Jak tworzyć progresywne organizacje

Przez kurs przeprowadzi Cię  Przemysław Skrzek i LEANSPIN

Nadaje się do słuchania

Progresywne organizacje to takie, w których cały zespół jest zaangażowany, decyzyjny i przede wszystkim - efektywny. W tym kursie dowiesz się, jak zbudować taką organizację i od czego zacząć. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:12 godz.

Liczba lekcji

13

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Zamierzasz stworzyć organizację przyszłości odporną na turbulencje? Chciałbyś zaangażować w ten proces wszystkich członków Twojego zespołu? Słyszałeś o progresywnych organizacjach i szukasz inspiracji dla całej Twojej firmy? Zapraszam Cię na kurs, podczas którego przedstawię 5 fundamentów progresywnych organizacji! 

Pomoże Ci on zbudować organizację przyszłości - organizację, w której ludzie będą szczęśliwi i z którą będą osiągać ponadprzeciętne sukcesy. Podczas kursu podzielę się moimi doświadczeniami i przedstawię Ci kilka zaskakująco prostych przepisów na to, jak zwiększyć efektywność Twoich działań i jednocześnie uszczęśliwić tych, z którymi pracujesz. Podam również kilka inspiracji i narzędzi, które mogą Ci się przydać do budowania organizacji, w której sam chciałbyś pracować.

Celem kursu jest:

  • Zaprezentowanie fundamentów progresywnych organizacji
  • Pokazanie, jak upraszczać sposoby zarządzania, by uwalniać energię ludzką i nadawać działaniom sens
  • Wpisanie w DNA organizacji takich genów, które pozwolą jej przetrwać w przypadku biznesowych kataklizmów i jednocześnie jak najlepiej wykorzystać pojawiające się na horyzoncie szanse
  • Wsparcie budowania kultury organizacyjnej, w której każdy pracownik firmy stanie się liderem -  będzie brał sprawy w swoje ręce, prowadził innych i przyczyniał się do sukcesu organizacji


Kurs skierowany jest do:

  • Przedsiębiorców
  • Członków zarządów
  • Menedżerów
  • Działów HR
  • Kierowników i członków zespołów projektowych
  • Wszystkich entuzjastów progresywnych organizacji!
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca, trener

Przemysław Skrzek to doświadczony przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista. Wyznawca podejścia „together is better” z misją jednoczenia ludzi chcących tworzyć WARTOŚĆ. Za działania na rzecz rozwoju współpracy wrocławskich firm branży nowych technologii wyróżniony przez Prezydenta Wrocławia nagrodą  „Kreatywny Wrocławia 2019”.


Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy LEANSPIN. Pomagamy w harmonijnym rozwoju progresywnych organizacji zorientowanych na projekty, produkty i utalentowanych współpracowników. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem 15 lat na drodze przedsiębiorczości. Rozwijamy umiejętności i kształtujemy postawy poprzez inspirujące Bootcampy, warsztaty i szkolenia realizowane w modelu stacjonarnym, hybrydowym i online. Budujemy strategie rozwoju, planujemy i prowadzimy transformacje firm korzystając z narzędzi Lean, Agile, Teal i Digital Innovation. Stawiamy na umiejętne złożenie kompetencji zarządczych w obszarze Agile, Empowerment, Evidence i Innovation, które pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Wierzymy, że organizacje mogą być skuteczniejsze, a pracujący w nich ludzie – żyć szczęśliwie, budować wartość i zmieniać otaczający nas świat na lepszy. Również w czasach kryzysu.

Ocena kursu

96 %

9 oceny
8x
0x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Marek Ziobro

Pan Przemek ma niesamowite wglądy w sytuację wokół, co przekuwa na wiedzę podaną tak praktycznie że można z niej w pełni korzystać od pierwszej chwili. Tak też zrobiłem. Wiedzę przedstawioną w kursie wykorzystałem od razu co przełożyło się na zaskakujące rezultaty. Wiadomo, że każdy temat można i należy pogłębiać, jednak praktyczność i elementarnosc tego kursu umożliwia natychmiastowe wprowadzenie pewnych zmian w firmie co jest pięknym punktem wyjścia do dalszego rozwoju. Kurs polecam nie tylko menadżerom czy właścicielom ale każdemu kto pracuje w zespole by uświadomić sobie jak takie podstawowe wartości można przekuć na dobrą współpracę.

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję i niezmiernie się cieszę, że kurs pomógł przejść do działania i wprowadzić zmiany „tu i teraz”!“


Agata O.

Wiedza podana w lekki i przystępny sposób. Wplotłabym jeszcze więcej przykładów i ciekawostek.

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję! Feedback szczególnie cenny i na pewno wykorzystamy go przygotowując kolejne tego typu materiały.“


Marcin Z.

Kurs oparty na ciekawych przykładach praktycznych. Polecam

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.