Negocjacje po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię Biuro tłumaczeń Skrivanek English

Czego nauczysz się na kursie

Negocjacje to dla każdego twardy orzech do zgryzienia. A cóż dopiero w języku angielskim? Jeśli chcesz być dobrze przygotowany, skorzystaj z naszego kursu!

Wiedza w zakresie

Każde spotkanie biznesowe wymaga starannego przygotowania. Czy poradzisz sobie, jeśli będzie prowadzone w języku angielskim? Czego w żadnym wypadku nie można zlekceważyć? Na co trzeba się przygotować przed negocjacjami? Jakich zasad przestrzegać w kontaktach z partnerem biznesowym lub jakich błędów unikać w komunikacji? Jak rozumieć język doświadczonych negocjatorów?

Poznaj serię praktycznych zwrotów angielskich, które pomogą Ci w negocjowaniu jak najlepszych warunków z partnerami biznesowymi.   Jeśli chcesz wiedzieć, jak właściwie bronić swojego zdania, jak argumentować, jak negocjować warunki i jak prawidłowo zapytać partnerów biznesowych o istotne informacje, to nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla wszystkich, którzy chcą skutecznie opanować negocjowanie w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy chcą negocjować korzystne warunki współpracy
  • Dla wszystkich, którzy chcą nabrać większej pewności siebie w negocjacjach
  • Dla każdego, kto chce zdobyć umiejętność przekazywania swoich opinii po angielsku

Na kursie nauczysz się:

  • Składania i odrzucania propozycji
  • Zadawania pytań i wyjaśniania
  • Wyrażania zgody i niezgadzania się 
  • Argumentowania
  • Negocjowania warunków
  • Zawierania transakcji

Konspekt kursu

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. dowiedz się więcejWysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Wszystkie kursy trenera Biuro tłumaczeń Skrivanek

Oceny kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 49,00 zł brutto

Liczba lekcji:
8
Całkowity czas trwania filmów:
16 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp