ABC Marketingu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Justyna Trofimiuk

Nadaje się do słuchania

W świecie marketingu, na pozór pełnym zmian i niespodzianek, znajdziesz twarde i logiczne zasady, które pozwolą Ci stworzyć strategię, wzmocnić Twoją markę i finalnie pozyskać klientów. Naucz się jak zbudować fundamenty do skutecznego marketingu. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

57 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Marketing, na pierwszy rzut oka, może wyglądać jak jazda na rollercoasterze. Rzeczywiście, jest on mocno dynamiczny. Niemal codziennie pojawiają się nowe trendy, narzędzia i influencerzy, których jeszcze wczoraj nie było. Możliwości są ogromne, a w związku z tym też ilość niewiadomych i pytań, które możesz sobie zadawać.

Podczas tego szkolenia pokażę Ci czym dokładnie jest marketing, jak zbudować strategię, która wzmocni Twoją markę i przyciągnie klientów. Poznasz tajniki tworzenia angażującego contentu, powszechne systemy reklamowe oraz mierniki sukcesu, które pozwolą Ci mierzyć i doskonalić Twoje działania. 

Podczas kursu dowiesz się:

  • czym jest a czym nie jest marketing 
  • co to jest marka i dlaczego dobrze jest mieć strategię
  • kim jest Twój klient i jak do niego dotrzeć
  • czy warto mieć budżet i jak mądrze inwestować w reklamę
  • jaka jest wartość danych, jak je zbierać i interpretować
  • jakie wskaźniki należy mierzyć i dlaczego
  • z których narzędzi w marketingu warto korzystać

Kurs jest skierowany do:

  • Menedżerów
  • Właścicieli firm 
  • Wszystkich, którzy chcą się nauczyć marketingu 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Justyna Trofimiuk

Doradca, trener

Justyna Trofimiuk to ekspertka ds. marketingu, która wspiera firmy w osiąganiu sukcesu w tej dziedzinie. Od wielu lat pracuje jako nieodłączny marketing - partner dynamicznych startupów, międzynarodowych biznesów oraz organizacji non-profit.

Specjalizuje się w obszarach strategii marketingowej, automatyzacji w marketingu, komunikacji, kampaniach reklamowych i analizie. 

Justyna jest również cenioną trenerką, mentorką i konsultantką. Doradza oraz szkoli w obszarach związanych z szeroko pojętym marketingiem.

Jej doświadczenie w Toastmasters International dodatkowo wzbogaca jej kompetencje w zakresie komunikacji i prezentacji. 

Pracuje w języku polskim i angielskim, z małymi i dużymi zespołami.

Ocena kursu

94 %

40 oceny
29x
10x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr C.

jasno i konkretnie poprowadzone szkolenie


Jarosław S.

Bardzo dobry kurs ...


Dagmara K.

Kurs bardzo pomocny, wiedza przekazywana w prosty i przejrzysty sposób. Pomocne są również ćwiczenia do każdej lekcji. A przy tym miło się słucha i patrzy. POLECAM!!

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.