Naturalnie po angielsku! Poznaj potoczne zwroty

Przez kurs przeprowadzi Cię  Darek Pilis

Nadaje się do słuchania

Czy mówisz po angielsku w sposób naturalny? Dzięki takim zwrotom jak: "to da radę", "a co dopiero", "przydałoby się" znacznie poprawia płynność wypowiedzi oraz zdolność rozumienia potocznego, codziennego angielskiego. Mów naturalnie w każdej sytuacji! Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

58 min.

Liczba lekcji

21

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Tradycyjne nauczanie języka angielskiego ma często charakter ściśle książkowy, co skutkuje pomijaniem angielskich odpowiedników takich popularnych i potocznych zwrotów jak choćby „co najwyżej...“, „padam na twarz...“ czy „jak to nie wiesz...“. Kurs uczy odpowiedników tego rodzaju przydatnych wyrażeń, umożliwiając posługiwanie się językiem w sposób naturalny, nieksiążkowy i precyzyjny, przy użyciu zwrotów faktycznie używanych przez jego rodzimych użytkowników w codziennej, nieformalnej komunikacji.

O kursie

Kurs składa się z 20 lekcji prezentujących angielskie potoczne zwroty będące odpowiednikami polskich powiedzeń, których używamy na co dzień, a których zazwyczaj nie potrafimy oddać w rozmowie po angielsku. Wszystkie angielskie zwroty przedstawione są w kontekstach i kompleksowo omawiane pod względem znaczenia, zastosowania oraz wymowy. Poznanie zwrotów natychmiastowo poprawia płynność i precyzję codziennej, nieformalnej komunikacji po angielsku, a także poprawia zdolność rozumienia jego rodzimych użytkowników.

Kurs skierowany jest do osób uczących się lub używających języka angielskiego na poziomach A2-B2.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi szkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Ocena kursu

99 %

17 oceny
16x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Mirosław Korbut

Materiał świetnie przedstawiony.


Katarzyna N.

Bardzo fajny kurs; bardzo przydatne zwroty przedstawione w jasny sposób na przykładach; wysoko oceniam też prowadzącego: sposób mówienia i prezentowania treści był na bardzo wysokim poziomie.


Michal Kucala

Supcio :)

Odpowiedź trenera:

“Dzięki :)“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.