Elastyczne zarządzanie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Agnieszka Mulicka

Nadaje się do słuchania

W tym kursie dowiesz się jak skutecznie wdrożyć elastyczne zarządzanie w swojej codziennej pracy. Dowiesz się jak umiejętnie dostosowywać styl przywództwa do poziomu rozwoju pracowników. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

53 min.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Model elastycznego zarządzania  to narzędzie znane wielu liderom, choć nie zawsze skutecznie wdrażane w codziennej pracy. Czasami wynika to z braku czasu, braku wsparcia przez przełożonego, a czasami z braku wiary w skuteczność narzędzia. Żeby taki sposób zarządzania  przyniósł korzyć menedżerowi i organizacji, należy przygotować plan wdrożenia narzędzia, zmapować pracowników w kluczowych zadaniach a następnie dopasować styl przywództwa do każdego pracownika indywidulanie. Skutecznie wdrożony może zapewnić realizację celów biznesowych na poziomie min. 100% a także zaoszczędzić czas i pieniądze każdej organizacji.

W tym kursie dowiesz się:

  • Jak wdrożyć elastyczne zarządzanie w pracy.
  • Dlaczego pracownicy nie realizują powierzonych zadań i wyznaczonych celów.
  • Jak pracować z zespołem żeby w 100 % realizował powierzone zadania i wyznaczone cele.
  • Jak przygotować mapę gotowości zespołu do realizacji zadań i wyznaczonych celów.
  • Jak dopasować zadania i cele do konkretnych członków zespołu.
  • Jak dobrać styl zarządzania, który będzie najbardziej odpowiedni do poziomu rozwojowego pracownika na każdym z kolejnych etapów wykonywania zadania czy osiąganego celu.

Kurs jest skierowany:

  • Do pracowników działów HR
  • Do menedżerów
  • Do właścicieli firm

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Agnieszka Mulicka

HR Generalist, Konsultant, Szkoleniowec

Agnieszka Mulicka jest ekspertem HR z doświadczeniem w dużych organizacjach międzynarodowych. Przez wiele lat pełniła funkcję HR Generalist. Dysponuje wiedzą i praktyką w zakresie administracji płacowej i kadrowej, regulacji Kodeksu pracy, projektu wdrożenia oprogramowania HR, rekrutacji i selekcji, szkoleń i rozwoju, oceny, zarządzania wydajnością, modelu kompetencji, wynagrodzeń i świadczeń, zmian reorganizacyjnych, outplacementu programowego, budowania kultury organizacyjnej.

26 lat doświadczenia w organizacjach o różnych profilach, takich jak: produkcja, handel detaliczny, przemysł, B2B i HR Consulting pozwoliły jej na bycie partnerem biznesowym i świadczenie usług z szeroko pojętego HR. Agnieszka ma doskonałe umiejętności komunikacji, umiejętności przywódcze i organizacyjne, jest zorientowana na cele, pracująca blisko biznesem. Obecnie prowadzi własną firmę Doradztwa Personalnego Solutions 4 You ad 6 lat z dużym sukcesem. Jej pasją są ludzie. Prywatnie mama 13 letniej Amelki.

Ocena kursu

96 %

51 oceny
42x
7x
2x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ireneusz Cieśla

Pomocny, ciekawy


Piotr C.

proste wytłumaczenie tematu


Andrzej G.

ok

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.