Kobiece przywództwo

Przez kurs przeprowadzi Cię  Elena Pawęta

Nadaje się do słuchania

Jeśli myslisz, że istnieje męskie i kobiece przywództwo, to masz rację. W tym kursie dowiesz się, jakie są pomiędzy nimi różnice i jak z nich czerpać. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

51 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czy istnieje coś takiego jak przywództwo kobiece i męskie? Czy kobiety zarządzają inaczej niż mężczyźni? Które przywództwo sprawdza się lepiej w różnych sytuacjach w pracy?  A może jest po prostu jeden przepis na kobiece przywództwo? Kurs odpowie na wszystkie te pytania i pokaże Ci, jak mimo różnic, możemy uczyć się od siebie nawzajem i jak czerpać ze współpracy.  W każdej organizacji są ludzie, którzy potrzebują liderów czy liderek, którzy będą umieli efektywnie się komunikować i wspierać innych w realizacji celów.

Kurs pomoże Ci świadomie ocenić siebie i wzmocnić swoje pozytywne cechy liderskie oraz popracować nad tymi cechami, które jeszcze wymagają poprawy. Nie od razu Rzym zbudowano! Warto rozwijać się i pracować nad swoimi zdolnościami miękkimi interpersonalnymi, ponieważ jest to najważniejsza inwestycja w siebie i w swoją karierę w obecnych czasach, szczególnie, jeśli planujesz odnaleźć się w nowej, liderskiej roli.

Z kursu dowiesz się z tego kursu:

  • Jakie są różnice między kobiecym a męskim stylem liderskim
  • Jak zwiększać pewność siebie
  • Jak empatycznie i skutecznie rozwiązywać konflikty
  • Jak dawać sobie radę z dużą ilością zadań
  • Jak budować spójną marki osobistą

Adresatami kursu są:

  • Menedżerki i menedżerowie
  • Kobiety planujące karierę liderską
  • Osoby zarządzające ludźmi
  • Dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej pracować z innymi ludźmi

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Elena Pawęta

Trener, wykładowca, organizator TED

Elena Pawęta jest certyfikowanym trenerem komunikacji biznesowej, organizatorem TEDx,  gospodarzem podcastów, wykładowcą akademicki i doktorem nauk ekonomicznych. Specjalizuje się w wystąpieniach publicznych.Jest dyrektorem do spraw edukacji na Europę Środkowo-Wschodnią w Toastmasters International, międzynarodowej organizacji non-profit rozwijającej umiejętności liderskie oraz komunikacyjne.Organizuje konferencje TEDx w Polsce, w tym od 2017 roku jest głównym organizatorem TEDxWarsawWomen. Szkoli najlepszych prelegentów, którzy osiągnęli ponad milion wyświetleń swoich wystąpień. Obecnie wykłada w wiodących szkołach biznesu i współpracuje z menedżerami i dyrektorami generalnymi nad ich prezentacjami biznesowymi. Elena uczy jak  mówićz pewnością siebie i jak wywierać wpływ swoimi prezentacjami biznesowymi na innych. 

Ocena kursu

97 %

30 oceny
26x
4x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ewa Ż.

Profesjonalizm i cenna wiedza


Karolina Stopka

Świetny kurs, zwraca uwagę na ważne elementy w budowaniu swojego wizerunku jako liderki.


Malgorzata H.

świetny, skondensowany, konkretny.
Warto posłuchać i zainspirować się.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.