Marka osobista w mediach społecznościowych

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Doris Maklewska Polski

Czego nauczysz się na kursie

Wyższe zarobki, rozpoznawalność, wpływ, docenianie - to zaledwie kilka korzyści budowania silnej eksperckiej marki. Nie wiesz, jak profesjonalnie wykorzystać media społecznościowe? Ten kurs pomoże Ci zrobić pierwszy i drugi krok w budowaniu własnej marki.

Chcesz zbudować silną markę osobistą, ale zastanawiasz się, od czego zacząć? Słyszałaś o LinkedIn, ale nie masz pojęcia jak wykorzystać go do budowania eksperckiego profilu, sprzedaży czy budowania sieci kontaktów nie zagrażając pracodawcy?

Na kursie nauczysz się:

 • Czym jest ekspercka marka osobista
 • Jak budować profesjonalny personal brand online
 • Czym są archetypy marki i jakie jest ich znaczenie
 • Jak mądrze zbudować profil na LinkedIn
 • Jak budować sieć społecznościową
 • Jak i co publikować online

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

 • chcą mieć poczucie sprawczości budując swoją markę online,
 • chcą zwiększyć swoją widoczność w sieci, zwiększyć sprzedaż produktów, czy usług,
 • chcą stać się świadomym ambasadorem firmy, w której pracują,
 • chcą lepiej zrozumieć funkcjonowanie social media w procesie budowania marki osobistej,
 • chcą zwiększyć sieć swoich kontaktów.

Konspekt kursu

Doris Maklewska

Doris Maklewska

Trenerka budowania marki osobistej i marki pracodawcy w mediach społecznościowych

Trenerka, konsultantka i propagatorka budowania autentycznej marki osobistej, oraz marki pracodawcy za pomocą LinkedIn i Instagram. Pasjonatka żeglarstwa! Współpracuje z klientami dowiedz się więcejindywidualnymi i organizacjami. Tworzyła strategie employer brandingowe, projektowała strategie rekrutacji i szkolenia dla rekruterów i klientów z obszaru EMEA. Na szkoleniach stawia na indywidualne cechy uczestników, opierając się na ich dostępnych zasobach, pokazując ich wpływ na potencjał organizacji. www.dorisinsocialmedia.com https://www.linkedin.com/in/dorisinsocialmedia/ 

Wszystkie kursy trenera Doris Maklewska

Oceny kursu

100 %

7 oceny
7x
0x
0x
0x
0x

Joanna Doroszuk

Tego szukałam, super


Filip Paryż

Doris to specjalistka nie tylko z LinkedIn'a i marki osobistej ale również z przekazywania wiedzy w jasny, klarowny ale i zwięzły sposób. Ten kurs mógłby być o wiele godzin dłuższy ale nie musi właśnie dlatego. Zawiera sporo treści, bez marnowania czasu 😁👍
Polecam bardzo, nie tylko młodym przedsiębiorcom ale i tym "wyjadaczom", którzy nigdy świadomie nie pomyśleli tak o swojej firmie i marce osobistej 😉


Gabriela H.

Polecam! :)
Czas trwania kursu idealny, żeby odkryć w sobie chęć pogłębienia omawianych zagadnień, a przede wszystkim - popracowania na własnym przykładzie.
Myślę, że wiele przykładów z różnych branż pozwoli każdemu lepiej się odnaleźć i zacząć budować własną markę osobistą!

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
55 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp