na jej duże doświadczenie w rekrutacji, wspiera też osoby, które powracają na rynek pracy po przerwie. Jest dyplomowanym trenerem w Centrum TROP, posiada certyfikat coachingowy EMCC. Ewa jest również trenerką FRIS -style myślenia,  moderatorem Design Thinking oraz Reiss Motivation Profile masterem. Posiada umiejętność wyszukiwania mocnych stron u innych i ma intuicję do potencjałów osób, z którymi pracuje. Ewa jest zwolenniczką poszerzania swojej strefy komfortu zamiast ciągłego z niej wychodzenia. Wierzy, że ludzie rozwijają się i zmieniają nie po to, aby inni ich zaakceptowali, ale ponieważ dostają akceptację od innych. 

 

Cały profil trenera

Witold Rychłowski

Witold Rychłowski

Negocjator, Trener, Wykładowca

Praktyk, zajmujący się negocjacjami i mediacjami od 1995 roku.
Pracuje jako trener, instruktor i konsultant. Tworzy i realizuje autorskie projekty zarówno w formule szkoleń otwartych, jak i dedykowanych projektów rozwojowych dla firm i organizacji. Aktywnie wspiera rozwój umiejętności również w pracy z klientami indywidualnymi, występując w roli konsultanta, doradcy oraz coacha.

Doświadczenie zawodowe budował pracując na stanowiskach menadżerskich dla Philips i Sony. Dziś aktywnie uczestniczy w procesach negocjacyjnych i mediacyjnych współpracując zarówno z organizacjami i firmami, jak i z indywidualnymi osobami.


Doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka doradcza i trenerska pozwoliły mu na stworzenie oryginalnego, autorskiego podejścia do zagadnień związanych z konfliktem. Wielowymiarowe, kompleksowe podejście do tej grupy zagadnień sprawia, że zajęcia są nie tylko prowadzone w atrakcyjnej formie, ale również pozwalają na skuteczne wypracowanie i wdrożenie zmian postaw i przekonań, a tym samym zachowań, które determinują wzrost efektywności działania w obliczu konfliktu.

Poza Polską Witold Rychłowski przygotowywał i prowadził zajęcia w Bahrajnie, Kuwejcie, Katarze, Słowacji czy Holandii, gdzie wysokie oceny uzyskiwał nie tylko z tytułu unikatowej formuły prowadzonych zajęć, ale także z powodu skuteczności proponowanych praktycznych rozwiązań. Od kilkunastu lat prowadzi regularne zajęcia i seminaria służące popularyzacji w Polsce Kyudo – japońskiego, tradycyjnego łucznictwa.

Cały profil trenera

Digital Wellbeing Space

Digital Wellbeing Space

Równowaga cyfrowa w twojej firmie

Projekt w którym pomagamy pracownikom i firmom budować zdrową równowagę cyfrową.

 • Pokazujemy jak uniknąć przeciążenia ekranami i przebodźcowania, jak odłączyć się po pracy i głęboko odpocząć.
 • Dajemy techniki do efektywnego zarządzania czasem w digitalu, aby pracować efektywnie i dowozić wyniki,a także pokonać prokrastynację i roozpraszacze.
 • Facylitujemy zespołu i firmy, które chcą budować kulturę cyfrowego dobrostanu w firmie. 
 • Uczymy zespoł produktowe moderacji, komunikacji i radzenia sobie z konfliktami.

Naszą misją jest budowali zdrowych nawyków cyfrowych, które ograniczają stres i poprawiają samopoczucie. Wprowadzanie w firmach kultury i zasad digital wellbeingu.

Cały profil trenera

Ada Holak

Ada Holak

Ratownik medyczny, wykładowca akademicki, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Ada Holak jest ratownikiem medycznym, wykładowcą akademickim z tytułem dr n. med. i n. o zdr., instruktorem pierwszej pomocy i symulacji medycznej. Przez 12 lat pracowała jako ratownik medyczny w Zespołach Ratownictwa Medycznego.

Od 15 lat pracuje jako wykładowca akademicki, ucząc głównie przyszłych ratowników medycznych. Ada to wielka fanka symulacji medycznej (nauki poprzez pozoracje zdarzeń), wykorzystywanej zarówno w pracy na uczelni jak i podczas krótkich kursów.  Doświadczenie w nauczaniu pierwszej pomocy zdobywała jako instruktor American Heart Association, Emergency First Response i International First Aid Certyfication Centre. Na co dzień prowadzi lekcje edukacyjne dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach oraz kursy pierwszej pomocy dla dorosłych. Uczy zarówno laików jak i personel medyczny (pielęgniarki i lekarzy). Udowadnia, że pierwsza pomoc nie jest ani straszna ani skomplikowana i każdy powinien znać jej podstawowe zasady, tym bardziej, że takiej pomocy najczęściej udzielamy swoim najbliższym. Jest członkiem Europejskiej Rady Resuscytacji i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Aktywnie wspiera wszelkiego rodzaju instytucje oraz inicjatywy promujące pierwszą pomoc.

