Komunikacja międzypokoleniowa

Przez kurs przeprowadzi Cię  Anna Krawcewicz

Nadaje się do słuchania

Dobre porozumienie między pokoleniami w praktyce biznesowej jest bardzo ważnym zagadnieniem, gdyż wpływa na efektywność całej organizacji. Skuteczna komunikacja zapewnia dobre porozumienie, warto więc poznać zasady komunikacji międzypokoleniowej. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:10 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Obecnie w miejscach pracy spotykają się przedstawiciele aż czterech pokoleń (BB, X, Y, Z).

Każde z tych pokoleń wnosi do organizacji różne wartości oraz potrzeby. Współpraca osób z różnych pokoleń daje unikalną możliwość wymiany doświadczeń i umiejętności, które są podstawą dobrze działającej firmy. Dzięki temu kursowi poznasz i zrozumiesz, co ukształtowało każde z pokoleń, nauczysz się lepiej komunikować zarówno z osobami młodszymi, jak i starszymi pracownikami. Kurs poprawi również jakość współpracy zespołowej i satysfakcję osób zatrudnionych dzięki usprawnieniu procesów komunikacyjnych wewnątrz organizacji.

Podczas kursu:

  • nauczysz się efektywnej komunikacji z osobami z innych pokoleń,
  • poznasz i zrozumiesz, z czego wynikają różnice międzypokoleniowe,
  • dowiesz się, czego w komunikacji oczekują od Ciebie inne pokolenia,
  • zrozumiesz, co jest najczęstszą przyczyną konfliktów międzypokoleniowych,
  • dowiesz się, jak asertywność może nam pomóc w budowaniu porozumienia międzypokoleniowego
  • poznasz skuteczne techniki budujące porozumienie międzypokoleniowe tj.  komunikat „JA” oraz technikę FUO.

Do kogo jest skierowany kurs:

  • do wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie porozumienia między pokoleniami,
  • do pracowników wyższego szczebla, kierowników, właścicieli firm, specjalistów, ale także dla pracowników, którzy chcą się przygotować do pracy na stanowisku kierowniczym.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Anna Krawcewicz

Psycholog, trener, coach

Anna Krawcewicz jest psychologiem biznesu, trenerem, coachem i konsultantem HR. Jest też założycielem firmy doradczo-szkoleniowej Mind UP.  Anna ma międzynarodową akredytację trenerską (szkolenie i certyfikacja w Wielkiej Brytanii). Podczas szkoleń, które prowadzi, łączy bogate doświadczenia zawodowe z umiejętnościami trenerskimi. Uczestnicy jej szkoleń przede wszystkim cenią sobie umiejętność dzielenia się doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami popartymi dogłębną wiedzą z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi. Kluczowi dla niej są ludzie – ich zdolności i rozwój.

Tworzy i realizuje projekty rozwojowe i doradcze dla biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z polskimi i międzynarodowymi firmami m.in. w takich sektorach jak sprzedaż, motoryzacja, FMCG i bankowość. Posiada doświadczenie w projektowaniu i realizacji kompleksowych programów rozwojowych dla kadry managerskiej (projekty obejmujące diagnozę i rozwój kompetencji miękkich). Anna jest cenionym ekspertem i autorką licznych publikacji z dziedziny rekrutacji, rozwoju i identyfikacji potencjału pracowników. Jej artykuły pojawiły się m.in. w dziale Ekspert Personalny magazynu „Personel i zarządzanie”, portalu HR STANDARD, „International Business Voice – Contact Online”. Prowadziła też liczne wystąpienia i spotkania na konferencjach branżowych m.in. PSZK (Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami), Konferencje RZECZPOSPOLITA, Puls Biznesu.

Ocena kursu

94 %

250 oceny
212x
21x
6x
5x
6x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr Ś.

ciekawy i porządkoujący.


Marek C.

przydatne informacje w jednym miejscu


Michał Kulpa

Totalnie bezużyteczna wiedza w pracy! Strata czasu oraz zasobów firmy!

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.