Naturalnie po angielsku! Poznaj potoczne zwroty

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Darek Pilis

Czego nauczysz się na kursie

Czy mówisz po angielsku w sposób naturalny? Dzięki takim zwrotom jak: "to da radę", "a co dopiero", "przydałoby się" znacznie poprawia płynność wypowiedzi oraz zdolność rozumienia potocznego, codziennego angielskiego. Mów naturalnie w każdej sytuacji!

Wiedza w zakresie

Tradycyjne nauczanie języka angielskiego ma często charakter ściśle książkowy, co skutkuje pomijaniem angielskich odpowiedników takich popularnych i potocznych zwrotów jak choćby „co najwyżej...“, „padam na twarz...“ czy „jak to nie wiesz...“. Kurs uczy odpowiedników tego rodzaju przydatnych wyrażeń, umożliwiając posługiwanie się językiem w sposób naturalny, nieksiążkowy i precyzyjny, przy użyciu zwrotów faktycznie używanych przez jego rodzimych użytkowników w codziennej, nieformalnej komunikacji.

O kursie

Kurs składa się z 20 lekcji prezentujących angielskie potoczne zwroty będące odpowiednikami polskich powiedzeń, których używamy na co dzień, a których zazwyczaj nie potrafimy oddać w rozmowie po angielsku. Wszystkie angielskie zwroty przedstawione są w kontekstach i kompleksowo omawiane pod względem znaczenia, zastosowania oraz wymowy. Poznanie zwrotów natychmiastowo poprawia płynność i precyzję codziennej, nieformalnej komunikacji po angielsku, a także poprawia zdolność rozumienia jego rodzimych użytkowników.

Kurs skierowany jest do osób uczących się lub używających języka angielskiego na poziomach A2-B2.

Konspekt kursu

Darek Pilis

Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi dowiedz się więcejszkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Wszystkie kursy trenera Darek Pilis

Oceny kursu

100 %

2 oceny
2x
0x
0x
0x
0x

Martyna Pyrczak

dobre przykłady, łatwo wyjaśnione


Beata H.

bardzo ciekawe i przydatne zwroty

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
21
Całkowity czas trwania filmów:
58 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp