Twój głos w biznesie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Małgorzata Margo Komońska

Nadaje się do słuchania

Twój głos mówi o tobie otoczeniu to, co może często chciałbyś ukryć. Jeśli twój głos jest zbyt delikatny, cichy, piskliwy, nerwowy, rozedrgany, niestabilny, płaski - warto odzyskać nad nim kontrolę. Uczyń go swoim sprzymierzeńcem i wsparciem. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

58 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Większość ludzi nie akceptuje brzmienia swojego głosu. Czy ty również zaliczasz się do tej grupy?

Podczas tego kursu dowiesz się, co wpływa na brzmienie twojego głosu i jak możesz na to wpłynąć. Siła i autentyczność swobodnego brzmienia mogą być twoją wizytówką wobec reszty świata. Ten kurs pomoże ci zwiększyć pewność siebie, co przełoży się na wzmocnienie twojego wizerunku zawodowego i podniesienie samooceny.

Nie pozostawiaj swojego głosu bez uwagi i szacunku. Sięgnij po szansę na lepszy kontakt ze sobą!

Kurs pomoże ci odkryć, co możesz zrobić, aby poprawić brzmienie swojego głosu. To może być pierwszy krok na drodze do akceptacji ważnej części siebie.

Poznasz techniki, które pozwolą ci:

  •  uspokoić głos w trudnych sytuacjach;
  • rozluźnić napięte mięśnie, biorące udział w procesie mowy;
  • pogłębić oddychanie, będące źródłem wyciszania emocji i spokojniejszych reakcji organizmu na stres. 

W czasie kursu:

  • sprawdzisz swoją pojemność oddechową,
  • dowiesz się o korzyściach płynących z ziewania i wzdychania,
  • poznasz metodę na koncentrację myśli i uspokojenie nerwów, stosowaną przez przyszłych aktorów - będziesz mógł od razu zacząć z niej korzystać.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą:

  • poprawić swoje umiejętności komunikacyjne,
  • zwiększyć pewność siebie
  • lepiej zarządzać stresem podczas wystąpień publicznych, prezentacji czy rozmów biznesowych.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Małgorzata Margo Komońska

Trenerka Emisji Głosu, Technik Mowy i Strategii Wypowiedzi

Trenerka Emisji Głosu, Technik Mowy i Strategii Wypowiedzi; z wykształceniem ekonomicznym i muzycznym - rodzynka w świecie biznesu i muzyki, łącząca te dwa światy dla wzmocnienia relacji klienta z jego głosem. Promotorka świadomego wyboru technik mowy dla celowanego komunikatu.  Trenerka Vocal Yoga wg metody Heather Lyle.  Coach ICC.

Pasjonatka zbudowania wewnętrznej siły dzięki sięgnięciu po naturalny ton głosu, niezaburzony napięciami aparatu mowy i wzmocniony pogłębionym oddychaniem. Uczy technik mowy, by klient mógł brzmieć efektywnie i efektownie.

Ex-dyrektorka zarządzająca w banku inwestycyjnym z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym.

Małgorzata opuściła świat korporacji, by zająć się GŁOSEM i MOWĄ, które według niej są fundamentem funkcjonowania jednostki i relacji budowanych z otoczeniem.  Mawia, że GŁOS  to wyjątkowe narzędzie ‘bycia, życia i współżycia’.

Zajęła się wspieraniem ludzi w ‘odnalezieniu’ i polubieniu swego głosu. Pomaga w znajdywaniu jego optymalnego silniejszego, bardziej autentycznego brzmienia i w stosowaniu technik mowy tak, by intencja mówiącego była lepiej odczytana i rozumiana. Celem jest mowa bardziej interesująca, wciągająca czy motywująca, barwna i lekka. Zyskiem jest wyższa pewność siebie, poczucie większej kontroli nad aparatem mowy i wzmocnienie wizerunku.

Małgorzata prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe. Jako trenerka w EY Academy of Business prowadzi autorskie warsztaty rozwoju kompetencji menedżerskich, związanych ze wzmacnianiem wizerunku lidera dzięki pracy z głosem i technikom mowy.

Jej mottem jest hasło: “To make a difference”.

Ocena kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ewelina L.

Niesamowita dawka cennej wiedzy, podana w jednym bardzo skondensowanym shocie. Odkryciem była dla mnie informacja o tym jak postawa ciała wpływa na brzmienie głosu. Dowiedziałam się również jak dbać o głos, aby jak najlepiej i najdłużej ze mną współpracował, co jest dla mnie dodatkowo istotnie, ponieważ śpiewam w chórze.
Biorę sobie również do serca mruczando i kwadrat, biorę i idę trenować, czekając na kolejne kursy tej trenerki.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.