Finanse w organizacji

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Maciej Gawlik Polski

Czego nauczysz się na kursie

Kurs pomoże rozwinąć Twoją intuicję finansową. Przekonasz się, że finanse można zrozumieć a nawet polubić. Staniesz się bardziej świadomy i ułatwi Ci to współpracę z działami finansowymi.

Wiedza w zakresie

Z finansami jest duży problem. Niby wszyscy wiedzą, że są ważne, ale duża część osób zarządzających, szczególnie przedsiębiorców, traktuje je mocno po macoszemu. Oczywiście troszczą się o swoją kieszeń, ale boją się zaangażować i poświęcić cenny czas na zgłębienie wiedzy finansowej, która pomogłaby im rozwinąć biznes i oszczędzić wielu problemów. Finanse są ważne i powinniśmy je traktować poważnie. Z czasem mogą być nawet zabawą, wciągającą grą, która kształtuje wyobraźnię, efektywną komunikację, empatię, logikę, strategiczne i krytyczne myślenie. 

Z kursu dowiesz się:

  • Czym jest sprawozdanie finansowe
  • Jak kontrolować i analizować koszty 
  • Jak oceniać inwestycje
  • Jak zbadać kondycję firmy
  • Jak dbać o finanse startupów

Ten kurs jest dla 

  • Początkujących przedsiębiorców 
  • Menedżerów
  • Wszystkich niefinansistów, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat finansów  

 

Konspekt kursu

Maciej Gawlik

Maciej Gawlik

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania startupowiec i innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów biznesowych, dowiedz się więcejprzetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach. Praktyk lean i skuteczny menadżer projektów, szybko adaptujący najnowsze trendy i rozwiązania. Wyznawca podejścia agile. który doświadczenie pracy dla obszaru operacyjnego dużych organizacji przekłada na praktyczne rozwiązania niezbędne w codziennym życiu biznesowym. Nie trzeba patrzeć na zjawiska, żeby poznać ich naturę. Wystarczy obserwować ludzi i ich reakcje na nie.

Wszystkie kursy trenera Maciej Gawlik

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:04 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp