Homepage

Marta  Młyńska

Marta Młyńska

Trenerka, edukatorka

Marta Młyńska to germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka oraz pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Posiada dyplom nauczyciela, a także bogate doświadczenie jako wykładowczyni. W 2018 roku zdobyła tytuł finalistki konkursu Nauczyciel Pomorza, co potwierdza jej zaangażowanie i profesjonalizm w dziedzinie edukacji.

Jest aktywną Członkinią Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, co świadczy o jej zdolnościach metodycznych i zaawansowanej wiedzy w obszarze strategii edukacyjnych. Marta Młyńska nagrała inspirujące podcasty na aplikację Diet & Training by Ann Anny Lewandowskiej, co dodatkowo podkreśla jej wszechstronność i zdolność do dotarcia do różnych grup odbiorców.

Jako laureatka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, w tym "Deutsch hat Klasse" i "Schule im Wandel", Marta Młyńska wyróżnia się wśród specjalistów zajmujących się edukacją. Ponadto, pełni rolę stypendystki Goethe Institut w Warszawie oraz egzaminatorki maturalnej.

Marta jest autorką wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, a także tworzy wartościowe materiały dydaktyczne i autorskie kursy. Aktywnie organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje, dzieląc się swoją wiedzą na eventach edukacyjnych. Marta Młyńska wspomaga szkoły w ich rozwoju, nawiązując owocną współpracę zarówno z instytucjami oświatowymi, jak i biznesem.

Jako ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net Fundacji Digital University, Marta aktywnie wspiera inicjatywy edukacyjne, kładąc nacisk na rozwój ekologiczny i technologiczny. Jej zaangażowanie i wszechstronność sprawiają, że jest inspiracją dla wielu osób, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i poza nim.

Kursy trenera

Pewność siebie
Pewność siebie
Ocena kursu  95 %
51 min.11 lekcji