HR Compliance i system rozpatrywania zgłoszeń sygnalistów

Przez kurs przeprowadzi Cię  Michał Kibil

Nadaje się do słuchania

Czy chcesz stworzyć miejsce pracy, w którym przestrzegane są przepisy? Takie które jest wolne od mobbingu, nadużyć? Takie, w którym pracownicy czują się bezpieczni? Po to właśnie powstał HR Compliance. Jak działa w Twojej organizacji? Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Wiedza w zakresie

Zastanawialiście się kiedyś, ile może kosztować poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu pracowników w firmie? Jaka jest wartość wizerunku firmy, który mogłaby utracić, gdyby zostało ujawnione, że pracownicy dopuszczają się nadużyć? Ilu wieloletnich pracowników mogłoby odejść z pracy ze względu na toksyczną atmosferę w zespole?

HR Compliance powstał po to, abyście nigdy więcej nie musieli zadawać sobie takich pytań. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak ograniczyć ryzyko naruszania przez firmę praw swoich pracowników, jak wyeliminować z organizacji zachowania niepożądane, zanim doprowadzą one do kryzysu wewnątrz twojej organizacji oraz jak efektywnie wdrożyć przepisy o sygnalistach, aby były pomocą, a nie ograniczeniem – ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

Podczas tego kursu dowiesz się, czym jest HR Compliance i z jakich się składa filarów, a także jak efektywnie weryfikować przestrzeganie przepisów prawa pracy przez pracodawcę. Wyjaśnię, co należy rozumieć przez zapobieganie zachowaniom niepożądanym oraz jak wdrożyć efektywny system zgłaszania nieprawidłowości oraz jak to wszystko wpisuje się w najnowszą dyrektywę o sygnalistach.

HR Compliance oparty jest na trzech filarach:

  1. Przestrzeganiu przez pracodawcę praw pracowników.
  2. Przeciwdziałaniu zachowaniom niepożądanym, których ofiarami mogą być pracownicy.
  3. Eliminowaniu z organizacji nadużyć, których mogą się dopuszczać pracownicy.

Podczas kursu zweryfikujesz, jak system działa w twojej organizacji.

Kurs przeznaczony jest dla:

  • HR managerów,
  • HR biznes partnerów,
  • liderów i managerów,
  • osób zarządzających i decyzyjnych w przedsiębiorstwach.

Konspekt kursu

Michał Kibil

Michał Kibil

Adwokat, Senior Partner w kancelarii DGTL

Michał Kibil jest adwokatem i prowadzi warszawski oddział kancelarii DGTL. Doradza oraz szkoli we wszelkich kwestiach związanych z szeroko pojętą tematyką zatrudniania pracowników, hr dowiedz się więcejcompliance, prawa autorskiego, ochrony danych osobowych oraz prawa nowych technologii. Wspiera przedsiębiorstwa w zakresie budowy i audytowania systemów compliance. Świadczy wsparcie ad hoc w zakresie przygotowania i asysty w trakcie kontroli realizowanych przez organy regulacyjne. Jest jednym z partnerów prawnych Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Koalicji na rzecz Polskich Innowacji.

Wszystkie kursy trenera Michał Kibil

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
1:07 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp