Design Thinking. Zaprojektuj swój pomysł

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Tomasz Biernacki Polski

Czego nauczysz się na kursie

Czy chcesz stworzyć produkt, który będzie przydatny i pożądany? Znaleźć innowacyjne rozwiązanie problemu? Zaprojektować taką strategię, która przekona klienta, że produkt zaspokoi jego potrzeby? Kurs z Design Thinking pomoże Ci w tych wyzwaniach.

Podczas tego kursu poznasz Design Thinking jako filozofię myślenia, metodę pracy i praktyczne narzędzie do tworzenia innowacji i rozwiązywania problemów. Pokaże jak wiele projektów i problemów, możesz w ten sposób rozwiązać. Wreszcie, pozwoli na wprowadzenie nowej i atrakcyjnej metody, którą możesz zastosować do pracy w biurze jak i pracy zdalnej.

Podczas kursu poznasz:

  • techniki twórczego myślenia,
  • myślenie krytyczne
  • organizację procesu projektowego
  • komunikację i współpraca w zespole projektowym
  • diagnozowanie potrzeby, precyzowanie celu procesu, tworzenie persony,  ocenę i selekcję, prototypowanie rozwiązania i testowanie jego skuteczności

Kurs jest skierowany do:

  • osób chcąc odkryć potencjał swojej kreatywności lub ustrukturyzować proces twórczy
  • członków działów marketingu, kreatywnych, obsługi klienta, HR
  • liderów zespołów

Konspekt kursu

Tomasz Biernacki

Tomasz Biernacki

Trener, moderator, nauczyciel i facylitator

Tomasz jest trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem kompetencji cyfrowych, co jest unikatowym połączeniem. Jest też ekspertem rozwoju i szkoleń, trenerem online, nauczycielem i dowiedz się więcejmenedżerem marketingu. Ma wieloletnią praktykę w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Posiada certyfikat Stylów Myślenia FRIS® oraz Edukatora Adobe®. Design Thinking wprowadza w firmach i szkołach, zarówno na sali szkoleniowej jak i online. Udowadnia w praktyce, że dzięki tej metodzie myśli się kreatywniej i pracuje efektywniej. Tomasz jest też wykładowcą w Szkole Trenerów Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego.  

Wszystkie kursy trenera Tomasz Biernacki

Oceny kursu

100 %

4 oceny
4x
0x
0x
0x
0x

Edyta Madej

Treściwy i skondensowany przekaz na temat Design Thinking. W około godzinę ciekawie przedstawiona narracja i przykłady zastosowania metody. Dla osób, które nigdy nie spotkały się z DT, bardzo dobry starter wyselekcjonowanej wiedzy.


Maria L.

Kurs prowadzony przez charyzmatycznego prowadzącego z dużym doświadczeniem. Dzięki temu szkolenie ma dużą wartość, ponieważ jest poparte wieloma ciekawymi przykładami. Piękna polszczyzna, odpowiednie tempo i prosta forma przekazu. Super pomysł z ćwiczeniami, które pozwalają chociaż trochę doświadczyć procesu Design Thinking.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
50 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp