Komunikacja międzypokoleniowa

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Anna Krawcewicz Polski

Czego nauczysz się na kursie

Dobre porozumienie między pokoleniami w praktyce biznesowej jest bardzo ważnym zagadnieniem, gdyż wpływa na efektywność całej organizacji. Skuteczna komunikacja zapewnia dobre porozumienie, warto więc poznać zasady komunikacji międzypokoleniowej.

Obecnie w miejscach pracy spotykają się przedstawiciele aż czterech pokoleń (BB, X, Y, Z).

Każde z tych pokoleń wnosi do organizacji różne wartości oraz potrzeby. Współpraca osób z różnych pokoleń daje unikalną możliwość wymiany doświadczeń i umiejętności, które są podstawą dobrze działającej firmy. Dzięki temu kursowi poznasz i zrozumiesz, co ukształtowało każde z pokoleń, nauczysz się lepiej komunikować zarówno z osobami młodszymi, jak i starszymi pracownikami. Kurs poprawi również jakość współpracy zespołowej i satysfakcję osób zatrudnionych dzięki usprawnieniu procesów komunikacyjnych wewnątrz organizacji.

Podczas kursu:

  • nauczysz się efektywnej komunikacji z osobami z innych pokoleń,
  • poznasz i zrozumiesz, z czego wynikają różnice międzypokoleniowe,
  • dowiesz się, czego w komunikacji oczekują od Ciebie inne pokolenia,
  • zrozumiesz, co jest najczęstszą przyczyną konfliktów międzypokoleniowych,
  • dowiesz się, jak asertywność może nam pomóc w budowaniu porozumienia międzypokoleniowego
  • poznasz skuteczne techniki budujące porozumienie międzypokoleniowe tj.  komunikat „JA” oraz technikę FUO.

Do kogo jest skierowany kurs:

  • do wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie porozumienia między pokoleniami,
  • do pracowników wyższego szczebla, kierowników, właścicieli firm, specjalistów, ale także dla pracowników, którzy chcą się przygotować do pracy na stanowisku kierowniczym.

Konspekt kursu

Anna Krawcewicz

Anna Krawcewicz

Psycholog, trener, coach

Anna Krawcewicz jest psychologiem biznesu, trenerem, coachem i konsultantem HR. Jest też założycielem firmy doradczo-szkoleniowej Mind UP.  Anna ma międzynarodową akredytację trenerską dowiedz się więcej(szkolenie i certyfikacja w Wielkiej Brytanii). Podczas szkoleń, które prowadzi, łączy bogate doświadczenia zawodowe z umiejętnościami trenerskimi. Uczestnicy jej szkoleń przede wszystkim cenią sobie umiejętność dzielenia się doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami popartymi dogłębną wiedzą z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi. Kluczowi dla niej są ludzie – ich zdolności i rozwój. Tworzy i realizuje projekty rozwojowe i doradcze dla biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z polskimi i międzynarodowymi firmami m.in. w takich sektorach jak sprzedaż, motoryzacja, FMCG i bankowość. Posiada doświadczenie w projektowaniu i realizacji kompleksowych programów rozwojowych dla kadry managerskiej (projekty obejmujące diagnozę i rozwój kompetencji miękkich). Anna jest cenionym ekspertem i autorką licznych publikacji z dziedziny rekrutacji, rozwoju i identyfikacji potencjału pracowników. Jej artykuły pojawiły się m.in. w dziale Ekspert Personalny magazynu „Personel i zarządzanie”, portalu HR STANDARD, „International Business Voice – Contact Online”. Prowadziła też liczne wystąpienia i spotkania na konferencjach branżowych m.in. PSZK (Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami), Konferencje RZECZPOSPOLITA, Puls Biznesu.

Wszystkie kursy trenera Anna Krawcewicz

Oceny kursu

93 %

8 oceny
6x
1x
1x
0x
0x

Michał P.

Jest to pierwszy kurs, który realizuję poprzez platformę seduo. Na początku należało się przyzwyczaić do sposobu przekazywania wiedzy z każdą kolejną minutą było lepiej. Całość oceniam pozytywnie i pomimo że wiedza wydaje się oczywista to samo szkolenie i jego zawartość oceniam wysoko dziękuję bardzo


Maciej P.

Bardzo dobrze poruszone różnice pokoleniowe. Kilka przykładów więcej i będzie perfekcyjnie

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:10 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp