Lean Manufacturing

Przez kurs przeprowadzi Cię  Krzysztof Kiprowski

Nadaje się do słuchania

Ten kurs wprowadzi w świat Lean Manufacturing! Jeśli chcesz poznać tajemnice efektywności, optymalizacji i zwiększenia jakości produkcyjnej, to jest on dla Ciebie. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

52 min.

Liczba lekcji

15

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Lean Manufacturing to filozofia, która odmieni Twój sposób myślenia o produkcji!

Kurs ten przeniesie Cię w głąb genezy Lean, odkrywając korzenie tej metody, która zrewolucjonizowała przemysł. 

Nauczysz się jej pryncypiów - wartości, które kształtują każdy aspekt procesu produkcyjnego. Poznasz podstawowe starty i marnotrawstwa, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twoich procesów produkcyjnych. Czy wyobrażałeś sobie pracę, w której nie ma miejsca na zmarnowany czas, zasoby czy energię? Ta wizja stanie się rzeczywistością, gdy opanujesz praktyki Lean.

Co nauczysz się na tym kursie?

  • Poznasz główne założenia i korzenie tej filozofii, która wywróciła przemysł do góry nogami.
  • Zrozumiesz, jak identyfikować wartość w procesach produkcyjnych oraz eliminować wszelkie formy marnotrawstwa.
  • Dzięki nabytym umiejętnościom będziesz w stanie wydobyć pełny potencjał swoich procesów produkcyjnych, eliminując straty czasu, zasobów i energii.
  • Opanujesz cykl Plan-Do-Check-Act, który zapewni ciągłe doskonalenie procesów, pozwalając dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych i oczekiwań klientów.

Dla kogo jest kurs?

  • Pracowników Produkcji
  • Menedżerów i Kierowników Produkcji
  • Specjalistów ds. Jakości
  • Inżynierów
  • Pracowników działu Logistyki i Zaopatrzenia
  • Konsultantów i Ekspertów ds. Doskonalenia Procesów

Ten kurs to nie tylko szansa na oszczędności, ale także na podniesienie wydajności i jakości twoich produktów.

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Krzysztof Kiprowski

Trener, Lean Coach

Krzysztof to ekspert w dziedzinie efektywności i optymalizacji, którego doświadczenie sięga blisko 13 lat, obejmując zarówno obszar usługowy, jak i produkcyjny. Przez ten czas z sukcesem zmapował około 400 procesów biznesowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych, poświęcając ponad 1000 godzin na warsztaty i szkolenia. Współtworzył strategie efektywności w renomowanych organizacjach. Krzysztof posiada tytuł Master Black Belt w ramach metodyki Lean Management oraz jest certyfikowanym trenerem i facylitatorem. Jest również Lean Coach, Project Managerem i koordynatorem projektów.

Na co dzień Krzysztof pracuje głównie z narzędziami z obszaru Lean, Problem Solving, TQM, TOC, TPS, Six Sigma, Agile, Design Thinking, Lean Startup oraz VOC. Ponadto, pełnił rolę mentora w ramach koła projektowego na warszawskiej SGH.

Jego motto to: "Pierwszym krokiem ku każdej zmianie jest przezwyciężenie strachu przed nią samą. Staram się sprawić, aby ten proces był jak najprostszy do zrealizowania. Uważam, że najlepszym krokiem zbliżającym nas do celu jest ten, który podejmujemy..."

Ocena kursu

83 %

6 oceny
3x
1x
2x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Krzysztof Smoder

Wartościowe szkolenie

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.