Jak dobrze zacząć projekt

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Grzegorz Szałajko

Czego nauczysz się na kursie

Jeśli dostałeś/aś do poprowadzenia projekty w swojej organizacji i zwyczajnie nie wie od czego zacząć, to ten kurs pomoże Ci postawić pierwsze, kluczowe kroki w zarządzaniu projektem.

Kurs jest praktycznym wprowadzeniem w świat zarządzania projektami. Skierowany do osób dopiero zaczynających swoją przygodę w roli kierownika lub koordynatora projektu. W prosty i przyjazny sposób pomaga zatroszczyć się o zadanie właściwych pytań na początku projektu i o jego dobry start.

Cele kursu:

  • Przygotowanie uczestników do dobrego startu projektu.
  • Nauczenie się zadawania właściwych, konstruktywnych pytań pozwalających dobrze zacząć pracę z pierwszym projektem.

Kurs jest skierowany do:

  • Osób zaczynających swoją przygodę w roli koordynatora lub kierownika projektu, które właśnie dostały lub zaraz dostaną swój pierwszy projekt i szukające pomysłu na to jak zacząć.

Konspekt kursu

Grzegorz Szałajko

Grzegorz Szałajko

Doradca strategiczny w obszarze zarządzania projektami

Międzynarodowy ekspert w obszarze zarządzania projektami. Wspiera organizacje w kluczowych inicjatywach strategicznych, transformacjach oraz budowaniu strategii i modeli biznesowych. Posiada dowiedz się więcejdoświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku m.in. w branżach takich jak IT, telekomunikacja, motoryzacja, budownictwo, outsourcing usług, finanse i bankowość, handel detaliczny, edukacja wyższa, produkcja przemysłowa, energetyka, wydobycie i przetwórstwo surowców naturalnych, inkubacja i finansowanie biznesu. Współautor globalnego standardu zarządzania ryzykiem w portfelach, programach i projektach wydanego przez PMI. Edytor wiodący i jeden z architektów globalnego standardu oceny projektów Project Excellence Baseline wydanego przez IPMA. Jeden z najbardziej doświadczonych asesorów wiodących w prestiżowym konkursie IPMA Global Project Excellence Award. Jeden z członków założycieli PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału. Honorowy członek Project Management Association of Nepal (PMAN).

Wszystkie kursy trenera Grzegorz Szałajko

Oceny kursu

80 %

1 oceny
0x
1x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
49 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp