Obrona przed manipulacją i techniki asertywne

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Tomasz Waleczko Polski

Czego nauczysz się na kursie

Jeśli w pracy zawodowej jesteś poddawany presji, próbom nacisku i nie wiesz, jak sobie asertywnie w takich sytuacjach radzić lub zastanawiasz się, czy faktycznie znajdujesz się pod wpływem manipulacji, ten kurs rozwieje twoje wątpliwości.

W środowisku biznesowym, gdzie CELE wyznaczają kierunki działań, często odczuwamy pokusę stosowania skutecznych „dróg na skróty” – technik, które zapewnią nam zgodę drugiej strony na to, czego oczekujemy. Takie działania są również kierowane do nas. Kurs posłuży refleksji, ale również poznaniu konkretnych sposobów stawiania granic, obrony przed manipulacją, rozpoznania technik i mechanizmu manipulacji.

W kursie znajdziesz:

  • zrozumienie mechanizmów nacisku: wpływu społecznego i manipulacji,
  • refleksje nad swoimi postawami w relacji do współpracowników, klientów,
  • propozycje komunikatów blokujących manipulację,
  • sposoby na budowanie własnej asertywnej postawy.

Konspekt kursu

Tomasz Waleczko

Tomasz Waleczko

Psycholog, trener

Psycholog, trener PTP II st., ewaluator. Dyrektor regionalny i Master Trainer w BrainCore Swiss Prowadzę Instytut Witelon zajmujący się szkoleniami i badaniami programów społecznych, dowiedz się więcejrozwojowych. Za mną kilkanaście lat doświadczenia pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi w zakresie rozwoju, potencjału, wprowadzania zmian w biznesie, NGO, edukacji. Prowadzę również prywatną praktykę dla klientów indywidualnych. W biznesie i organizacjach pozarządowych uczę komunikacji, rozwijam inteligencję emocjonalną, dbam o współpracę i pomagamy w trudnych chwilach. Zajmuję się również mierzeniem zmian i efektów działań rozwojowych. Obecnie moją pasją zawodową jest innowacyjne narzędzie BrainCore.pl, w którym dzięki podstawom neuronaukowym AI generuje genialne raporty i podpowiedzi jak rozwijać zespół, jak wzmocnić potencjał i rozwinąć siebie i pracowników. W firmie odpowiadam za rozwój narzędzi, wysoką jakość szkoleń i standardy prowadzonych konsultacji z klientami. Moim zawodowym celem jest pokazanie, że w każdej sytuacji jesteśmy ludźmi i dlatego powinniśmy lepiej rozumieć siebie i innych .

Wszystkie kursy trenera Tomasz Waleczko

Oceny kursu

93 %

12 oceny
10x
1x
0x
1x
0x

Ewa Ż.

Pełen profesjonalizm


Marian T.

Będę polecał ten kurs

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję. Życzę powodzenia w obronach!“


Marta L.

Przydatny kurs, pokazuje jak rozpoznawać kiedy komunikacja z nami przybiera dla nas niekorzystną formę. Uczy jak bronic sie przed manipulacja. Świetny kurs asertywności.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
15
Całkowity czas trwania filmów:
1:35 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp