Narzędzia Lean Manufacturing

Przez kurs przeprowadzi Cię  Krzysztof Kiprowski

Nadaje się do słuchania

Ten kurs umożliwia zgłębienie narzędzi Toyota Production System, takich jak 5S, Visual Management, Just in Time, Jidoka i Kaizen. Poznaj narzędzia standaryzacji procesów, organizacji miejsca pracy, efektywnego zarządzania danymi i optymalizacji produkcji. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

44 min.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Ten kurs pogłębi Twoją wiedzę z zakresu narzędzi Toyota Production System (TPS) takich jak standaryzacja, 5S, Visual Management, Just in Time (JIT), Jidoka i Kaizen.
To nie tylko szansa na poznanie teorii, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności, które odmienią Twoje spojrzenie na produkcję.

Podczas kursu:

 • Poznasz narzędzia zbliżające do standaryzacji procesów i poprawy jakości,
 • Poznasz tajniki organizacji miejsca pracy przy wykorzystaniu 5S,
 • Doświadczysz, jak Visual Management wpływa na lepsze zarządzanie danymi
 • i decyzjami,
 • Zrozumiesz, jak Just In Time może zmniejszyć koszty i zwiększyć elastyczność produkcji,
 • Odkryjesz tajemnice Jidoka w kontekście poprawy jakości produkcji,
 • Kaizen pomoże Ci wprowadzić małe, skuteczne usprawnienia.

Kurs jest skierowany do:

 • Pracowników Produkcji
 • Menedżerów i Kierowników Produkcji
 • Specjalistów ds. Jakości
 • Inżynierów
 • Pracowników działu Logistyki i Zaopatrzenia
 • Konsultantów i Ekspertów ds. Doskonalenia Procesów

 

 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Krzysztof Kiprowski

Trener, Lean Coach

Krzysztof to ekspert w dziedzinie efektywności i optymalizacji, którego doświadczenie sięga blisko 13 lat, obejmując zarówno obszar usługowy, jak i produkcyjny. Przez ten czas z sukcesem zmapował około 400 procesów biznesowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych, poświęcając ponad 1000 godzin na warsztaty i szkolenia. Współtworzył strategie efektywności w renomowanych organizacjach. Krzysztof posiada tytuł Master Black Belt w ramach metodyki Lean Management oraz jest certyfikowanym trenerem i facylitatorem. Jest również Lean Coach, Project Managerem i koordynatorem projektów.

Na co dzień Krzysztof pracuje głównie z narzędziami z obszaru Lean, Problem Solving, TQM, TOC, TPS, Six Sigma, Agile, Design Thinking, Lean Startup oraz VOC. Ponadto, pełnił rolę mentora w ramach koła projektowego na warszawskiej SGH.

Jego motto to: "Pierwszym krokiem ku każdej zmianie jest przezwyciężenie strachu przed nią samą. Staram się sprawić, aby ten proces był jak najprostszy do zrealizowania. Uważam, że najlepszym krokiem zbliżającym nas do celu jest ten, który podejmujemy..."

Ocena kursu

92 %

5 oceny
3x
2x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr Robak

Słaby test, nieprecyzyjne pytania nie wnoszące nic do wiedzy. Kurs OK.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.