Anatomia podejmowania decyzji

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Michniewicz

Nadaje się do słuchania

Poznaj anatomię podejmowania decyzji. Naucz się kontrolować emocje, unikać pułapek myślenia i tworzyć efektywne strategie decyzyjne. To niezbędna umiejętność dla każdego, kto dąży do osiągnięcia lepszych wyników w życiu i pracy. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

49 min.

Liczba lekcji

13

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czy zastanawiasz się, jak podejmować trudne decyzje i sprawić, aby były one mniej stresujące? Codziennie musimy podejmować dziesiątki decyzji, a niektóre z nich mają wpływ na kluczowe aspekty naszego życia. Niestety, często ulegamy emocjom, presji czasu oraz nadmiarowi informacji, co utrudnia proces podejmowania decyzji. Ten kurs pomoże Ci zrozumieć, jakie błędy popełniamy w myśleniu, jak unikać ich i jak usprawnić proces podejmowania decyzji, aby osiągnąć lepsze wyniki. To niezbędna praktyczna wiedza, która przyda się każdemu.

W ramach tego kursu:

  • Poznasz kluczowe różnice między podejmowaniem świadomych decyzji a działaniem na oślep.
  • Ograniczysz wpływ emocji na proces podejmowania decyzji, co pozwoli Ci na bardziej obiektywne podejście do problemów.
  • Nauczysz się, jak nie ulegać presji czasu, potrzebie szybkiego rozstrzygnięcia czy pułapce utopionych kosztów.
  • Zrozumiesz, dlaczego wiele decyzji jest trudnych i jak je zminimalizować.
  • Dowiesz się, dlaczego intuicja czasem przeszkadza, a impulsywne podejmowanie decyzji często szkodzi.
  • Poznasz cztery modele decyzyjne i zobaczysz przykłady ich zastosowania w praktyce.
  • Przygotujesz gotową strategię decyzyjną, która ułatwi Ci podejmowanie kluczowych wyborów.

Kurs skierowany jest do każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności podejmowania decyzji. To podstawowa wiedza, która może być przydatna w życiu codziennym i biznesowym. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, menedżerem, studentem czy osobą prywatną, ten kurs dostarczy Ci narzędzi i strategii, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje. 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Michniewicz

Podróżnik, dziennikarz, organizator wypraw

Tomek Michniewicz – organizator i lider wypraw do dżungli, buszu i na pustynie na całym świecie. Autor sześciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych, programu podróżniczego “Inny świat” w telewizji TTV i audycji radiowych. Trener działania w stresie i niesprzyjających warunkach. Laureat nagrody National Geographic Traveler. Członek jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksploratorskiej w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.
Podejmuje się trudnych i niebezpiecznych projektów reporterskich. Rozbił kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej. Opisywał fundamentalizm muzułmański w północnym Pakistanie i źródła przestępczości w Johannesburgu, operacje polskich sił specjalnych, metody zawodowych oszustów kasyn w Las Vegas i praktyki czarnej magii w Afryce Centralnej.

 

Ocena kursu

97 %

36 oceny
32x
3x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Adam K.

bardzo pouczający


Franciszek L.

Szkolenie z podejmowania decyzji było naprawdę świetne! Przejrzysty materiał, życiowe przykłady i prowadzący z odpowiednim doświadczeniem sprawili, że teraz czuję się pewniej w podejmowaniu decyzji. Polecam też szkolenia ma żywo.


Bolesta M.

Bardzo ciekawy i praktyczby

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.