Finanse w organizacji

Przez kurs przeprowadzi Cię  Maciej Gawlik i LEANSPIN

Nadaje się do słuchania

Kurs pomoże rozwinąć Twoją intuicję finansową. Przekonasz się, że finanse można zrozumieć a nawet polubić. Staniesz się bardziej świadomy i ułatwi Ci to współpracę z działami finansowymi. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:04 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Z finansami jest duży problem. Niby wszyscy wiedzą, że są ważne, ale duża część osób zarządzających, szczególnie przedsiębiorców, traktuje je mocno po macoszemu. Oczywiście troszczą się o swoją kieszeń, ale boją się zaangażować i poświęcić cenny czas na zgłębienie wiedzy finansowej, która pomogłaby im rozwinąć biznes i oszczędzić wielu problemów. Finanse są ważne i powinniśmy je traktować poważnie. Z czasem mogą być nawet zabawą, wciągającą grą, która kształtuje wyobraźnię, efektywną komunikację, empatię, logikę, strategiczne i krytyczne myślenie. 

Z kursu dowiesz się:

  • Czym jest sprawozdanie finansowe
  • Jak kontrolować i analizować koszty 
  • Jak oceniać inwestycje
  • Jak zbadać kondycję firmy
  • Jak dbać o finanse startupów

Ten kurs jest dla 

  • Początkujących przedsiębiorców 
  • Menedżerów
  • Wszystkich niefinansistów, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat finansów  

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Maciej Gawlik

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania startupowiec i innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów biznesowych, przetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach.

Praktyk lean i skuteczny menadżer projektów, szybko adaptujący najnowsze trendy i rozwiązania. Wyznawca podejścia agile. który doświadczenie pracy dla obszaru operacyjnego dużych organizacji przekłada na praktyczne rozwiązania niezbędne w codziennym życiu biznesowym.

Nie trzeba patrzeć na zjawiska, żeby poznać ich naturę. Wystarczy obserwować ludzi i ich reakcje na nie.


Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy LEANSPIN. Pomagamy w harmonijnym rozwoju progresywnych organizacji zorientowanych na projekty, produkty i utalentowanych współpracowników. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem 15 lat na drodze przedsiębiorczości. Rozwijamy umiejętności i kształtujemy postawy poprzez inspirujące Bootcampy, warsztaty i szkolenia realizowane w modelu stacjonarnym, hybrydowym i online. Budujemy strategie rozwoju, planujemy i prowadzimy transformacje firm korzystając z narzędzi Lean, Agile, Teal i Digital Innovation. Stawiamy na umiejętne złożenie kompetencji zarządczych w obszarze Agile, Empowerment, Evidence i Innovation, które pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Wierzymy, że organizacje mogą być skuteczniejsze, a pracujący w nich ludzie – żyć szczęśliwie, budować wartość i zmieniać otaczający nas świat na lepszy. Również w czasach kryzysu.

Ocena kursu

90 %

42 oceny
29x
9x
1x
1x
2x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr Robak

bdb :)

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję za Twoją ocenę :)“


Jarosław S.

bardzo dobry i ciekawy kurs ...

Odpowiedź trenera:

“bardzo dziękuję“


Andrzej G.

ok

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.