Microsoft Outlook

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Biernacki

Microsoft Outlook to menedżer informacji osobistych i miejsce do zarządzania pocztą e-mail, kalendarzami, kontaktami oraz innymi informacjami osobistymi i zespołowymi. W tym kursie przybliżymy Ci jego możliwości i pokażemy jak sprawnie się w nim poruszać. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:19 godz.

Liczba lekcji

19

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czego się nauczysz z tego kursu:

Poznasz możliwości programu Microsoft Outlook podczas krótkich, praktycznych lekcji z najważniejszymi funkcjami. Dowiesz się jak za pomocą Outlooka przygotować efektywny mail, zaplanować wysyłkę, ustawić powiadomienia o nieobecności, przygotować zaproszenie na spotkanie w Teams, prowadzić kalendarz wykorzystując opcje udostępniania i współdzielenia. Lekcje techniczne uzupełniają pigułki wiedzy praktyka oraz komentarze dotyczące różnych wersji programu.

Obszary tematyczne:

  • Praca online
  • Nauka zdalna
  • Spotkania online
  • Praca w organizacji rozproszonej

Kurs jest skierowany do:

  • Osób, które używają do pracy korespondencji mailowej
Pełny opis
Trenerzy kursu
Tomasz Biernacki

Trener, moderator, nauczyciel i facylitator

Tomasz jest trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem kompetencji cyfrowych, co jest unikatowym połączeniem. Jest też ekspertem rozwoju i szkoleń, trenerem online, nauczycielem i menedżerem marketingu. Ma wieloletnią praktykę w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Posiada certyfikat Stylów Myślenia FRIS® oraz Edukatora Adobe®. Design Thinking wprowadza w firmach i szkołach, zarówno na sali szkoleniowej jak i online. Udowadnia w praktyce, że dzięki tej metodzie myśli się kreatywniej i pracuje efektywniej. Tomasz jest też wykładowcą w Szkole Trenerów Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego.

 

Ocena kursu

91 %

14 oceny
9x
4x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Janusz Florek

OK


Kacper Kapturek

Kurs ciekawy, objaśnia wiele przydatnych kwestii dotyczących sprawnej i użytecznej obsługi Outlook'a.


Kamil Kapuścik

Świetny kurs, podaje dużo fajnych rozwiązań, mimo, że pracuję na codzień w IT, to dzięki niemu nauczyłem się wielu nowych funkcjonalności, które na pewno przydadzą mi się w pracy.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.