Jak napisać email po angielsku

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Darek Pilis

Czego nauczysz się na kursie

Chcesz, aby Twoje e-maile brzmiały profesjonalnie, a jednocześnie nieprzesadnie formalnie? Szukasz przewodnika budowania e-maila? Poznaj najważniejsze zasady i zwroty niezbędne do tworzenia zawodowych i naturalnie brzmiących e-maili biznesowych.

Profesjonalne e-maile biznesowe wcale nie powinny brzmieć sztywno i przesadnie wyniośle. Przeciwnie, w świecie zawodowej komunikacji często stosujemy bardziej przyjacielski i naturalny ton, który zdecydowanie ułatwia kontakty. W kursie prześledzimy krok po kroku tworzenie wiadomości biznesowej z zastosowaniem zarówno w pełni formalnych jak i naturalnie brzmiących zwrotów używanych na co dzień. Poszczególne lekcje poświęcone są typowym sformułowaniom komunikacji biznesowej, np. „piszę odnośnie…”, „czy mogę prosić o…”, „w razie pytań…” itd. Poza tym dowiesz się, jak długi powinien być temat wiadomości, jakiego zwrotu powitalnego użyć w przypadku kobiet o nieznanym stanie cywilnym, jak prosić o wysłanie do kogoś kopii wiadomości oraz czy warto w powitaniu wiadomości stosować zwrot „To whom it may concern”.

Jeśli posługujesz się językiem angielskim w środowisku biznesowym i chcesz nauczyć się pisać profesjonalne i naturalnie brzmiące wiadomości e-mail, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Konspekt kursu

Darek Pilis

Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi dowiedz się więcejszkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Wszystkie kursy trenera Darek Pilis

Oceny kursu

100 %

1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

Jacek O.

Perfect

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 79,00 zł brutto

Liczba lekcji:
16
Całkowity czas trwania filmów:
30 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp