Myśl wizualnie, rysuj cyfrowo, zaskakuj w biznesie.

Przez kurs przeprowadzi Cię  Joanna Celusta

Kurs pokaże jak umiejętnie, za pomocą intuicyjnego programu, zobrazować wszelkiego rodzaju treści, również te zawiłe i techniczne, aby bardziej efektywnie i efektownie docierać do swoich do odbiorców. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:06 godz.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Tym razem poszerzymy zakres zdobytej wcześniej wiedzy o możliwości digitalowe. Robimy kolejny krok ku przygodzie z tworzeniem własnych wyjątkowych materiałów wizualnych. Takich, które nie powtórzą się u nikogo innego na żadnym innym spotkaniu. Przyciągną uwagę, skłonią do refleksji, pobudzą kreatywne myślenie zespołu. Z łatwością zastosujesz je w prezentacjach Power Point, wordzie, mailingu, Canvie czy mediach społecznościowych. Dowiesz się jak przygotować materiały do druku z przeznaczeniem wielokrotnego użytku. Dostaniesz kilka przydatnych tips&triks z pomocą których będziesz mógł rozwijać swoje graficzne pomysły w dowolnym, wybranym przez siebie kierunku.

W czasie kursu dowiesz się:

  • jak posługiwać się podstawowymi narzędziami i funkcjami programu Procreate w celu tworzenia angażującego wizualnie przekazu biznesowego w wersji digitalowej na iPadzie
  • w jaki sposób wykorzystać swoje grafiki w prezentacjach Power Point, Canvie, wordzie lub innych ogólnodostępnych programach 
  • jak w łatwy i szybki sposób moderować dyskusje/spotkania on-line rysując na żywo z wykorzystaniem swojego iPada
  • jak samodzielnie stworzyć nowe grafiki dopasowane do różnych celów
  • jak efektywnie dotarzeć do odbiorców i tym samym w zwiększyć efektywność działań biznesowych oraz wizerunkowych firmy

Kurs dedykujemy dla wszystkich, którzy nie są zawodowymi grafikami, ale wiedzą, jak istotnym jest przekaz wizualny podczas angażowania odbiorców prezentowaną treścią. Przyda się on szczególnie osobom poruszającym się w obszarach HR, Marketingu, Liderom zespołów i Trenerom. Kursem najbardziej mogą zainteresować się osoby, które odbyły lekcje „Myślenie Wizualne – kompetencja w biznesie”.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Joanna Celusta

Trener biznesu i projektant graficzny

Joanna Celusta - właścicielka firmy FABRYKA MYŚLI RYSOWANYCH. Wielka pasjonatka sketchnotingu oraz wszystkiego, co wiąże się z tak zwanym myśleniem wizualnym. Wykorzystuje swoje umiejętności w życiu prywatnym jak i zawodowym tworząc materiały graficzne (analogowe oraz digitalowe) w formie obrazów/ilustracji w taki sposób, aby inni mogli łatwiej zrozumieć skomplikowane treści i zapamiętać je na dłużej. Myślenie wizualne oraz umiejętność tworzenia kolorowych notatek są tematyką jej szkoleń, które ma okazję prowadzić wśród wielu różnych grup zawodowych (kadra zarządzająca, HR, marketing, doradztwo zawodowe, trenerzy, sprzedawcy).

Podczas prowadzonych szkoleń stara się połączyć naukę z dobrą zabawą i przyjemnością uczenia się czegoś nowego. Jej celem jest pokazanie uczestnikom korzyści wynikających z nabycia nowej wiedzy i umiejętności oraz przeniesienie ich na realne sytuacje życiowe lub zawodowe.

Ocena kursu

100 %

9 oceny
9x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Joanna S.

Ten kurs to solidna dawka wiedzy zaprezentowana w przystępny sposób. Każda lekcja jest bardzo ciekawa, można jednocześnie ćwiczyć na swoim sprzęcie. Wszystko dobrze wytłumaczone, chętnie będę wracać do przedstawionych treści. Takiego kursu szukałam od dawna. Gratuluję autorce ☺️


Lidia G.

Joanna Celusta, autorka kursu "Myśl wizualnie, rysuj cyfrowo, zaskakuj w biznesie" nie przestaje zaskakiwać swoimi umiejętnościami edukatorskimi - o wybitnych rysunkowych nie wspominając, ponieważ wszyscy już o nich wiemy (a kto jeszcze nie wie, to koniecznie musi sprawdzić i zobaczyć). Asia w przystępny sposób odkrywa przed nami Procreate, dzięki czemu możemy próbować dochodzić do rysunkowej perfekcji razem z nią. Dziękuję Asiu za ten kurs. Jestem zmotywowana działać na iPadzie więcej i skuteczniej. A wszystkim zastanawiającym się - polecam z całego serca i z pełną odpowiedzialnością :)


Marta O.

Rok temu dostałam w prezencie iPada wraz z zainstalowanym programem Procreate. Po dwóch podejściach zrezygnowałam, przytłoczona ilością opcji i możliwości, przy jednoczesnym braku podstaw. Aż w końcu! Ten kurs pokazał mi w bardzo przystępny sposób zarówno podstawy jak i triki ułatwiające korzystanie z programu. Z wiedzą wyciągniętą z tego kursu, w połączeniu z własnymi pomysłami, można stworzyć naprawdę ciekawe grafiki i szablony!

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.