Anatomia kłamstwa: jak poznać kłamcę

Napisy PL

Przez kurs przeprowadzi Cię  Jan Ženatý

Zapomnij o nosie Pinokia i mowie ciała, która „gwarantuje” zdemaskowanie kłamcy. Zapoznaj się raczej z naukowo udowodnioną metodą wykrywania kłamstw, która jest również stosowana w przesłuchaniach przez policję kryminalną. Pełny opis

za darmo

Całkowity czas trwania

2:02 godz.

Liczba lekcji

17

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Nie spodziewaj się łatwej instrukcji, ale anatomicznie dokładnego wglądu w złożoność kłamstwa.

Kurs potwierdzi i wyjaśni to, co już wiesz: prawdę i kłamstwo nie można postrzegać w czarno-białych barwach. Możesz spodziewać się naukowych metod wykrywania kłamstw, fascynujących historii o słynnych kłamcach i dużej ilości Twojej własnej pracy, aby jak najrzetelniej zdemaskować kłamstwo.  

Podczas kursu dowiesz się: 

  • Co to jest kłamstwo? 
  • Czy lepiej sprawdza się dobry czy zły policjant?
  • Jak rozpoznać kłamcę po głosie, słowach, gestach i mimice. 
  • Czy warto za każdym razem złapać kłamcę na kłamstwie. 
  • Jak się nie pomylić i nie oskarżyć prawdomównego. 
  • Jak możesz współtworzyć kłamstwo swoim zachowaniem.  

Kurs jest przeznaczony dla:

  • wszystkich zainteresowanych psychologią,
  • miłośników nietrywialnych instrukcji.
Pełny opis
Trenerzy kursu
Jan Ženatý

Certyfikowany trener Paul Ekman International

Honza jest psychologiem z 14-letnim doświadczeniem w pracy z liderami i talentami biznesu w Europie, Ameryce i Azji. Jako pierwszy Czech ukończył szkolenie trenerskie w Paul Ekman International, firmie zajmującej się zagadnieniami odczytywania emocji i analizy behawioralnej w kontekście rozwoju inteligencji emocjonalnej, ale także w zakresie bezpieczeństwa i prowadzenia przesłuchań.

Ocena kursu

96 %

24 oceny
22x
1x
0x
0x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Anna R.

Meeeeega!!!!
Ale ja lubię tą tematykę ;)


Agnieszka Ł.

Dlaczego nie ma tłumaczenia?

Odpowiedź trenera:

“Bardzo przepraszam za błąd w polskiej wersji językowej. Niestety jako autor wideo nie mam wpływu na ostateczną produkcję. Spróbuj napisać do pomocy technicznej strony, jestem pewien, że zwrócą ci pieniądze. W razie problemów proszę pisać bezpośrednio do mnie na janzenaty@gmail.com, postaram się pomóc.“


Anna W.

Bardzo konkretny, doceniam szczerość instruktora. Nie obiecywał cudów, ale wskazał pewne narzędzia i zachęcił do praktyki i uwaznosci.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.