Pewność siebie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Marta Młyńska

Nadaje się do słuchania

W kursie skoncentrujemy się na pracy nad niekonstruktywnymi myślami, radzeniu sobie z krytykiem wewnętrznym oraz budowaniu pewności siebie, aby umożliwić wejście na arenę odwagi i wsparcie siebie w kluczowych momentach. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

51 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Wielu z nas brakuje pewności siebie. Trwamy w spirali lęku, nie wspieramy się, gdy tego najbardziej potrzebujemy. Gdy mamy wyjść na arenę odwagi. Nie jesteśmy swoimi sojusznikami, nieustannie się krytykujemy i sabotujemy własne plany i marzenia. Kurs ten pomoże w pracy nad nie wspierającymi nie konstruktywnymi myślami, radzeniu sobie z naszym krytykiem wewnętrznym, a tym samym budowaniem większej pewności siebie. Kurs dostarczy wskazówek, jak radzić sobie z sabotującym nas głosem wewnętrznym i pomoże w budowania większej pewnosci siebie i byciu swoim sojusznikiem. 

 

Przyjrzyjmy się wspólnie, czym jest pewność siebie, co wnosi do naszego życia i co hamuje jej rozwój. Usmysłowimy sobie, dlaczego często nam tak trudno uwierzyć w siebie i swoje możliwości i skąd bierze się często niewspierający nas głos wewnętrzny  czyli  szepczący nam do ucha sabotujące myśli krytyk wewnętrzny. W trakcie  kursu poznasz metody i techniki do poradzenia sobie z blokującymi myślami, co pomoże Ci budować większą pewność siebie. 

W trakcie tego kursu dowiesz się :

 • dlaczego tak ważna jest pewność siebie i co wnosi do Twojego życia?
 • co hamuje budowanie Twojej pewności siebie?
 • jak działa krytyk wewnętrzny?
 • co może zachwiać poczucie pewności siebie?
 • czym są niewspierające przekonania i jak je zmienić?
 • jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem sabotujacym Twoje poczucie własnej wartości?
 • jak pracować nad przemodelowaniem swoich myśli?
 • jak zwiększyć poczucie pewności siebie?

Kurs jest skierowany do:

 • Menedżerów
 • Liderów
 • Właścicieli firm 
 • Wszystkich, którzy chcą zgłębić temat wartości 
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Marta Młyńska

Trenerka, edukatorka

Marta Młyńska to germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka oraz pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Posiada dyplom nauczyciela, a także bogate doświadczenie jako wykładowczyni. W 2018 roku zdobyła tytuł finalistki konkursu Nauczyciel Pomorza, co potwierdza jej zaangażowanie i profesjonalizm w dziedzinie edukacji.

Jest aktywną Członkinią Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, co świadczy o jej zdolnościach metodycznych i zaawansowanej wiedzy w obszarze strategii edukacyjnych. Marta Młyńska nagrała inspirujące podcasty na aplikację Diet & Training by Ann Anny Lewandowskiej, co dodatkowo podkreśla jej wszechstronność i zdolność do dotarcia do różnych grup odbiorców.

Jako laureatka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, w tym "Deutsch hat Klasse" i "Schule im Wandel", Marta Młyńska wyróżnia się wśród specjalistów zajmujących się edukacją. Ponadto, pełni rolę stypendystki Goethe Institut w Warszawie oraz egzaminatorki maturalnej.

Marta jest autorką wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, a także tworzy wartościowe materiały dydaktyczne i autorskie kursy. Aktywnie organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje, dzieląc się swoją wiedzą na eventach edukacyjnych. Marta Młyńska wspomaga szkoły w ich rozwoju, nawiązując owocną współpracę zarówno z instytucjami oświatowymi, jak i biznesem.

Jako ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net Fundacji Digital University, Marta aktywnie wspiera inicjatywy edukacyjne, kładąc nacisk na rozwój ekologiczny i technologiczny. Jej zaangażowanie i wszechstronność sprawiają, że jest inspiracją dla wielu osób, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i poza nim.

Ocena kursu

95 %

17 oceny
14x
2x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Waldemar G.

wzmacnia pewność siebie

Odpowiedź trenera:

“Cudownie to słyszeć ❤️ Dziękuję i cieszę się przeogromnie ❣️“


Stanisław W.

Kurs z pewnością poprawia poczucie pewności siebie. Polecam.

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję i cieszę się najbardziej na świecie ❤️ Będę bardzo wdzięczna za informację, jakie treści kursu są dla Pana najbardziej przydatne i wartościowe. Dziękuję z góry ❤️“


Joanna K.

przechodząc przez kurs zauważyłam, że nie odpowiada mi duża ilość gestykulowania przez prowadzącą. to mnie rozpraszało i męczyło. koncentrowałam się właśnie na tej gestykulacji zamiast na treści przekazu. Na wielki plus - wyraźność mówienia.

Odpowiedź trenera:

“Pani Joanno, bardzo dziękuję za podzielenie się Pani refleksjami i mam nadzieję, że kurs okaże się w przyszłość bardzo pomocny ❤️“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.