Google chat i grupy dyskusyjne

Przez kurs przeprowadzi Cię  Wiktoria Musiolik

Osiągnij wydajność w swoich projektach służbowych, wykorzystując pełen potencjał narzędzi Google Workspace. Ten kurs łączy w sobie dwie istotne umiejętności: korzystanie z Google Chat i Grup Dyskusyjnych, aby ułatwić pracę zespołową i komunikację. Pełny opis

79,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

31 min.

Liczba lekcji

3

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Google Chat to wszechstronny komunikator tekstowy, który jest w pełni zintegrowany z narzędziami Google Workspace. Jego zadaniem jest zadbać o szybką i efektywną komunikację w zespole. Natomiast
Grupy dyskusyjne to narzędzie umożliwiające zarządzanie grupami mailowymi, co jest niezbędne w pracy nad wspólnymi projektami. Ten kurs pomoże Ci opanować Chat i Grupy Dyskusyjne w łatwy i szybki sposób.

Program kursu:

 • Dokładne poznanie interfejsu Google Chat.
 • Umiejętność tworzenia grup i pokojów, ułatwiających komunikację zespołową.
 • Nauczenie się, jak efektywnie tworzyć i zarządzać wątkami.
 • Szybkie odnajdywanie przesłanych plików na czacie.
 • Dostosowanie ustawień powiadomień do swoich potrzeb.
 • Tworzenie zadań i przypomnień, aby organizować pracę.
 • Zrozumienie, jak komunikować się z aplikacjami dostępnymi na Google Chat.
 • Tworzenie grup tematycznych i dołączanie do istniejących.
 • Określanie ustawień bezpieczeństwa, aby zachować kontrolę nad wiadomościami.
 • Włączanie powiadomień o przypisanych wątkach, aby nie przegapić istotnych informacji.
 • Skuteczne zarządzanie wiadomościami i wątkami.
 • Rozważenie uprawnień menedżerów grup, które wpływają na organizację projektów.

Dzięki temu kursowi zdobędziesz niezbędne umiejętności, które pomogą Ci efektywniej komunikować się i zarządzać projektami. Niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, w zespole lub zarządzasz grupami, ten kurs dostarczy Ci narzędzi do osiągnięcia sukcesu w pracy.

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Wiktoria Musiolik

Google Workspace Consultant

W FOTC, Wiktoria pełni  rolę  Google Workspace Consultant. Jej pasja i zaangażowanie do pracy są równie rozległe, co wszechstronność samej platformy Google Workspace. Jest ekspertem w dziedzinie wdrażania i szkolenia z zakresu Google Workspace, co przekłada się na udane implementacje zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Wiktoria posiada prestiżowy certyfikat Google Workspace: Deployment Services Specialist, który świadczy o jej zaawansowanej wiedzy i umiejętnościach w tej dziedzinie. Jej zdolność do dostosowania strategii wdrażania do unikalnych potrzeb klientów i umiejętność przekazywania tej wiedzy w klarowny i przystępny sposób sprawiają, że jest nieocenionym partnerem w procesie transformacji cyfrowej organizacji. Wiktoria to nie tylko konsultant Google Workspace, to także partner w osiąganiu pełnego potencjału tej platformy. Jej misją jest szkolic i pomagać organizacjom zwiększyć produktywność, współpracę i efektywność dzięki Google Workspace.

 

Ocena kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Waldemar G.

ok.pomocny do kontaktu

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.