Agile - zasady zwinności i metoda Kanban

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Rebelsi i Andrzej Zińczuk

Czego nauczysz się na kursie

Czy Twoja firma lub zespół są już zwinne? Czy w swoich działaniach masz gotowość do szybkiej, celowej odpowiedzi na nowe, zmieniające się warunki, przy jednoczesnej kontroli ryzyka? Tym jest zwinność, którą poznasz dzięki temu kursowi.

W tym kursie znajdziesz praktyczne wskazówki dla początkujących (i w sumie zaawansowanych też). Dowiesz się, czym jest zwinność i elastycznosć, czyli czym jest Agile. Poznasz lepiej zasady zwinności na poziomie osobistym i zespołu. Na przykładzie zobaczysz, jak stosować metodę Kanban.

Podczas kursu dowiesz się:

  • Czym jest zwinność. W jaki sposób pomaga dostarczać lepsze produkty i usługi
  • Jak zacząć ją stosować? Zarówno w zespole jak i działaniu osobistym.
  • Czym jest metoda kanban i jak postawić pierwsze kroki jej zastosowania.
  • Jak weryfikować czy stosowane przez ciebie metody zarządzania pracą są dalej skuteczne. 

Kurs skierowany jest do osób zaczynających pracę w środowisku zwinnym.

Konspekt kursu

Rebelsi

Rebelsi

Szkolenia i doradztwo

Rebelsi to zwinność w zarządzaniu i budowaniu adaptacyjnych organizacji. Szkolimy i doradzamy organizacjom, które chcą wejść na kolejny poziom swojej efektywności. Pomagamy łączyć dowiedz się więcejludzką stronę zarządzania i efektywność. Nasi konsultanci mają doświadczenie, którego potrzebują firmy, które chcą przeskoczyć kilka pól w rozwojowej grze. 

Wszystkie kursy trenera Rebelsi
Andrzej Zińczuk

Andrzej Zińczuk

Professional Scrum Trainer | Konsultant

Andrzej Zińczuk od 2004 roku związany ze światem IT. Pełnił rolę dewelopera, menedżera projektów i współwłaściciela. Współtworzył aplikacje mobilne, systemy dowiedz się więcejzarządzania treściami elektronicznymi, systemy bilingowe i video streamingowe. Przez ponad 4 lata był odpowiedzialny za rozwój Scrum Masterów w PayU. Współpracował z ponad 20 zespołami scrumowymi. Zmieniał organizacje IT wykorzystując Scrum, skalował wytwarzanie produktów stosując Large Scale Scrum (LeSS). Prowadził szereg programów rozwojowych i transformacyjnych. Dostarczał pragmatyczną perspektywę na potrzeby zmian liderom organizacji. Od 2015 jako Rebels w Agile Rebels i Rebelsi sp. z o.o.. Jest szkoleniowcem i konsultantem ds. projektowania organizacji.  Od 2017 trener organizacji Scrum.org (Professional Scrum Trainer). Współtworzy zwinne społeczności Agile Coach Camp Poland, Agile Poznań i Scrumvival. Prywatnie mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Więcej o mnie na stronie: https://andrzejzinczuk.com/ Codziennie staram się wyzwalać energię i uwalniać inteligencję u innych ludzi.

Wszystkie kursy trenera Andrzej Zińczuk

Oceny kursu

60 %

1 oceny
0x
0x
1x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
58 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp