Obrona przed manipulacją i techniki asertywne

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Waleczko

Nadaje się do słuchania

Jeśli w pracy zawodowej jesteś poddawany presji, próbom nacisku i nie wiesz, jak sobie asertywnie w takich sytuacjach radzić lub zastanawiasz się, czy faktycznie znajdujesz się pod wpływem manipulacji, ten kurs rozwieje twoje wątpliwości. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:35 godz.

Liczba lekcji

15

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

W środowisku biznesowym, gdzie CELE wyznaczają kierunki działań, często odczuwamy pokusę stosowania skutecznych „dróg na skróty” – technik, które zapewnią nam zgodę drugiej strony na to, czego oczekujemy. Takie działania są również kierowane do nas. Kurs posłuży refleksji, ale również poznaniu konkretnych sposobów stawiania granic, obrony przed manipulacją, rozpoznania technik i mechanizmu manipulacji.

W kursie znajdziesz:

  • zrozumienie mechanizmów nacisku: wpływu społecznego i manipulacji,
  • refleksje nad swoimi postawami w relacji do współpracowników, klientów,
  • propozycje komunikatów blokujących manipulację,
  • sposoby na budowanie własnej asertywnej postawy.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Waleczko

Psycholog, trener

Psycholog, trener PTP II st., ewaluator. Dyrektor regionalny i Master Trainer w BrainCore Swiss

Prowadzę Instytut Witelon zajmujący się szkoleniami i badaniami programów społecznych, rozwojowych. Za mną kilkanaście lat doświadczenia pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi w zakresie rozwoju, potencjału, wprowadzania zmian w biznesie, NGO, edukacji. Prowadzę również prywatną praktykę dla klientów indywidualnych.

W biznesie i organizacjach pozarządowych uczę komunikacji, rozwijam inteligencję emocjonalną, dbam o współpracę i pomagamy w trudnych chwilach. Zajmuję się również mierzeniem zmian i efektów działań rozwojowych.

Obecnie moją pasją zawodową jest innowacyjne narzędzie BrainCore.pl, w którym dzięki podstawom neuronaukowym AI generuje genialne raporty i podpowiedzi jak rozwijać zespół, jak wzmocnić potencjał i rozwinąć siebie i pracowników. W firmie odpowiadam za rozwój narzędzi, wysoką jakość szkoleń i standardy prowadzonych konsultacji z klientami.

Moim zawodowym celem jest pokazanie, że w każdej sytuacji jesteśmy ludźmi i dlatego powinniśmy lepiej rozumieć siebie i innych .

Ocena kursu

94 %

47 oceny
39x
5x
1x
2x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Katarzyna N.

Bardzo ciekawy kurs, w którym otrzymałam dużo wartościowej wiedzy; wysoko oceniam też prowadzącego za profesjonalne przedstawianie tematu.


Michal P.

Bardzo dobrze omówiony temat. Bez dłużyzn i zbędnych treści, bardzo treściwy.


Anna Wieczorek

Ten kurs omawia bardzo ciekawe zagadnienia zachodzące w każdej sferze życia. Świadomość zachodzących procesów to pierwszy krok do poradzenia sobie z nimi :) Polecam :)

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.