Autentyczność w drodze do sukcesu

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Anita Lipnicka Polski

Czego nauczysz się na kursie

Los prowadzi nas pokrętnymi ścieżkami. Jak pozostać w zgodzie se sobą i nie zgubić azymutu na swoje wartości? W kursie zainspirujesz się historią i perspektywą popularnej piosenkarki na autentyczność i życie w zgodzie ze sobą.

Wiedza w zakresie

Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka Anita Lipnicka dzieli się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat autentyczności i bycia sobą w przeróżnych momentach życia. Opowiada o tym, jak poznała swoje pragnienia i jak do nich dążyła, a także o tym, jak szukać swojej drogi, jak żyć w zgodzie ze sobą. Szczerze opowiada nam o swojej sławie – na którą, jak przyznaje, nie była gotowa. Wiele uwagi poświęca porażkom. Jej zdaniem warto czerpać lekcje z tych dobrych rzecz oraz z tych mniej pozytywnych.

W trakcie kursu Anita Lipnicka otwarcie mówi o tym, jak pokonała drogę z Piotrkowa Trybunalskiego do Warszawy, przez Tokio i Londyn: zawodowo i osobiście. Przywołuje sytuacje, które jej nie odpowiadały i w których czuła, że musi coś zmienić. Najwięcej dały jej niepowodzenia, po których stawała się silniejsza i bardziej odporna na oczekiwania innych. „Nie miałam nigdy ciśnienia na wyniki” – mówi Anita Lipnicka. Zawsze wolała iść za swoim głosem, głosem serca, bo to przynosiło sukces.

W tym kursie Anita Lipnicka dzieli się swoimi doświadczeniami i opowie:

  • Czy warto szukać swojej pasji i talentu?
  • Jakie są blaski i cienie bycia popularną?
  • Jak ważne jest bycie szczerym wobec siebie?
  • Czego nauczyła ją porażka po wydaniu drugiej, solowej płyty?
  • Czy życie w zgodzie ze sobą jest łatwe?

Konspekt kursu

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Piosenkarka, autorska tekstów, kompozytorka

Anita Lipnicka jeden z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych głosów lat 90. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od ponad 25 lat. dowiedz się więcejDebiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 16 albumów, z których większość osiągnęła status Złotej, Platynowej, a nawet Potrójnie Platynowej płyty, sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy. Ostatnie wydawnictwo Anity to dwupłytowy album "Intymnie" (CD+DVD LIVE), będący zapisem jednego z jubileuszowych koncertów wokalistki. 

Wszystkie kursy trenera Anita Lipnicka

Oceny kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

Jolanta K.

Jestem pod wrażeniem. :)

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
13
Całkowity czas trwania filmów:
56 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp