Microsoft Teams

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Biernacki

Microsoft Teams to program, który umożliwia kontakt z wieloma osobami w czasie rzeczywistym. W tym kursie poznasz lepiej to świetne wirtualne miejsce do współpracy z innymi. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

2:07 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czego się nauczysz z tego kursu:

Poznasz program Microsoft Teams pod kątem technicznym i użytkowym. Dowiesz się jak za pomocą Teams prowadzić zajęcia, warsztaty czy szkolenia on-line. Lekcje techniczne uzupełniają lekcje merytoryczne z przygotowania i prowadzenia spotkań oraz występu przed kamerką internetową.

Obszary tematyczne:

  • Praca online
  • Nauka zdalna
  • Spotkania online
  • Praca w organizacji rozproszonej

Kurs jest skierowany do:

  • Osób, które pracują online lub hybrydowo
  • Freelancerów
  • Liderów zespołów rozproszonych
  • Uczniów, studentów i nauczycieli

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Biernacki

Trener, moderator, nauczyciel i facylitator

Tomasz jest trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem kompetencji cyfrowych, co jest unikatowym połączeniem. Jest też ekspertem rozwoju i szkoleń, trenerem online, nauczycielem i menedżerem marketingu. Ma wieloletnią praktykę w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Posiada certyfikat Stylów Myślenia FRIS® oraz Edukatora Adobe®. Design Thinking wprowadza w firmach i szkołach, zarówno na sali szkoleniowej jak i online. Udowadnia w praktyce, że dzięki tej metodzie myśli się kreatywniej i pracuje efektywniej. Tomasz jest też wykładowcą w Szkole Trenerów Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego.

 

Ocena kursu

97 %

14 oceny
12x
2x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Katarzyna M.

Bardzo ciekawy i wartościowy kurs, idealny dla poczatkujących użytkowników Teams. Podczas kursu przedstawione zostały nie tylko aspekty techniczne pracy na Teams ale również dobre praktyki organizowania spotkań, co jest bardzo wartościową wiedzą.


Magda C.

Bardzo przydatny kurs podczas stawiania "pierwszych kroków" w Teamsie.


Kuba

Wszystko super, jasno i klarownie :)

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.