Coaching grupowy

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Szewczak Polski   + 1 więcej

Czego nauczysz się na kursie

Coaching grupowy jest doskonałą alternatywą dla szkoleń, jeśli wszyscy uczestnicy mają podobne potrzeby, ale nie mają wspólnego celu, nie stanowią też całości, czyli zespołu.

Każda organizacja, która chce odnieść sukces na rynku, potrzebuje wspierać i rozwijać swoich pracowników. Szkolenia nie zawsze okazują się najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Potrzebujemy takich metod, które będa angażowały pracowników i które będą dawały im konkretne strategie radzenia sobie z realnymi wyzwaniami. Kiedy chcemy wesprzeć rozwojowo grupę talentów, trenerów wewnętrznych albo awansowanych menedżerów, gdzie każdy pracuje nad swoim oddzielnym celem- coaching grupowy jest najlepszym rozwiązaniem. 

W trakcie szkolenia dowiesz się:

  • dlaczego osoby, które wspierają innych potrzebują znać i stosować coaching,
  • jakie są dwa modele prowadzenia coachingu grupowego,
  • jak wygląda dobra sesja pracy grupowej,
  • o co trzeba zadbać, aby coaching grupowy działał w twojej organizacji.

Kurs skierowany jest przede wszystkim do:

  • coachów
  • trenerów
  • psychologów
  • liderów zespołów roboczych i projektowych
  • menedżerów
  • HRBP

Konspekt kursu

Rafał Szewczak

Rafał Szewczak

Psycholog, coach, trener biznesu, autor

Rafał Szewczak jest psychologiem, coachem i trenerem biznesu, Napisał książki o coachingu grupowym i zespołowym. Jest też współwłaścicielem  Pracowni Coachingu NOVO, dowiedz się więcejgdzie prowadzi Studium Zawodowe Coacha Biznesu i Szkołę Trenerów Online. Jako superwizor i mentor przygotowuje do międzynarodowych akredytacji w ramach International Coach Federation. Od ponad 20 lat wspiera zespoły w kryzysie. Realizował projekty coachingowe i szkoleniowe dla największych firm w Polsce. Prowadzi indywidualną praktykę jako coach-mentor przedsiębiorczości i coach relacji. Prywatnie miłośnik kawy, książek i łączenia pracy z podróżowaniem.

Wszystkie kursy trenera Rafał Szewczak

Oceny kursu

80 %

1 oceny
0x
1x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
51 min.
Zakup kursu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp