Jak napisać email po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię  Darek Pilis

Nadaje się do słuchania

Chcesz, aby Twoje e-maile brzmiały profesjonalnie, a jednocześnie nieprzesadnie formalnie? Szukasz przewodnika budowania e-maila? Poznaj najważniejsze zasady i zwroty niezbędne do tworzenia zawodowych i naturalnie brzmiących e-maili biznesowych. Pełny opis

79,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

30 min.

Liczba lekcji

16

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Profesjonalne e-maile biznesowe wcale nie powinny brzmieć sztywno i przesadnie wyniośle. Przeciwnie, w świecie zawodowej komunikacji często stosujemy bardziej przyjacielski i naturalny ton, który zdecydowanie ułatwia kontakty. W kursie prześledzimy krok po kroku tworzenie wiadomości biznesowej z zastosowaniem zarówno w pełni formalnych jak i naturalnie brzmiących zwrotów używanych na co dzień. Poszczególne lekcje poświęcone są typowym sformułowaniom komunikacji biznesowej, np. „piszę odnośnie…”, „czy mogę prosić o…”, „w razie pytań…” itd. Poza tym dowiesz się, jak długi powinien być temat wiadomości, jakiego zwrotu powitalnego użyć w przypadku kobiet o nieznanym stanie cywilnym, jak prosić o wysłanie do kogoś kopii wiadomości oraz czy warto w powitaniu wiadomości stosować zwrot „To whom it may concern”.

Jeśli posługujesz się językiem angielskim w środowisku biznesowym i chcesz nauczyć się pisać profesjonalne i naturalnie brzmiące wiadomości e-mail, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Pełny opis
Trenerzy kursu
Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi szkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Ocena kursu

100 %

10 oceny
10x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Jacek O.

Perfect

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.