Jak tworzyć progresywne organizacje

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Przemysław Skrzek

Czego nauczysz się na kursie

Progresywne organizacje to takie, w których cały zespół jest zaangażowany, decyzyjny i przede wszystkim - efektywny. W tym kursie dowiesz się, jak zbudować taką organizację i od czego zacząć.

Zamierzasz stworzyć organizację przyszłości odporną na turbulencje? Chciałbyś zaangażować w ten proces wszystkich członków Twojego zespołu? Słyszałeś o progresywnych organizacjach i szukasz inspiracji dla całej Twojej firmy? Zapraszam Cię na kurs, podczas którego przedstawię 5 fundamentów progresywnych organizacji! 

Pomoże Ci on zbudować organizację przyszłości - organizację, w której ludzie będą szczęśliwi i z którą będą osiągać ponadprzeciętne sukcesy. Podczas kursu podzielę się moimi doświadczeniami i przedstawię Ci kilka zaskakująco prostych przepisów na to, jak zwiększyć efektywność Twoich działań i jednocześnie uszczęśliwić tych, z którymi pracujesz. Podam również kilka inspiracji i narzędzi, które mogą Ci się przydać do budowania organizacji, w której sam chciałbyś pracować.

Celem kursu jest:

  • Zaprezentowanie fundamentów progresywnych organizacji
  • Pokazanie, jak upraszczać sposoby zarządzania, by uwalniać energię ludzką i nadawać działaniom sens
  • Wpisanie w DNA organizacji takich genów, które pozwolą jej przetrwać w przypadku biznesowych kataklizmów i jednocześnie jak najlepiej wykorzystać pojawiające się na horyzoncie szanse
  • Wsparcie budowania kultury organizacyjnej, w której każdy pracownik firmy stanie się liderem -  będzie brał sprawy w swoje ręce, prowadził innych i przyczyniał się do sukcesu organizacji


Kurs skierowany jest do:

  • Przedsiębiorców
  • Członków zarządów
  • Menedżerów
  • Działów HR
  • Kierowników i członków zespołów projektowych
  • Wszystkich entuzjastów progresywnych organizacji!

Konspekt kursu

Przemysław Skrzek

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca, trener

Przemysław Skrzek to doświadczony przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm dowiedz się więcejinformatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista. Wyznawca podejścia „together is better” z misją jednoczenia ludzi chcących tworzyć WARTOŚĆ. Za działania na rzecz rozwoju współpracy wrocławskich firm branży nowych technologii wyróżniony przez Prezydenta Wrocławia nagrodą  „Kreatywny Wrocławia 2019”.

Wszystkie kursy trenera Przemysław Skrzek

Oceny kursu

100 %

1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

Maciej G.

Bardzo prosto pokazany dość zaawansowany koncept zarządczy. Świetne analogie z życia, sporo narzędzi do wykorzystania "od ręki" w praktyce menadżera i członka zespołu. Instrukcja krok po kroku po transformacji zwinnej dla liderów zmian. Unikalna, całościowa wizja nowego paradygmatu organizacyjnego, który wydaje się nieuchronnym standardem przyszłości.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
13
Całkowity czas trwania filmów:
1:12 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp