Coachingowy styl zarządzania

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Jolanta Łuczkowska Polski

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs nauczy Cię coachingowego stylu zarządzania – opartego na zadawaniu mądrych pytań i słuchaniu swoich pracowników. Będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności oraz umiejętności zespołu.

Styl zarządzania – ileż już o tym napisano. Kilka kilometrów stron. Ja podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami i sprawdzonymi w działaniu metodami. Gdziekolwiek jesteś, pozostań ciekawy siebie i świata. Miej dobre myśli o sobie i o ludziach wokół Ciebie. Twoje zadowolenie to nieustanna gotowość do uczenia się i stosownego, dobrego, włączającego zachowania. Im więcej w sobie poprawiasz, tym silniej ciągniesz w górę tych, którzy Cię otaczają. Starannie dobieraj towarzystwo i bądź tym, którego inni też wybiorą do swojego grona. Sam bądź i spotykaj się z ludźmi spokojnymi, silnymi i mądrymi.

Niczego nie mogę Ci obiecać, ale jedno mogę powiedzieć na pewno – ten kurs pomoże Ci poznać lepiej siebie. Cokolwiek myślałeś o sobie i swoim sposobie działania w biznesie – z kursem poszerzysz repertuar swoich zachowań.

Do Twojego Banku Pamięci trafią nowe refleksje, myśli, sposoby działania.

Z kursu dowiesz się: 

  • dlaczego warto wybrać coachingowy styl zarządzania,
  • jak pytać, a jak dawać feedback,
  • w co grają ludzie wokół nas,
  • jak motywować siebie i innych do rozwoju,
  • jakie narzędzia możesz wykorzystać w swojej pracy menedżera, aby stała się ona bardziej coachingowa. 

Do kogo skierowany jest ten kurs: 

  • do liderów i menedżerów,
  • do osób, które rozpoczynają ścieżkę menedżerską.
  • do osób, które pracują z menedżerami.

Konspekt kursu

Jolanta Łuczkowska

Jolanta Łuczkowska

Trener, mentor, coach, konsultant

Jolanta przez wiele lat pracowała na stanowiskach kierowniczych w amerykańskiej korporacji. Ma doświadczenia w budowaniu i motywowaniu efektywnego zespołu sprzedażowego. Duże doświadczenie w dowiedz się więcejzakresie umiejętności formułowania jasnych i klarownych celów dla indywidualnego pracownika i dla całego zespołu. Zdrowy rozsądek i zachowanie spokoju uważa za swoje życiowe motto. Postanowiła rozpocząć samodzielną drogę kariery i napisała książkę „Ach! Korporacja!”. Od wielu lat z powodzeniem wspiera klientów biznesowych, prowadząc warsztaty i coachingi dla menedżerów,  coachingi kariery czy team coaching. Poprzez swoją pracę pomaga klientom zmieniać życiowe strategie.

Wszystkie kursy trenera Jolanta Łuczkowska

Oceny kursu

100 %

5 oceny
5x
0x
0x
0x
0x

Renata M.

Kurs przygotowany wzorowo " 6"


Dorota M.

Świetny kurs, w jasny i zwięzły sposób poruszenie wiele kwestii, to dobry początek drogi własnego rozwoju


Jolanta Ł.

Doskonały trener:)

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:07 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp