Ekspert w roli trenera

Przez kurs przeprowadzi Cię  Adam Walerjańczyk i Grupa SET

Nadaje się do słuchania

Dobre szkolenie zależy przede wszystkim od dobrego przygotowania. To oznacza, że potrzebujesz narzędzi trenerskich, dobrego planu, odpowiednich ćwiczeń i czasu. Ten kurs pokaże Ci, jak to wszystko połączyć. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:03 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Dobre szkolenia są, jak dobre filmy. To, co dzieje się na sali szkoleniowej to efekt skupienia i wielu godzin pracy projektowej realizowanej przed rozpoczęciem szkolenia oraz sprawnego ogarnięcia zestawu najważniejszych umiejętności, które powodują, że grupa jest zaangażowana w proces szkolenia, a prowadzący nie kończy go zmęczony, jak koń po westernie. To również umiejętność pracy z sytuacjami trudnymi, jeśli takie się pojawią podczas szkoleń.

Ten kurs rozwija podstawowe umiejętności trenerskie, więc będzie zbyt łatwy dla osób z doświadczeniem. Kierowany jest przede wszystkim do tych, którzy planują swoje pierwsze kroki w pracy z grupą szkoleniową.

Po ukończeniu kursu uczestniczka / uczestnik będzie potrafić:

  • Definiować oczekiwane efekty swojego szkolenia w mierzalny sposób
  • Projektować szkolenie zgodnie z zasadami uczenia ludzi dorosłych
  • Prezentować treści merytoryczne tak, aby nadmiernie nie męczyć grupy i siebie
  • Zastosować techniki, dzięki którym zaangażuje uczestniczki i uczestników w przebieg szkolenia
  • Zapanować nad oporem i najczęściej pojawiającymi się sytuacjami trudnymi zdarzającymi się na sali szkoleniowej

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

  • Posiadają wiedzę ekspercką w swojej dziedzinie, którą chcą się podzielić, ale brakuje im umiejętności dydaktycznych
  • Prowadzą szkolenia intuicyjnie i chciałyby sprofesjonalizować i poukładać swój trenerski warsztat
  • Chcą zdobyć podstawową wiedzę o projektowaniu i prowadzeniu szkoleń a nie mają czasu, możliwości czy potrzeby ukończenia szkoły trenerów.

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Adam Walerjańczyk

Trener, Coach, Superwizor

Trener, coach, superwizor. Wiceprezes zarządu i dyrektor programowy Grupy SET, autor dwóch książek o szkoleniach i o coachingu. 
Adam prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i prowadzenia warsztatów i szkoleń jak i z zakresu pracy w relacji indywidualnej dla trenerów i menadżerów. Prowadzi również zajęcia w Szkole Trenerów Biznesu, Szkole Coachów Biznesu Akademii SET®.

Doświadczenia zawodowe zbierał początkowo jako handlowiec, później, przez 6 lat jako menedżer średniego szczebla w międzynarodowej korporacji, a od 2008 roku, jako współzałożyciel firmy szkoleniowo - doradczej - Grupa SET. Pasjonat amatorskiego kolarstwa i zapalony kucharz.

 


Grupa SET

Firma szkoleniowa

Grupa SET jest firmą szkoleniowo-doradczą dostarczającą rozwiązania szkoleniowe klientom indywidualnym, biznesowym
oraz administracji publicznej. Od ponad 15 lat specjalizuje się w rozwoju kompetencji trenerskich, menadżerskich, coachingowych
i sprzedażowych. Każdy projekt osadzony jest na modelach rozwojowych Grupy SET.

Skuteczność proponowanych rozwiązań Grupy SET jest systematycznie weryfikowana, a średnia ocena projektów to 4,92 pkt w skali
1-5. Gotowość do samorozwoju to fundamentalna zasada, z którą identyfikuje się ponad 20 stale współpracujących z nami trenerów i konsultantów. 

Grupa SET wspiera i inicjuje projekty CSR (Corporate Social Responsibility), które mają na celu rozwój branży szkoleniowej i pomoc potrzebującym.

 

Ocena kursu

98 %

11 oceny
10x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ireneusz Cieśla

Super dziękuję warto wracać do tego


Łukasz Kotoński

Świetny kurs. Adam bardzo rzeczowo zobrazował i uporządkował wiedzę dotyczącą konstruowania szkoleń.

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję:)“


Jo

Bardzo konkretny, merytoryczny, kompaktowy materiał. Wiedza przedstawiona w sposób klarowny, spójny i użyteczny.
Trenera Adama można słuchać i słuchać. Od przepisu na suszone pomidory po profesjonalne szkolenia:)

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję😊 A sezon na pomidory tuż, tuż!“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.