Canva dla każdego

Przez kurs przeprowadzi Cię  Edyta Madej

Szukasz inspiracji i potrzebujesz szybko stworzyć proste grafiki? Szukasz narzędzia, które ułatwi ci pracę nad materiałami graficznymi? Lubisz mieć swobodny dostęp do zasobów graficznych? Zatem Canva jest idealna dla Ciebie. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:57 godz.

Liczba lekcji

39

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Na kursie dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki w on-linowej wersji Canvy. Pokażemy jak sprawnie poruszać się po stronie głównej i jakie bogate funkcje i narzędzia oferuje panel roboczy. Sprawdzimy gdzie szukać zasobów w postaci grafik, fontów, zdjęć, plików audio i video. W praktyce poznamy jak korzystać z bogatej bazy szablonów i jak, dzięki nim, ułatwić i przyspieszyć pracę. Przyjrzymy się co można zrobić w wersji darmowej Canvy, a kiedy warto zainwestować w wersję płatną (Canva PRO). Wspólnie odkryjemy też jak AI (sztuczna inteligencja) może wesprzeć Twoje działania twórcze i jeśli zechcesz stworzysz z  nami swój pierwszy projekt.

Podczas kursu dowiesz się: 

  • Jak wygląda panel główny i panel edycyjny Canvy i jak się po nich płynnie poruszać
  • Jakie zasoby/biblioteki elementów oferuje Canva
  • Jak pracować z tekstem, grafiką i obrazami
  • Jak korzystać z szablonów w Canvie
  • Jakie są różnice pomiędzy bezpłatną wersją Canvy, a wersją płatną PRO i na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem  decyzji o zakupie
  • Narzędzia AI w Canvie
  • Jak stworzyć projekty graficzne, typu relacja na Instagram lub miniaturka na YouTube

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

  • Dla wszystkich osób, które chcą samodzielnie i efektywnie tworzyć proste materiały graficzne.
  • Dla tych, którzy szukają inspiracji i chcą przyspieszyć tworzenie projektów typu prezentacje, grafiki, banery itp.

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Edyta Madej

Trener, wykładowca

Edyta Madej jest trenerem myślenia wizualnego i kreatywnego oraz umiejętności poznawczych. Szkoli między innymi jak zarządzać informacją, tworzyć materiały wizualne typu prezentacje, grafiki, infografiki, notatki wizualne. Jako trener warsztatów on-line, uczy jak wykorzystać potencjał aplikacji i programów, by skuteczniej się komunikować i prezentować w świecie wirtualnym. Jest twórcą ilustracji, grafik, infografik i filmów whitebordowych. Jako moderator Design Thinking współpracuje z firmami przy szukaniu innowacji. Jest też wykładowcą z tego tematu na kierunku „Zwinne Przywództwo” w Akademii Leona Koźmińskiego.

Ocena kursu

97 %

6 oceny
5x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Tomek B.

Kurs spełnił moje oczekiwania z nawiązką. Dowiedziałem się w merytoryczny, uporządkowany i lekki sposób jak duże możliwości ma Canva i na ile sposobów można jej użyć. Szczególnie doceniam zaprezentowanie najnowszych funkcji wykorzystania AI :)

Odpowiedź trenera:

“Cieszę się bardzo,że kurs spełnił oczekiwania :). Dynamiczny rozwoj Canvy i AI sprawi nam jeszcze wiele niespodzianek i możliwości:). Zatem ciągle będzie do odkrycia coś nowego :)“


Irek Piętowski

Lekki i praktyczny kurs! Idealny dla początkujących. Pozwolił mi szybko opanować podstawy i być niezależnym od grafików. Miły głos trenerki sprawia, że przyjemnie się przyswaja wiedzę :)


Gilanna S.

Kurs jest genialnie przygotowany! Profesjonalnie. Doceniam w nim WSZYSTKO! A najbardziej precyzyjność trenerki - tak dokładnie, starannie i zrozumiale przekazany materiał, pięknym, prostym językiem jest nieocenioną pomocą, gdy stawiasz pierwsze kroki w Canvie. Tłumaczenie przestrzeni - w którym miejscu co i jak - oszczędza uczestnikowi kursu oczopląsu. Głos trenerki - piękny, spokojny, melodyjny - poezja! Wiedza tak podana zapada w pamięć i daje się z niej wydobywać, gdy tylko zaistnieje potrzeba. Przeszłam cały kurs za jednym przysiadem, aczkolwiek podoba mi się w nim to, że jest podzielony na łatwo przyswajalne kilkuminutowe pigułki. Tymczasem nie mogłam oderwać oczu (i uszu!) od początku do końca. Oczywiście najbardziej w Canvie urzekło mnie to, co MAGICZNE! Bardzo wiele praktycznych i atrakcyjnych możliwości, gdy prowadzisz swoje media społecznościowe, a nie bardzo możesz sobie pozwolić na komercyjne grafiki i animacje. To w pełni wystarczające zasoby, by się wyróżnić. Test końcowy zdałam na 90%. W jednym pytaniu uruchomiło mi się myślenie życzeniowe 😉, tymczasem jest doprawdy wystarczająco dużo dobra, jak na bezpłatną aplikację. Kurs ma świetną cenę i uważam, że to żaden koszt w porównaniu z zyskiem, jakim jest niezależność/samodzielność w tworzeniu własnych, niepowtarzalnych materiałów: grafik, prezentacji, animacji, w obrabianiu zdjęć. Cieszę się, że go przeszłam i z całą odpowiedzialnością wszystkim polecam!

Odpowiedź trenera:

“Cieszę się ogromnie, że kurs trafił w Pani potrzeby:). Mam nadzieję, że Canva przyniesie mnóstwo gratyfikacji i odkryć:), tym bardziej, że ciągle pojawia się coś nowego :)“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.