Microsoft Teams

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Biernacki

Microsoft Teams to program, który umożliwia kontakt z wieloma osobami w czasie rzeczywistym. W tym kursie poznasz lepiej to świetne wirtualne miejsce do współpracy z innymi. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Czego się nauczysz z tego kursu:

Poznasz program Microsoft Teams pod kątem technicznym i użytkowym. Dowiesz się jak za pomocą Teams prowadzić zajęcia, warsztaty czy szkolenia on-line. Lekcje techniczne uzupełniają lekcje merytoryczne z przygotowania i prowadzenia spotkań oraz występu przed kamerką internetową.

Obszary tematyczne:

  • Praca online
  • Nauka zdalna
  • Spotkania online
  • Praca w organizacji rozproszonej

Kurs jest skierowany do:

  • Osób, które pracują online lub hybrydowo
  • Freelancerów
  • Liderów zespołów rozproszonych
  • Uczniów, studentów i nauczycieli

 

Konspekt kursu

Tomasz Biernacki

Tomasz Biernacki

Trener, moderator, nauczyciel i facylitator

Tomasz jest trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem kompetencji cyfrowych, co jest unikatowym połączeniem. Jest też ekspertem rozwoju i szkoleń, trenerem online, nauczycielem i dowiedz się więcejmenedżerem marketingu. Ma wieloletnią praktykę w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Posiada certyfikat Stylów Myślenia FRIS® oraz Edukatora Adobe®. Design Thinking wprowadza w firmach i szkołach, zarówno na sali szkoleniowej jak i online. Udowadnia w praktyce, że dzięki tej metodzie myśli się kreatywniej i pracuje efektywniej. Tomasz jest też wykładowcą w Szkole Trenerów Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego.  

Wszystkie kursy trenera Tomasz Biernacki

Ocena kursu

100 %

2 oceny
2x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
2:00 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp