Homepage

Małgorzata Margo Komońska

Małgorzata Margo Komońska

Trenerka Emisji Głosu, Technik Mowy i Strategii Wypowiedzi

Trenerka Emisji Głosu, Technik Mowy i Strategii Wypowiedzi; z wykształceniem ekonomicznym i muzycznym - rodzynka w świecie biznesu i muzyki, łącząca te dwa światy dla wzmocnienia relacji klienta z jego głosem. Promotorka świadomego wyboru technik mowy dla celowanego komunikatu.  Trenerka Vocal Yoga wg metody Heather Lyle.  Coach ICC.

Pasjonatka zbudowania wewnętrznej siły dzięki sięgnięciu po naturalny ton głosu, niezaburzony napięciami aparatu mowy i wzmocniony pogłębionym oddychaniem. Uczy technik mowy, by klient mógł brzmieć efektywnie i efektownie.

Ex-dyrektorka zarządzająca w banku inwestycyjnym z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym.

Małgorzata opuściła świat korporacji, by zająć się GŁOSEM i MOWĄ, które według niej są fundamentem funkcjonowania jednostki i relacji budowanych z otoczeniem.  Mawia, że GŁOS  to wyjątkowe narzędzie ‘bycia, życia i współżycia’.

Zajęła się wspieraniem ludzi w ‘odnalezieniu’ i polubieniu swego głosu. Pomaga w znajdywaniu jego optymalnego silniejszego, bardziej autentycznego brzmienia i w stosowaniu technik mowy tak, by intencja mówiącego była lepiej odczytana i rozumiana. Celem jest mowa bardziej interesująca, wciągająca czy motywująca, barwna i lekka. Zyskiem jest wyższa pewność siebie, poczucie większej kontroli nad aparatem mowy i wzmocnienie wizerunku.

Małgorzata prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe. Jako trenerka w EY Academy of Business prowadzi autorskie warsztaty rozwoju kompetencji menedżerskich, związanych ze wzmacnianiem wizerunku lidera dzięki pracy z głosem i technikom mowy.

Jej mottem jest hasło: “To make a difference”.

Kursy trenera