Homepage

Krzysztof Kiprowski

Krzysztof Kiprowski

Trener, Lean Coach

Krzysztof to ekspert w dziedzinie efektywności i optymalizacji, którego doświadczenie sięga blisko 13 lat, obejmując zarówno obszar usługowy, jak i produkcyjny. Przez ten czas z sukcesem zmapował około 400 procesów biznesowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych, poświęcając ponad 1000 godzin na warsztaty i szkolenia. Współtworzył strategie efektywności w renomowanych organizacjach. Krzysztof posiada tytuł Master Black Belt w ramach metodyki Lean Management oraz jest certyfikowanym trenerem i facylitatorem. Jest również Lean Coach, Project Managerem i koordynatorem projektów.

Na co dzień Krzysztof pracuje głównie z narzędziami z obszaru Lean, Problem Solving, TQM, TOC, TPS, Six Sigma, Agile, Design Thinking, Lean Startup oraz VOC. Ponadto, pełnił rolę mentora w ramach koła projektowego na warszawskiej SGH.

Jego motto to: "Pierwszym krokiem ku każdej zmianie jest przezwyciężenie strachu przed nią samą. Staram się sprawić, aby ten proces był jak najprostszy do zrealizowania. Uważam, że najlepszym krokiem zbliżającym nas do celu jest ten, który podejmujemy..."

Kursy trenera

Lean Manufacturing
Lean Manufacturing
Ocena kursu  83 %
52 min.15 lekcji