Gmail w pracy

Przez kurs przeprowadzi Cię  Wiktoria Musiolik

Odkryj potencjał Gmaila. Poznasz nieoczywiste funkcje, takie jak spersonalizowany interfejs, wysyłanie z różnych kont, filtry i etykiety, a także zwiększysz bezpieczeństwo swojej skrzynki pocztowej. Stań się ekspertem w wydajnym zarządzaniu swoją pocztą. Pełny opis

79,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

36 min.

Liczba lekcji

6

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Przygotuj się do efektywności i wygody w realizacji swoich służbowych projektów dzięki Gmail!

Czy wiesz, że Gmail to najpopularniejsza poczta na świecie, z której korzysta prawie 4 miliardy użytkowników? Jednakże, większość z nich nie wydobywa pełnego potencjału tego potężnego narzędzia. Nasz kurs został stworzony, aby to zmienić.

W trakcie tego szkolenia odkryjesz mniej oczywiste, ale niezwykle przydatne funkcje Gmaila, takie jak:

Spersonalizowany interfejs, który sprawi, że Twoje doświadczenie korzystania z poczty stanie się jeszcze bardziej przyjemne i skrojone na miarę Twoich potrzeb.

  • Możliwość wysyłania wiadomości z różnych kont pocztowych. To znaczy, że możesz zarządzać wieloma skrzynkami pocztowymi z jednego centralnego miejsca.
  • Filtry i etykiety, które pomogą Ci zapanować nad strumieniem wiadomości, dzięki czemu nie przegapisz najważniejszych informacji.
  • Tryb poufny, który zapewni, że Twoje najważniejsze wiadomości pozostaną tylko dla wybranych odbiorców.
  • Planowanie wysyłki, dzięki czemu możesz dostosować czas dostarczenia wiadomości do optymalnego momentu.
  • Szablony wiadomości, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i zachować spójność w komunikacji.
  • Dodatki rozszerzające funkcjonalność, które ułatwią Ci życie i dodadzą nowe możliwości do Twojej skrzynki.
  • Nie tylko odkryjesz te funkcje, ale także dowiesz się, jak chronić swoją skrzynkę pocztową przed zagrożeniami, dzięki obszernej sekcji poświęconej bezpieczeństwu.

Kurs jest dla wszystkich, którzy chcą  udoskonalacić swoją produktywności i korzystać z pełnego potencjału Gmaila. 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Wiktoria Musiolik

Google Workspace Consultant

W FOTC, Wiktoria pełni  rolę  Google Workspace Consultant. Jej pasja i zaangażowanie do pracy są równie rozległe, co wszechstronność samej platformy Google Workspace. Jest ekspertem w dziedzinie wdrażania i szkolenia z zakresu Google Workspace, co przekłada się na udane implementacje zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Wiktoria posiada prestiżowy certyfikat Google Workspace: Deployment Services Specialist, który świadczy o jej zaawansowanej wiedzy i umiejętnościach w tej dziedzinie. Jej zdolność do dostosowania strategii wdrażania do unikalnych potrzeb klientów i umiejętność przekazywania tej wiedzy w klarowny i przystępny sposób sprawiają, że jest nieocenionym partnerem w procesie transformacji cyfrowej organizacji. Wiktoria to nie tylko konsultant Google Workspace, to także partner w osiąganiu pełnego potencjału tej platformy. Jej misją jest szkolic i pomagać organizacjom zwiększyć produktywność, współpracę i efektywność dzięki Google Workspace.

 

Ocena kursu

90 %

4 oceny
3x
0x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Przemysław O.

Bardzo przydatne dla początkujących użytkowników Gmail

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.