Homepage

Tomasz Waleczko

Tomasz Waleczko

Psycholog, trener

Psycholog, trener PTP II st., ewaluator. Dyrektor regionalny i Master Trainer w BrainCore Swiss

Prowadzę Instytut Witelon zajmujący się szkoleniami i badaniami programów społecznych, rozwojowych. Za mną kilkanaście lat doświadczenia pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi w zakresie rozwoju, potencjału, wprowadzania zmian w biznesie, NGO, edukacji. Prowadzę również prywatną praktykę dla klientów indywidualnych.

W biznesie i organizacjach pozarządowych uczę komunikacji, rozwijam inteligencję emocjonalną, dbam o współpracę i pomagamy w trudnych chwilach. Zajmuję się również mierzeniem zmian i efektów działań rozwojowych.

Obecnie moją pasją zawodową jest innowacyjne narzędzie BrainCore.pl, w którym dzięki podstawom neuronaukowym AI generuje genialne raporty i podpowiedzi jak rozwijać zespół, jak wzmocnić potencjał i rozwinąć siebie i pracowników. W firmie odpowiadam za rozwój narzędzi, wysoką jakość szkoleń i standardy prowadzonych konsultacji z klientami.

Moim zawodowym celem jest pokazanie, że w każdej sytuacji jesteśmy ludźmi i dlatego powinniśmy lepiej rozumieć siebie i innych .

Kursy trenera

Obrona przed manipulacją i techniki asertywne