Jak dobrze zacząć projekt

Przez kurs przeprowadzi Cię  Grzegorz Szałajko

Nadaje się do słuchania

Jeśli dostałeś/aś do poprowadzenia projekty w swojej organizacji i zwyczajnie nie wie od czego zacząć, to ten kurs pomoże Ci postawić pierwsze, kluczowe kroki w zarządzaniu projektem. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

49 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Kurs jest praktycznym wprowadzeniem w świat zarządzania projektami. Skierowany do osób dopiero zaczynających swoją przygodę w roli kierownika lub koordynatora projektu. W prosty i przyjazny sposób pomaga zatroszczyć się o zadanie właściwych pytań na początku projektu i o jego dobry start.

Cele kursu:

  • Przygotowanie uczestników do dobrego startu projektu.
  • Nauczenie się zadawania właściwych, konstruktywnych pytań pozwalających dobrze zacząć pracę z pierwszym projektem.

Kurs jest skierowany do:

  • Osób zaczynających swoją przygodę w roli koordynatora lub kierownika projektu, które właśnie dostały lub zaraz dostaną swój pierwszy projekt i szukające pomysłu na to jak zacząć.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Grzegorz Szałajko

Doradca strategiczny w obszarze zarządzania projektami

Międzynarodowy ekspert w obszarze zarządzania projektami. Wspiera organizacje w kluczowych inicjatywach strategicznych, transformacjach oraz budowaniu strategii i modeli biznesowych. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku m.in. w branżach takich jak IT, telekomunikacja, motoryzacja, budownictwo, outsourcing usług, finanse i bankowość, handel detaliczny, edukacja wyższa, produkcja przemysłowa, energetyka, wydobycie i przetwórstwo surowców naturalnych, inkubacja i finansowanie biznesu. Współautor globalnego standardu zarządzania ryzykiem w portfelach, programach i projektach wydanego przez PMI. Edytor wiodący i jeden z architektów globalnego standardu oceny projektów Project Excellence Baseline wydanego przez IPMA. Jeden z najbardziej doświadczonych asesorów wiodących w prestiżowym konkursie IPMA Global Project Excellence Award. Jeden z członków założycieli PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału. Honorowy członek Project Management Association of Nepal (PMAN).

Ocena kursu

91 %

35 oceny
23x
9x
3x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr T.

Brawo, zakres idealny, aby powtórzyć sobie etap przygotowań do projektu. Polecam!


Michal J.

jedyny test w którym pytania nie sa tendecyjne


Agata O.

Kilka rzeczy mnie zaskoczyło. Do tej pory miałam na pewne elementy inne spojrzenie niż prowadzący.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.