Lider w czasie kryzysu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Michniewicz

Nadaje się do słuchania

Liderzy działający pod presją i w emocjach podejmują błędne decyzje, bo... to dla człowieka naturalne. Istnieją natomiast sposoby, by głowę ćwiczyć tak samo jak mięśnie. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:07 godz.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Najbardziej kosztowne są błędy popełniane w czasie kryzysów. Liderzy działający pod presją i w emocjach podejmują błędne decyzje, bo... to dla człowieka naturalne. Istnieją natomiast sposoby, by głowę ćwiczyć tak samo jak mięśnie. Zachowania zimnej krwi można się nauczyć, a wiedza o naszych automatycznych reakcjach i metodach zaradczych pozwoli Ci nie popełniać błędów w chwilach, gdy zależy od nich najwięcej. Tomek Michniewicz, organizator wypraw do dżungli i na pustynie, dzieli się swoim dwudziestoletnim doświadczeniem pracy lidera w trudnych, niebezpiecznych warunkach, pokazując, jak te same strategie z powodzeniem stosować w firmie.

Z tego kursu dowiesz się:

 • Jakich błędów nie popełniać i jak to zrobić, gdy wszystko zaczyna się walić?
 • Jak podchodzić do ludzi w sytuacji kryzysowej i jak ich wspierać?
 • Jak zbudować plan awaryjny, by naprawdę przydał się w chwili kryzysu?
 • Jak opanować własne galopujące emocje, lęk, strach?
 • Jak stworzyć w zespole system wczesnego wykrywania problemów?
 • Jaka jest najskuteczniejsza metoda pokonywania dużych wyzwań?
 • Jak przeciwdziałać "samotności lidera", skąd brać siłę i jak dbać o formę psychofizyczną przed trudnymi wyzwaniami?

Kurs jest kierowany do:

 • Zarządzających wyższego i średniego szczebla
 • Project managerów
 • Prowadzących negocjacje
 • Reagujących w kryzysach
 • Osób, które muszą radzić sobie w zmiennych warunkach

 

 

 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Michniewicz

Podróżnik, dziennikarz, organizator wypraw

Tomek Michniewicz – organizator i lider wypraw do dżungli, buszu i na pustynie na całym świecie. Autor sześciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych, programu podróżniczego “Inny świat” w telewizji TTV i audycji radiowych. Trener działania w stresie i niesprzyjających warunkach. Laureat nagrody National Geographic Traveler. Członek jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksploratorskiej w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.
Podejmuje się trudnych i niebezpiecznych projektów reporterskich. Rozbił kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej. Opisywał fundamentalizm muzułmański w północnym Pakistanie i źródła przestępczości w Johannesburgu, operacje polskich sił specjalnych, metody zawodowych oszustów kasyn w Las Vegas i praktyki czarnej magii w Afryce Centralnej.

 

Ocena kursu

99 %

70 oceny
66x
4x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ireneusz Cieśla

Super


Marcin S.

Bardzo ciekawy i dobry do zastosowania w życiu.


Patrycja M.

bardzo dobre przemówienie, super przykład z przewodnikiem, będę pamiętać

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.