Negocjacje po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię  Biuro tłumaczeń Skrivanek

Negocjacje to dla każdego twardy orzech do zgryzienia. A cóż dopiero w języku angielskim? Jeśli chcesz być dobrze przygotowany, skorzystaj z naszego kursu! Pełny opis

49,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

16 min.

Liczba lekcji

8

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Każde spotkanie biznesowe wymaga starannego przygotowania. Czy poradzisz sobie, jeśli będzie prowadzone w języku angielskim? Czego w żadnym wypadku nie można zlekceważyć? Na co trzeba się przygotować przed negocjacjami? Jakich zasad przestrzegać w kontaktach z partnerem biznesowym lub jakich błędów unikać w komunikacji? Jak rozumieć język doświadczonych negocjatorów?

Poznaj serię praktycznych zwrotów angielskich, które pomogą Ci w negocjowaniu jak najlepszych warunków z partnerami biznesowymi.   Jeśli chcesz wiedzieć, jak właściwie bronić swojego zdania, jak argumentować, jak negocjować warunki i jak prawidłowo zapytać partnerów biznesowych o istotne informacje, to nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla wszystkich, którzy chcą skutecznie opanować negocjowanie w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy chcą negocjować korzystne warunki współpracy
  • Dla wszystkich, którzy chcą nabrać większej pewności siebie w negocjacjach
  • Dla każdego, kto chce zdobyć umiejętność przekazywania swoich opinii po angielsku

Na kursie nauczysz się:

  • Składania i odrzucania propozycji
  • Zadawania pytań i wyjaśniania
  • Wyrażania zgody i niezgadzania się 
  • Argumentowania
  • Negocjowania warunków
  • Zawierania transakcji
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. Wysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Ocena kursu

97 %

6 oceny
5x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.
Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.