Anatomia kłamstwa: jak poznać kłamcę

Przez kurs przeprowadzi Cię Jan Ženatý Czeski Polski

Czego nauczysz się na kursie

Zapomnij o nosie Pinokia i mowie ciała, która „gwarantuje” zdemaskowanie kłamcy. Zapoznaj się raczej z naukowo udowodnioną metodą wykrywania kłamstw, która jest również stosowana w przesłuchaniach przez policję kryminalną.

Nie spodziewaj się łatwej instrukcji, ale anatomicznie dokładnego wglądu w złożoność kłamstwa.

Kurs potwierdzi i wyjaśni to, co już wiesz: prawdę i kłamstwo nie można postrzegać w czarno-białych barwach. Możesz spodziewać się naukowych metod wykrywania kłamstw, fascynujących historii o słynnych kłamcach i dużej ilości Twojej własnej pracy, aby jak najrzetelniej zdemaskować kłamstwo.  

Podczas kursu dowiesz się: 

  • Co to jest kłamstwo? 
  • Czy lepiej sprawdza się dobry czy zły policjant?
  • Jak rozpoznać kłamcę po głosie, słowach, gestach i mimice. 
  • Czy warto za każdym razem złapać kłamcę na kłamstwie. 
  • Jak się nie pomylić i nie oskarżyć prawdomównego. 
  • Jak możesz współtworzyć kłamstwo swoim zachowaniem.  

Kurs jest przeznaczony dla:

  • wszystkich zainteresowanych psychologią,
  • miłośników nietrywialnych instrukcji.

Konspekt kursu

Masz dostęp do wszystkich lekcji
Jan Ženatý

Jan Ženatý

Certyfikowany trener Paul Ekman International

Honza jest psychologiem z 14-letnim doświadczeniem w pracy z liderami i talentami biznesu w Europie, Ameryce i Azji. Jako pierwszy Czech ukończył szkolenie trenerskie w Paul Ekman International, dowiedz się więcejfirmie zajmującej się zagadnieniami odczytywania emocji i analizy behawioralnej w kontekście rozwoju inteligencji emocjonalnej, ale także w zakresie bezpieczeństwa i prowadzenia przesłuchań.

Wszystkie kursy trenera Jan Ženatý

Oceny kursu

100 %

18 oceny
18x
0x
0x
0x
0x

Anna G.

Świetnie wykonany kurs, bardzo klarowny i profesjonalny z elementami coachingu..
Dziękuję

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję!“


Jacek P.

Trener bardzo profesjonalnie przygotowany merytorycznie. Czekam na kolejne kursy od Pana Ženaty. Polecam. Dużo wiedzy popartej konkretnymi przykładami. Wiedza bardzo szczegółowa, bez ogólników. Konkretny kurs w małej pigułce. Jestem pod wrażeniem.


Kamil K.

Dziękuję. Świetny kurs.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Cena: za darmo

Liczba lekcji:
17
Całkowity czas trwania filmów:
2:02 godz.
Rozpocznij bezpłatny kurs
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp