Agile - zasady zwinności i metoda Kanban

Przez kurs przeprowadzi Cię  Andrzej Zińczuk i Rebelsi

Nadaje się do słuchania

Czy Twoja firma lub zespół są już zwinne? Czy w swoich działaniach masz gotowość do szybkiej, celowej odpowiedzi na nowe, zmieniające się warunki, przy jednoczesnej kontroli ryzyka? Tym jest zwinność, którą poznasz dzięki temu kursowi. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

58 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

W tym kursie znajdziesz praktyczne wskazówki dla początkujących (i w sumie zaawansowanych też). Dowiesz się, czym jest zwinność i elastycznosć, czyli czym jest Agile. Poznasz lepiej zasady zwinności na poziomie osobistym i zespołu. Na przykładzie zobaczysz, jak stosować metodę Kanban.

Podczas kursu dowiesz się:

  • Czym jest zwinność. W jaki sposób pomaga dostarczać lepsze produkty i usługi
  • Jak zacząć ją stosować? Zarówno w zespole jak i działaniu osobistym.
  • Czym jest metoda kanban i jak postawić pierwsze kroki jej zastosowania.
  • Jak weryfikować czy stosowane przez ciebie metody zarządzania pracą są dalej skuteczne. 

Kurs skierowany jest do osób zaczynających pracę w środowisku zwinnym.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Andrzej Zińczuk

Professional Scrum Trainer | Konsultant

Andrzej Zińczuk od 2004 roku związany ze światem IT. Pełnił rolę dewelopera, menedżera projektów i współwłaściciela. Współtworzył aplikacje mobilne, systemy zarządzania treściami elektronicznymi, systemy bilingowe i video streamingowe.

Przez ponad 4 lata był odpowiedzialny za rozwój Scrum Masterów w PayU. Współpracował z ponad 20 zespołami scrumowymi. Zmieniał organizacje IT wykorzystując Scrum, skalował wytwarzanie produktów stosując Large Scale Scrum (LeSS). Prowadził szereg programów rozwojowych i transformacyjnych. Dostarczał pragmatyczną perspektywę na potrzeby zmian liderom organizacji.

Od 2015 jako Rebels w Agile Rebels i Rebelsi sp. z o.o.. Jest szkoleniowcem i konsultantem ds. projektowania organizacji. 

Od 2017 trener organizacji Scrum.org (Professional Scrum Trainer).

Współtworzy zwinne społeczności Agile Coach Camp Poland, Agile Poznań i Scrumvival.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci.

Więcej o mnie na stronie: https://andrzejzinczuk.com/

Codziennie staram się wyzwalać energię i uwalniać inteligencję u innych ludzi.


Rebelsi

Szkolenia i doradztwo

Rebelsi to zwinność w zarządzaniu i budowaniu adaptacyjnych organizacji. Szkolimy i doradzamy organizacjom, które chcą wejść na kolejny poziom swojej efektywności. Pomagamy łączyć ludzką stronę zarządzania i efektywność. Nasi konsultanci mają doświadczenie, którego potrzebują firmy, które chcą przeskoczyć kilka pól w rozwojowej grze. 

Ocena kursu

89 %

38 oceny
26x
6x
4x
1x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Katarzyna M.

Bardzo ciekawy kurs wyjaśniający na konkretnych przykładach co to jest Agile i metoda Kanban. Wartością dodane jest rozdział, który omawia w jaki sposób wykorzystać Agile prywatnie. Super prowadzący.

Odpowiedź trenera:

“Dziękuję za komentarz. Ciesze się bardzo, że materiał okazał się dla Pani wartościowy. Do zobaczenia na agileowym szlaku. Pzdr, AZ“


Piotr Robak

Treść na 4, prowadzący nieco usztywniony

Odpowiedź trenera:

“Dziękuję za opinię. Pzdr,AZ“


Małgorzata S.

Profesjonalna prezentacja, ciekawe i łatwe do zrozumienia przykłady

Odpowiedź trenera:

“Dziękuje za wystawienie opinii. Cieszę się, że znalazła Pani wartość w kursie. Pzdr, AZ“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.