Cały profil trenera

Agnieszka Kozak

Agnieszka Kozak

psycholog, psychoterapeutka, trenerka

Dr Agnieszka Kozak jest psychologiem, psychoterapeutka, trenerką. Wierzy, że to, co mówimy i jak mówimy, kształtuje relacje zarówno ze sobą, jak i z innymi. Tworzy programy rozwojowe oparte na idei Porozumienia bez Przemocy. Wartości, które ceni, to zaufanie, szczerość i akceptacja. Marzy o świecie, w którym ludzie będą umieli się zrozumieć i porozumieć. Kocha to, co robi, i robi to, co kocha.  Jest współautorką książek: "Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie", "Dogadać się z innymi. Porozumienie bez Przemocy nie tylko w życiu organizacji", "Siła lidera. Jak efektywnie zarządzać. Doświadczenia z polskiego rynku", "Dogadać się z nastolatkiem. Dojrzałość i szacunek w relacji", "Nastolatek potrzebuje wsparcia! Zrozum swoje dziecko i bądź po jego stronie".

Cały profil trenera

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Entuzjastyczny nauczyciel języka angielskiego

Broňa to nauczyciel osiadły w Brnie, miłośnik języka angielskiego i wieczny optymista, który często mówi sobie, że prawdopodobnie ma najlepszą pracę na świecie. Pomaga ludziom odnaleźć drogę do języka angielskiego, pozbyć się strachu przed mówieniem i cieszyć się własnymi sukcesami i postępami. Broňa zaczął uczyć się angielskiego w wieku dwudziestu kilku lat i dotarł do czerwonego dyplomu, egzaminów CPE i Celta, aby uczyć się angielskiego w Oksfordzie. Więcej na www.brona.cz

Cały profil trenera

Petr Pavel

Petr Pavel

Generał w stanie spoczynku

Generał Petr Pavel zdobył najwyższe stopnie wojskowe zarówno w Czeskich Siłach Zbrojonych (w latach 2012-2015 pełnił funkcję szefa Sztabu Generalnego) jak i w Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (w latach 2015-2018 pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu Wojskowego NATO).

Uczestniczył w kilkuzagranicznych misjach wojskowych, a za swoje bohaterskie czyny otrzymał liczne odznaczenia Czeskich Sił Zbrojnych oraz wysokie zagraniczne ordery, między innymi najwyższe odznaczenia Francji i USA. Ukończył studia na Wyższej Szkole Wojsk Lądowych w Vyškovie, studia podyplomowe w zakresie wywiadu w Akademii Wojskowej w Brnie, Staff College w Camberley (Wielka Brytania), Royal College of Defence Studies w Londynie (2005) oraz King’s College London, gdzie uzyskał tytuł
Master of Arts (M.A.) na kierunku stosunków międzynarodowych (2006).

Doświadczenie dowódcze zdobywał w Jednostce specjalnego przeznaczenia w Prostějovie, Siłach Połączonych Armii Republiki Czeskiej oraz jako przedstawiciel Armii Republiki Czeskiej w instytucjach międzynarodowych. Dziś rozmawia z obywatelami i dzieli się swoim doświadczeniem w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi oraz sytuacjami zagrożenia bezpieczeństwa. Wiosną, w trakcie pandemii COVID-19 uruchomił zbiórkę pod nazwą „Spolu silnější” (razem silniejsi), za pośrednictwem której można wspierać ludzi działających na tzw. „pierwszej linii”.

Cały profil trenera

Seduo.pl

Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy lub są produkcją Seduo.pl.

Cały profil trenera

Edyta Jagodzińska-Pawluk

Edyta Jagodzińska-Pawluk

Trener biznesu, Menedżer, Konsultant

Edyta Jagodzińska-Pawluk  – konsultant i praktyk zarządzania, menedżer, trener biznesu, coach zespołowy i facylitator. Prelegentka konferencji biznesowych. Specjalizuje się w projektowaniu autorskich procesów rozwojowych dla organizacji w obszarze rozwoju kompetencji liderskich oraz budowania zaangażowanych zespołów w hybrydowych środowiskach pracy. Pomaga liderom budować takie środowisko pracy, w którym pracownicy identyfikują się ze swoją firmą, a kadra menedżerska współpracuje ponad podziałami, realizując wspólnie cele biznesowe firmy. Zawodowo zadaje pytania i słucha ludzi. Należy do międzynarodowego, elitarnego grona certyfikowanych coachów na poziomie master (MCC ICF). Certyfikowany trener narzędzi rozwojowych opartych o naukowe osiągnięcia, które pomagają „mierzyć” kompetencje miękkie i urealniać cele indywidualne oraz zespołowe (Competence Navigator™, FRIS®, RMP™, PCM™). Współautorka programów rozwojowych dla liderów i ich zespołów, m.in. „Motivation Team Up”, „Każdy ma potencjał”. Pisze artykuły, m.in. do „Charakterów”. Prywatnie lubi aktywności sportowe i kreskówki.

Razem z Dorotą Szylak współtworzy firmę ProUp Solutions – ludzie, rozwój, efekty. ProUp specjalizuje się w eksperckim doradztwie dla kadry zarządzającej w obszarze wspierania procesów Change Management. W pracy wykorzystuje dynamiczne, warsztatowe formy pracy, autorskie wizualizacje treści, interaktywne narzędzia rozwojowe i nowoczesną technologię. Za innowacyjne podejście do działań rozwojowych i rzetelność biznesową. ProUp Solutions została wyróżniona w Konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

 

Cały profil trenera

Anna Życka

Anna Życka

Nauczyciel, lektor, metodyk

Z wykształcenia jestem germanistką. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel i lektor. Jestem egzaminatorem TELC do poziomu C1, Medizin Deutsch B2/C1 oraz Telc Deutsch B1-B2 Pflege. Współpracuję z OKE Łódź jako Przewodnicząca Zespołu Egzaminacyjnego. Udało mi się w życiu połączyć zawód i pasję. Ale na tym nie koniec. Ciągle się uczę, staram się doskonalić, słucham innych a przede wszystkim w pracy słucham swojego serca i intuicji. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Mediacja społeczna, rodzinna i szkolna oraz Zarządzanie Oświatą. Jestem Trenerem Biznesu - ale moje działania szkoleniowe nie bazują na biznesie a raczej na kadrze nauczycielskiej. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę, dzielić się doświadczeniem. W centrum moich zainteresowań stoi zawsze człowiek i jego potencjał. Praca z ludźmi daje mi energię. Może dlatego właśnie mam jej tak dużo. Staram się być bardzo aktywna - szczególnie w dwóch obszarach: jako nauczyciel i jako trener. Jako nauczyciel wychodzę naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i kursantów. Dla nich prowadzę stronę Mein Deutsch na fb oraz organizuję webinary gramatyczne z cyklu Gramatyka Praktyka. Jako trener poruszam kwestie, które wydają mi się bardzo istotne w pracy nauczyciela i lektora. Ostatnio swoją uwagę koncentruję na grupie, procesie grupowym i działaniach nauczyciela – trenera. Zainteresowani tym obszarem nauczyciele mają możliwość uczestniczyć w moich webinarach. Jestem współtwórcą szkoły językowej w centrum Łodzi - EXPERTSCHOOL. W życiu prywatnym jestem mamą Danieli i Karola oraz babcią.

Cały profil trenera

Tomasz Michniewicz

Tomasz Michniewicz

Podróżnik, dziennikarz, organizator wypraw

Tomek Michniewicz – organizator i lider wypraw do dżungli, buszu i na pustynie na całym świecie. Autor sześciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych, programu podróżniczego “Inny świat” w telewizji TTV i audycji radiowych. Trener działania w stresie i niesprzyjających warunkach. Laureat nagrody National Geographic Traveler. Członek jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksploratorskiej w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.
Podejmuje się trudnych i niebezpiecznych projektów reporterskich. Rozbił kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej. Opisywał fundamentalizm muzułmański w północnym Pakistanie i źródła przestępczości w Johannesburgu, operacje polskich sił specjalnych, metody zawodowych oszustów kasyn w Las Vegas i praktyki czarnej magii w Afryce Centralnej.

 

Cały profil trenera

ProUp Solutions

ProUp Solutions

ProUp Solutions

ProUp Solutions – Ludzie. Rozwój. Efekty. - projektujemy i wdrażamy programy rozwoju kompetencji menedżerskich i liderskich, prowadzimy stacjonarne i zdalne treningi umiejętności, edukacyjne webianaria, wspieramy procesy wprowadzania zmian w organizacji i rozwoju potencjału pracowników. Sprawiamy, że pracownicy identyfikują się ze swoją firmą, a kadra menedżerska współpracuje ponad podziałami, realizując wspólnie cele biznesowe firmy. Pomagamy budować zaangażowane zespoły i prowadzić efektywne spotkania. Stosujemy różne metody pracy i narzędzia rozwojowe, m.in.FRIS®, Reiss Motivaton Profile®, Feedback 360. W edukacji łączymy autorsko słowo i obraz. Stosujemy najnowsze technologie do angażowania emocji uczestników - platformy edukacyjne i VR. Nasze formaty rozwojowe precyzyjnie odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów.

Cały profil trenera

Adam Walerjańczyk

Adam Walerjańczyk

Trener, Coach, Superwizor

Trener, coach, superwizor. Wiceprezes zarządu i dyrektor programowy Grupy SET, autor dwóch książek o szkoleniach i o coachingu. 
Adam prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i prowadzenia warsztatów i szkoleń jak i z zakresu pracy w relacji indywidualnej dla trenerów i menadżerów. Prowadzi również zajęcia w Szkole Trenerów Biznesu, Szkole Coachów Biznesu Akademii SET®.

Doświadczenia zawodowe zbierał początkowo jako handlowiec, później, przez 6 lat jako menedżer średniego szczebla w międzynarodowej korporacji, a od 2008 roku, jako współzałożyciel firmy szkoleniowo - doradczej - Grupa SET. Pasjonat amatorskiego kolarstwa i zapalony kucharz.

 

Cały profil trenera

Grupa SET

Grupa SET

Firma szkoleniowa

Grupa SET jest firmą szkoleniowo-doradczą dostarczającą rozwiązania szkoleniowe klientom indywidualnym, biznesowym
oraz administracji publicznej. Od ponad 15 lat specjalizuje się w rozwoju kompetencji trenerskich, menadżerskich, coachingowych
i sprzedażowych. Każdy projekt osadzony jest na modelach rozwojowych Grupy SET.

Skuteczność proponowanych rozwiązań Grupy SET jest systematycznie weryfikowana, a średnia ocena projektów to 4,92 pkt w skali
1-5. Gotowość do samorozwoju to fundamentalna zasada, z którą identyfikuje się ponad 20 stale współpracujących z nami trenerów i konsultantów. 

Grupa SET wspiera i inicjuje projekty CSR (Corporate Social Responsibility), które mają na celu rozwój branży szkoleniowej i pomoc potrzebującym.

 

Cały profil trenera

Tomasz Rząsa

Tomasz Rząsa

Ekspert ds. BHP, Trener

Tomasz jest ekspertem ds. BHP z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Wyższąj Szkołę Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu w specjalności prawo i ochrona pracy, oraz Wyższą Uczelnię Zawodową Zagłębia Miedziowego w kierunku górnictwo
i geologia. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz studia menedżerskie w specjalności Lean Menagment.

Tomasz jest czynnym pracownikiem służby BHP z  doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym. Współpracuje z firmami szkoleniowymi oraz placówkami oświatowymi. Jest również ratownikem kwalifikowanej pierwszej pomocy .

 

Cały profil trenera

Mirosława Zachaś – Lewandowska

Mirosława Zachaś – Lewandowska

Trener, ekspert, doradca

Mirosława jest trenerem, ekspertem i doradcą oraz założycielem firmy szkoleniowo – doradczej „Waluta Wiedzy”. 

Prowadzi szkolenia z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, cyberbezpieczeństwa, edukacji finansowej, Compliance, Whistleblowing. Doradza w zakresie zapewnienia skutecznego systemu zgłaszania naruszeń w organizacjach. Przez 17 lat współtwórca instytucji finansowej, a przez prawie 14 lat, jako Wiceprezes Zarządu, osoba odpowiedzialna za dostosowywanie procedur i procesów z zakresu m.in. przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, zasad ładu korporacyjnego, usług płatniczych, kredytu konsumenckiego, gwarantowania depozytów. W całym okresie pracy zawodowej przygotowywała i prowadziła szkolenia wewnątrz organizacji, w celu wdrażania nowych pracowników oraz usystematyzowania wiedzy i sprawnego wprowadzania wszystkich zmian. W okresie pracy zawodowej uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach, organizowanych m.in. przez Komisję Nadzoru Finansowego. Zdobyta dzięki nim wiedza i wymiana doświadczeń przyczyniła się do pozytywnej oceny instytucji obowiązanej przez kontrolujące ją podmioty.

Jako Członek Zarządu instytucji finansowej brała czynny udział w kontrolach przeprowadzanych m.in. przez Komisję Nadzoru Finansowego. Przygotowywała pełną dokumentację zarówno przed rozpoczęciem działań kontrolnych, jak i w ich trakcie. Zajmowała się także dostosowaniem procesów i procedur obowiązujących w firmie do otrzymanych zaleceń pokontrolnych. 

Mirosława jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie Przedsiębiorstwami” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. 

W 2022 roku uzyskała dyplom Trenera Biznesu Akademii SET.


 

Cały profil trenera

Przemysław Staroń

Przemysław Staroń

Psycholog, kulturoznawca, nauczyciel

Przemek Staroń to ceniony psycholog, kulturoznawca oraz wykładowca na Uniwersytecie SWPS i Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sopocie. Jego wkład w rozwój i stymulowanie umiejętności myślenia młodzieży, dorosłych i seniorów znajduje wyraz w współzałożeniu Centrum Rozwoju Jump.

Przemek jest nauczycielem dyplomowanym, cenionym autorem książek i twórcą Zakonu Feniksa. Jego zaangażowanie w spotkania pokoleń przyniosło mu uznanie od Komisji Europejskiej. W 2019 roku został wybrany Człowiekiem Roku w kategorii "Wzorowe sprawowanie" w plebiscycie czytelników "Gazety Wyborczej".

Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. konkursu im. Ireny Sendlerowej oraz Nagrody im. Janusza Korczaka. Otrzymał także LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award oraz był finalistą Nauczycielskiego Nobla - Global Teacher Prize 2020 i Digital Shaper 2020.

Przemek Staroń jest znany jako "profesor Snape" za innowacyjne wykorzystanie nowych technologii i mediów społecznościowych, zwłaszcza prekursorskie wykorzystanie Snapchata w swojej pracy. Jako kierownik Zakonu Feniksa, jego uczniowie zdobyli ponad 50 tytułów olimpijskich w Olimpiadzie Filozoficznej, a magiczna pracownia #utrzy stała się ważnym miejscem inspiracji.

Jego zaangażowanie w projekty międzypokoleniowe spotkało się z docenieniem ze strony Komisji Europejskiej. Przemek Staroń wyróżnia się także jako ambasador wielu organizacji i inicjatyw, takich jak REBEL.pl, Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, kampania #Razemzawszelepiej Radia ZET czy Be.Eco realizowana przez Digital University i Deloitte Polska. Jego zaangażowanie w rozwijanie kompetencji cyfrowych przyczyniło się do znalezienia go na liście 100 osób, które zmieniają Polskę na lepsze, według Noizz.pl.

Jego aktywność obejmuje członkostwo w Kapitule Nagrody im. ks. Jana Kaczkowskiego i Nagrody Najlepsza Książka Dziecięca "Przecinek i Kropka" Empiku oraz udział w Komitecie Głównym Olimpiady Filozoficznej i Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050.

Podsumowując, Przemek Staroń to wszechstronny profesjonalista, którego działania, pasja i zaangażowanie wywarły znaczący wpływ na różne dziedziny życia społecznego i edukacyjnego w Polsce.

 

 

 

Cały profil trenera

Joanna Karpeta

Joanna Karpeta

Trenerka biznesu, Coach, Autorka

Certyfikowana coach ICC i Talentów Gallupa, coach Action Learning, dyplomowana trenerka biznesu i ekspertka profilaktyki wypalenia zawodowego  z ponad 17-letnim doświadczeniem w pracy z grupami i osobami indywidualnymi. Absolwentka Praktycznej Psychologii Motywacji SWPS, podyplomowych studiów terapii i treningu grupowego UW, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Szkoły Trenerów Biznesu. Autorka książki „Pokochaj poniedziałki. Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym” wydaną przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (2018), uznaną przez internautów za najlepszą książkę psychologiczną i poradnik 2018 w kategorii „Motywacja”. Jako trenerka i coach działa w obszarze przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i budowania dobrostanu pracowników. Pomaga ujarzmiać stres, zwiększać odporność psychiczną i uczy na nowo kochać poniedziałki. Menedżerom pokazuje jak zapalać, a nie wypalać swoich pracowników, zarządzać w oparciu o mocne strony pracowników i tworzyć rozwojowe miejsca pracy.  Posiada 9-letnie doświadczenie pracy w biznesie na stanowisku menedżerskim, co pozwala jej dostosowywać treści szkoleniowe do rzeczywistych wyzwań klientów.  

 

 

Cały profil trenera

Kamil Czop

Kamil Czop

Doradca, Trener Biznesu

Trener biznesu. Zajmuje się transformacją organizacji poprzez budowanie pamięci instytucjonalnej/organizacyjnej oraz wykorzystanie doświadczeń. Kamil pomaga rozwiązywać problemy i wprowadzać działania (naprawcze) usprawniające funkcjonowanie organizacji. Entuzjasta rozwoju nowych kompetencji i wymiany doświadczeń́ pomiędzy biznesem a środowiskiem wojskowym, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Wraz z LeanSpin Academy współorganizator warsztatów Special OPS Bootcamp.  Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu – Moderator.

Ponadto, były oficer Sił Zbrojnych RP. Skoczek spadochronowy i żołnierz Wojsk Specjalnych. Starszy specjalista w dziedzinie „lessons learned”, zarządzania wiedzą i budowania pamięci organizacyjnej. Posiadam wieloletnie doświadczeń w prowadzeniu szkoleń oraz praktycznych warsztatów, zarówno z kadrą kierowniczą (dowódczą) jak i specjalistami LL w ramach wspólnoty praktyków. Autor artykułów, m.in.: „Heurystyczne wspomaganie procesów decyzyjnych”, czy „Aplikacja Lessons Learned na smartfony”, współautor funkcjonującego w Siłach Zbrojnych RP poradnika „Omówienie po wykonaniu działania (After Action Review – AAR)”. Praktyk ekstremalnego przywództwa w międzynarodowych i cross-funkcjonalnych zespołach, także poza granicami kraju i we wrażliwym kulturowo środowisku. Instruktor strzelectwa bojowego i sportowego. Hobbystycznie miłośnik sportu, motoryzacji i operator kamery.

Cały profil trenera

Dagmara Kołodziejczyk

Dagmara Kołodziejczyk

Executive coach; Team coach; Konsultant biznesu i HR

Dagmara Kołodziejczyk od 20 lat jest związana ze środowiskiem biznesowym. Prowadzi m.in. indywidualne i zespołowe coachingi dla kadry zarządzającej, warsztaty rozwoju kompetencji menedżerskich oraz rozwoju nowatorskiego przywództwa opartego na partnerstwie, procesy tworzenia i wdrażania strategii HR, procesy wzmacniania zespołów w obszarze zaufania, odpowiedzialności, zaangażowania i koncentracji na wynikach.

Psycholog, certyfikowany coach International Coaching Community, konsultant Analytic-Network coaching, konsultant MindSonar. Absolwentka studiów doktoranckich w zakresie ekonomii na SGH. Współautorka projektu "Wyzwania HR w firmach rodzinnych i właścicielskich”. Autorka publikacji dotyczących m. in. coachingu, przywództwa, efektywności zespołów, procesów HR. Pełni funcję prezesa zarządu Together Consulting. 

 

Cały profil trenera

Together Consulting Sp. z o.o.

Together Consulting Sp. z o.o.

Firma szkoleniowo-doradcza

Marka TOGETHER powstała z pasji pracy razem z ludźmi i dla ludzi. Połączyliśmy nasze doświadczenia menedżerskie, coachingowe, trenerskie i konsultingowe aby wspierać:

 • firmy w procesie transformacji kulturowej i budowaniu przewagi konkurencyjnej,
 • zespoły w rozwijaniu zaangażowania, efektywnej komunikacji i współpracy oraz kreatywności i innowacyjności,
 • liderów w doskonaleniu kompetencji przywódczych,
 • pracowników w rozwoju efektywności osobistej i zawodowej.

Realizujemy:

 • kompleksowe projekty doradczo-rozwojowe w zakresie procesów sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania nowoczesnego przywództwa, budowania kultury organizacyjnej czy udrażniania procesów biznesowych;
 • krótkie formy warsztatowe rozwoju konkretnych umiejętności i dostarczające wiedzę w pigułkach,
 • indywidualne procesy coachingowe i mentoringowe.

Pracujemy w oparciu o innowacyjne narzędzia i metody, dbając stale o własny rozwój i czerpiąc inspirację z międzynarodowych środowisk.

 

Cały profil trenera

LEANSPIN

Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy LEANSPIN. Pomagamy w harmonijnym rozwoju progresywnych organizacji zorientowanych na projekty, produkty i utalentowanych współpracowników. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem 15 lat na drodze przedsiębiorczości. Rozwijamy umiejętności i kształtujemy postawy poprzez inspirujące Bootcampy, warsztaty i szkolenia realizowane w modelu stacjonarnym, hybrydowym i online. Budujemy strategie rozwoju, planujemy i prowadzimy transformacje firm korzystając z narzędzi Lean, Agile, Teal i Digital Innovation. Stawiamy na umiejętne złożenie kompetencji zarządczych w obszarze Agile, Empowerment, Evidence i Innovation, które pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Wierzymy, że organizacje mogą być skuteczniejsze, a pracujący w nich ludzie – żyć szczęśliwie, budować wartość i zmieniać otaczający nas świat na lepszy. Również w czasach kryzysu.

Cały profil trenera

Matylda Stasiuk

Matylda Stasiuk

Coach, Trener, Mentor

Matylda przez ponad 20 lat pełniła funkcje menedżerskie w korporacjach polskich i międzynarodowych oraz firmach właścicielskich, głównie w obszarze HR.

Obecnie wspiera działy HR i ich liderów w budowaniu skutecznych strategii operacyjnych i projektowaniu efektywnych procesów wspomagających zarządzanie. Pomaga również menedżerom we wzmacnianiu kompetencji przywódczych i budowaniu efektywnych zespołów. Prowadzi warsztaty, coachingi zespołowe i indywidualne głównie dla kadry menedżerskiej.

Jest Członkiem Zarządu firmy Together Consulting.

Matylda jest Certyfikowanym Business Coachem International Coaching Community i konsultantem Analytic Network coaching.  Ma certyfikację z narzędzi psychometrycznych wspierających procesy rozwojowe takich jak: Mindsonar, Insights Discovery, DISC D3, MTQ48.

 

Cały profil trenera

Krzysztof Kiprowski

Krzysztof Kiprowski

Trener, Lean Coach

Krzysztof to ekspert w dziedzinie efektywności i optymalizacji, którego doświadczenie sięga blisko 13 lat, obejmując zarówno obszar usługowy, jak i produkcyjny. Przez ten czas z sukcesem zmapował około 400 procesów biznesowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych, poświęcając ponad 1000 godzin na warsztaty i szkolenia. Współtworzył strategie efektywności w renomowanych organizacjach. Krzysztof posiada tytuł Master Black Belt w ramach metodyki Lean Management oraz jest certyfikowanym trenerem i facylitatorem. Jest również Lean Coach, Project Managerem i koordynatorem projektów.

Na co dzień Krzysztof pracuje głównie z narzędziami z obszaru Lean, Problem Solving, TQM, TOC, TPS, Six Sigma, Agile, Design Thinking, Lean Startup oraz VOC. Ponadto, pełnił rolę mentora w ramach koła projektowego na warszawskiej SGH.

Jego motto to: "Pierwszym krokiem ku każdej zmianie jest przezwyciężenie strachu przed nią samą. Staram się sprawić, aby ten proces był jak najprostszy do zrealizowania. Uważam, że najlepszym krokiem zbliżającym nas do celu jest ten, który podejmujemy..."

Cały profil trenera

Wiktoria Musiolik

Wiktoria Musiolik

Google Workspace Consultant

W FOTC, Wiktoria pełni  rolę  Google Workspace Consultant. Jej pasja i zaangażowanie do pracy są równie rozległe, co wszechstronność samej platformy Google Workspace. Jest ekspertem w dziedzinie wdrażania i szkolenia z zakresu Google Workspace, co przekłada się na udane implementacje zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Wiktoria posiada prestiżowy certyfikat Google Workspace: Deployment Services Specialist, który świadczy o jej zaawansowanej wiedzy i umiejętnościach w tej dziedzinie. Jej zdolność do dostosowania strategii wdrażania do unikalnych potrzeb klientów i umiejętność przekazywania tej wiedzy w klarowny i przystępny sposób sprawiają, że jest nieocenionym partnerem w procesie transformacji cyfrowej organizacji. Wiktoria to nie tylko konsultant Google Workspace, to także partner w osiąganiu pełnego potencjału tej platformy. Jej misją jest szkolic i pomagać organizacjom zwiększyć produktywność, współpracę i efektywność dzięki Google Workspace.

 

Cały profil trenera

Justyna Trofimiuk

Justyna Trofimiuk

Doradca, trener

Justyna Trofimiuk to ekspertka ds. marketingu, która wspiera firmy w osiąganiu sukcesu w tej dziedzinie. Od wielu lat pracuje jako nieodłączny marketing - partner dynamicznych startupów, międzynarodowych biznesów oraz organizacji non-profit.

Specjalizuje się w obszarach strategii marketingowej, automatyzacji w marketingu, komunikacji, kampaniach reklamowych i analizie. 

Justyna jest również cenioną trenerką, mentorką i konsultantką. Doradza oraz szkoli w obszarach związanych z szeroko pojętym marketingiem.

Jej doświadczenie w Toastmasters International dodatkowo wzbogaca jej kompetencje w zakresie komunikacji i prezentacji. 

Pracuje w języku polskim i angielskim, z małymi i dużymi zespołami.

Cały profil trenera

Magdalena Drzewiecka

Magdalena Drzewiecka

Trener Biznesu, Coach, Mentor, Konsultant

Magdalena specjalizuje się w rozwoju kadry menadżerskiej w zakresie kluczowych dla nich kompetencji. Prowadzi projekty rozwoju umiejętności coachingowych dla menadżerów, rozwoju kompetencji przywódczych i budowania różnorodnych zespołów. Pomaga budować organizacjom kulturę opartą o wartości i relacje, w efekcie zwiększając efektywność i zaangażowanie, usprawniając komunikację i niwelując silosy. Odpowiada za wprowadzanie programów mentoringowych do organizacji.

Pisze autorskie programy szkoleniowe, w których dostarcza specjalistyczną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Współtworzy działania CSR w organizacjach kreując pomysły na zaangażowanie ludzi w projekty odpowiedzialności społecznej.

Jest Członkiem Zarządu firmy Together Consulting.

Trener Biznesu, Konsultant, Mentor, Master and Team Coach,  Konsultant Kryzysowy, Konsultant Mindsonar i Agility Learning.

Cały profil trenera

Igor Rotberg

Igor Rotberg

Psycholog, Psychotraumatolog , Psychoterapeuta

Igor Rotberg - psycholog, psychotraumatolog i certyfikowany psychoterapeuta. Prowadzi szkolenia z zakresu psychoterapii i wykłady psychologiczne, a także konsultacje i grupy dla psychoterapeutów w obszarze terapii osób z doświadczeniem traumy oraz z zaburzeniami osobowości. Jest autorem książek o psychoterapii. Współorganizator konferencji rozwojowych dotyczących wprowadzania zmian w życiu zawodowym i osobistym, a także konferencji naukowych dotyczących psychoterapii.Jest twórcą projektu Psychologia Współczesna. Zajmuje się propagowaniem wiedzy z zakresu neuronauki..

Cały profil trenera

Luke Ponsford

Luke Ponsford

English teacher and language consultant

Luke is a CELTA-qualified teacher who has been teaching general and business English in the Czech Republic to students of all levels both face-to-face and online since 2009.

Before  becoming an English teacher, Luke studied German and Russian (BA Hons) and Central and East Europe Literature and Culture (MA) at the University of London. He also spent over ten years working in small, medium and large businesses in the UK, often with colleagues who were non-native English speakers.

All of which means he knows which areas can be problematic for learners of English, and is ideally positioned to offer guidance, advice and solutions.

Cały profil trenera

Grzegorz Więcław

Grzegorz Więcław

Psycholog sportu, trener, wykładowca

Grzegorz Więcław  to certyfikowany psycholog sportu Europejskiej Federacji Psychologii Sportu FEPSAC, absolwent wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia). Obecnie mieszka w rodzinnych Gliwicach i współpracuje m.in. z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Akademią Piłkarską Piasta Gliwice, Śląskim Związkiem Piłki Nożnej oraz zawodnikami indywidualnymi różnych dyscyplin sportowych. Pracował także z reprezentacją Polski w rugby na wózkach oraz klubami Plusligi siatkówki, Superligi w piłce ręcznej, Futsal Ekstraklasy, I ligi koszykówki i żużla. Dodatkowo prowadzi warsztaty szkoleniowe, wykłada na uczelniach wyższych, publikuje i tłumaczy teksty związane z psychologią sportu. W 2018 roku wyszła jego pierwsza książka pt. Ile sił w głowie: Psychologiczny niezbędnik biegacza. Prowadzi autorski kanał podcastowy „Glowa Rządzi”. Szkoli z tematyki psychologii motywacji i budowania odporności. Sam uwielbia ruch, a szczególnie w postaci aktywności fizycznej, podróży oraz rozwoju osobistego.

Cały profil trenera

Edyta Madej

Edyta Madej

Trener, wykładowca

Edyta Madej jest trenerem myślenia wizualnego i kreatywnego oraz umiejętności poznawczych. Szkoli między innymi jak zarządzać informacją, tworzyć materiały wizualne typu prezentacje, grafiki, infografiki, notatki wizualne. Jako trener warsztatów on-line, uczy jak wykorzystać potencjał aplikacji i programów, by skuteczniej się komunikować i prezentować w świecie wirtualnym. Jest twórcą ilustracji, grafik, infografik i filmów whitebordowych. Jako moderator Design Thinking współpracuje z firmami przy szukaniu innowacji. Jest też wykładowcą z tego tematu na kierunku „Zwinne Przywództwo” w Akademii Leona Koźmińskiego.

Cały profil trenera

Marta Młyńska

Marta Młyńska

Trenerka, edukatorka

Marta Młyńska to germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka oraz pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Posiada dyplom nauczyciela, a także bogate doświadczenie jako wykładowczyni. W 2018 roku zdobyła tytuł finalistki konkursu Nauczyciel Pomorza, co potwierdza jej zaangażowanie i profesjonalizm w dziedzinie edukacji.

Jest aktywną Członkinią Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, co świadczy o jej zdolnościach metodycznych i zaawansowanej wiedzy w obszarze strategii edukacyjnych. Marta Młyńska nagrała inspirujące podcasty na aplikację Diet & Training by Ann Anny Lewandowskiej, co dodatkowo podkreśla jej wszechstronność i zdolność do dotarcia do różnych grup odbiorców.

Jako laureatka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, w tym "Deutsch hat Klasse" i "Schule im Wandel", Marta Młyńska wyróżnia się wśród specjalistów zajmujących się edukacją. Ponadto, pełni rolę stypendystki Goethe Institut w Warszawie oraz egzaminatorki maturalnej.

Marta jest autorką wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, a także tworzy wartościowe materiały dydaktyczne i autorskie kursy. Aktywnie organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje, dzieląc się swoją wiedzą na eventach edukacyjnych. Marta Młyńska wspomaga szkoły w ich rozwoju, nawiązując owocną współpracę zarówno z instytucjami oświatowymi, jak i biznesem.

Jako ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net Fundacji Digital University, Marta aktywnie wspiera inicjatywy edukacyjne, kładąc nacisk na rozwój ekologiczny i technologiczny. Jej zaangażowanie i wszechstronność sprawiają, że jest inspiracją dla wielu osób, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i poza nim.

Cały profil trenera

Małgorzata Margo Komońska

Małgorzata Margo Komońska

Trenerka Emisji Głosu, Technik Mowy i Strategii Wypowiedzi

Trenerka Emisji Głosu, Technik Mowy i Strategii Wypowiedzi; z wykształceniem ekonomicznym i muzycznym - rodzynka w świecie biznesu i muzyki, łącząca te dwa światy dla wzmocnienia relacji klienta z jego głosem. Promotorka świadomego wyboru technik mowy dla celowanego komunikatu.  Trenerka Vocal Yoga wg metody Heather Lyle.  Coach ICC.

Pasjonatka zbudowania wewnętrznej siły dzięki sięgnięciu po naturalny ton głosu, niezaburzony napięciami aparatu mowy i wzmocniony pogłębionym oddychaniem. Uczy technik mowy, by klient mógł brzmieć efektywnie i efektownie.

Ex-dyrektorka zarządzająca w banku inwestycyjnym z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym.

Małgorzata opuściła świat korporacji, by zająć się GŁOSEM i MOWĄ, które według niej są fundamentem funkcjonowania jednostki i relacji budowanych z otoczeniem.  Mawia, że GŁOS  to wyjątkowe narzędzie ‘bycia, życia i współżycia’.

Zajęła się wspieraniem ludzi w ‘odnalezieniu’ i polubieniu swego głosu. Pomaga w znajdywaniu jego optymalnego silniejszego, bardziej autentycznego brzmienia i w stosowaniu technik mowy tak, by intencja mówiącego była lepiej odczytana i rozumiana. Celem jest mowa bardziej interesująca, wciągająca czy motywująca, barwna i lekka. Zyskiem jest wyższa pewność siebie, poczucie większej kontroli nad aparatem mowy i wzmocnienie wizerunku.

Małgorzata prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe. Jako trenerka w EY Academy of Business prowadzi autorskie warsztaty rozwoju kompetencji menedżerskich, związanych ze wzmacnianiem wizerunku lidera dzięki pracy z głosem i technikom mowy.

Jej mottem jest hasło: “To make a difference”.

Cały profil trenera

Anna Szopa

Anna Szopa

Trener, Facylitator JC, ekspert L&D, moderator Design Thinking

Wspieranie ludzi w ich rozwoju to moja pasja. Wierzę w proaktywność jako klucz do sukcesu, dlatego zachęcam do aktywnego podejmowania działań i kreowania własnej ścieżki rozwoju.

Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ. Specjalizuję się w szkoleniach z asertywności, komunikacji, efektywności osobistej, organizacji pracy i Job Crafting. Posiadam certyfikat Facylitatora JC zdobyty w Job Crafting Polska. Ukończyłam Szkołę Zarządzania Procesami Rozwojowymi w Organizacji na Wszechnicy UJ. Na co dzień pracuję w HR w obszarze szkoleń i rozwoju. Ponadto posiadam certyfikat moderatora Design Thinking zrealizowany w Design Thinking Institute. Jestem również certyfikowanym trenerem Belbin Polska. 

Nie waham się powiedzieć, że uwielbiam to, co robię zawodowo. Inspirowanie innych i wspieranie ich w rozwoju dostarcza mi ogromnej satysfakcji.

Cały profil trenera

Małgorzata Machniewicz

Małgorzata Machniewicz

Psycholog biznesu, Pani od Zmiany

Na co dzień, w roli coacha, szkoleniowca, doradcy, wspieram innych w rozwoju ich umiejętności.  
Prowadzę PODCAST "Pani od zmiany", w którym podpowiadam, jak każdy może mieć wpływ na swój rozwój w myśl filozofii #RozwójBezSpiny.

Uwielbiam zmiany, bo to one nadają kształt naszemu życiu, dynamikę i rytm... powodują, że stajemy się lepsi... Nie każda zmiana musi być na lepsze, ale może nas ubogacić i dać nam kopa rozwojowego.

Nie ma znaczenia, czy zmiana, której dla siebie chcesz, to odchudzanie, wprowadzenie ruchu w życiu, zmiana pracy, partnera, miejsca zamieszkania czy czegokolwiek innego - potrzebujesz dobrego planu, przygotowania i pracy nad tym, żeby ta zmiana potoczyła się najgładziej i najłatwiej. Nie ma się co spinać, trzeba działać jak najmniej chaotycznie - mogę Ci w tym pomóc.

A jeśli zmiana Cię zaskoczyła, stałaś się częścią zmiany, której nie chciałaś, ktoś Ci ją zafundował i jest ona beznadziejna... poszukamy wspólnie pola Twojego wpływu i znajdziemy rozwiązanie, jak się w niej odnaleźć z najmniejszymi stratami.

Cały profil trenera