Homepage

Piotr Kurpiasz

Piotr Kurpiasz

Trener, coach, nauczyciel jogi i mindfulness

Piotr Kurpiasz - łączy potrzeby biznesu z szeroko rozumianym dbaniem o dobrostan.  Od 2009 roku prowadzi warsztaty i wyjazdy rozwojowe, w trakcie których pomaga ludziom lepiej radzić sobie ze stresem, wzmacniać uważność i rezyliencję. 

Mindfulness i jogi uczy w swojej szkole Everyday Yoga Studio we Wrocławiu, online oraz w trakcie retreatów w Polsce i za granicą. Regularnie jeździ do Indii, gdzie u źródeł poznaje jogę, pranajamę, techniki uważnościowe i relaksacyjne. Tworzył i wspierał inicjatywy mindfulness w trakcie pracy w globalnej firmie konsultingowej, gdzie prowadził sesje i warsztaty mindfulness m.in. w Brukseli, Genewie, Zurychu, Monachium, Wrocławiu i Poznaniu. On-line inspirował biura z pozostałych kontynentów do inicjowania ich własnych, lokalnych programów.

Połączenie doświadczenia pracy w biznesie i znajomość jego wyzwań z doświadczeniami praktyk uważnościowych, które zdobywał „u źródeł”, pozwala mu skutecznie inspirować tematem uważności nawet tych najbardziej  sceptycznych. W Polsce treningi i sesje mindfulness prowadził dla pracowników m.in. HP, Fortum, Coliers International, Young / Skilled. 

Kursy trenera

Mindfulness w pracy. Zastosowanie w praktyce