Coachingowy styl zarządzania

Przez kurs przeprowadzi Cię  Jolanta Łuczkowska

Nadaje się do słuchania

Ten kurs nauczy Cię coachingowego stylu zarządzania – opartego na zadawaniu mądrych pytań i słuchaniu swoich pracowników. Będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności oraz umiejętności zespołu. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:07 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Styl zarządzania – ileż już o tym napisano. Kilka kilometrów stron. Ja podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami i sprawdzonymi w działaniu metodami. Gdziekolwiek jesteś, pozostań ciekawy siebie i świata. Miej dobre myśli o sobie i o ludziach wokół Ciebie. Twoje zadowolenie to nieustanna gotowość do uczenia się i stosownego, dobrego, włączającego zachowania. Im więcej w sobie poprawiasz, tym silniej ciągniesz w górę tych, którzy Cię otaczają. Starannie dobieraj towarzystwo i bądź tym, którego inni też wybiorą do swojego grona. Sam bądź i spotykaj się z ludźmi spokojnymi, silnymi i mądrymi.

Niczego nie mogę Ci obiecać, ale jedno mogę powiedzieć na pewno – ten kurs pomoże Ci poznać lepiej siebie. Cokolwiek myślałeś o sobie i swoim sposobie działania w biznesie – z kursem poszerzysz repertuar swoich zachowań.

Do Twojego Banku Pamięci trafią nowe refleksje, myśli, sposoby działania.

Z kursu dowiesz się: 

  • dlaczego warto wybrać coachingowy styl zarządzania,
  • jak pytać, a jak dawać feedback,
  • w co grają ludzie wokół nas,
  • jak motywować siebie i innych do rozwoju,
  • jakie narzędzia możesz wykorzystać w swojej pracy menedżera, aby stała się ona bardziej coachingowa. 

Do kogo skierowany jest ten kurs: 

  • do liderów i menedżerów,
  • do osób, które rozpoczynają ścieżkę menedżerską.
  • do osób, które pracują z menedżerami.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Jolanta Łuczkowska

Trener, mentor, coach, konsultant

Jolanta przez wiele lat pracowała na stanowiskach kierowniczych w amerykańskiej korporacji. Ma doświadczenia w budowaniu i motywowaniu efektywnego zespołu sprzedażowego. Duże doświadczenie w zakresie umiejętności formułowania jasnych i klarownych celów dla indywidualnego pracownika i dla całego zespołu. Zdrowy rozsądek i zachowanie spokoju uważa za swoje życiowe motto. Postanowiła rozpocząć samodzielną drogę kariery i napisała książkę „Ach! Korporacja!”. Od wielu lat z powodzeniem wspiera klientów biznesowych, prowadząc warsztaty i coachingi dla menedżerów,  coachingi kariery czy team coaching. Poprzez swoją pracę pomaga klientom zmieniać życiowe strategie.

Ocena kursu

93 %

49 oceny
38x
8x
2x
0x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Mariusz W.

Ciekawe podejście do zarządzania, szkoda że tak mało rozpowszechnione.


Irena Sierocka

Niezwykle ciekawy kurs, mnóstwo przydatnych informacji podanych w przystępny sposób.


Joanna K.

zacznę od końca: test mógłby być trudniejszy:) otrzymałam w tym kursie mnóstwo wiedzy o tym, w jaki sposób się komunikować. i chociaż nie jestem osobą na stanowisku kierowniczym uważam, że ten materiał powinien zobaczyć każdy, bo każdy z nas ma kontakt z innymi ludźmi. Po jego obejrzeniu zauważyłam błędy w mojej własnej komunikacji i zachowaniu. już teraz wiem, w jaki sposób efektywniej mówić do kogoś. wiem, że przede wszystkim dobrze jest słuchać. metodę SWAT również będę wdrażać.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.