Niemieckie zwroty biznesowe

Przez kurs przeprowadzi Cię  Anna Życka

Nadaje się do słuchania

Znajomość języka niemieckiego jest ważnym atutem w biznesie. W języku niemieckim istnieje wiele przydatnych zwrotów biznesowych, które pomogą Ci skutecznie komunikować się z niemieckojęzycznymi partnerami biznesowymi. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

52 min.

Liczba lekcji

16

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Kurs “Praktyczne  zwroty wykorzystywane w biznesie i nie tylko”  to nie tylko nauka specjalistycznych zwrotów i gramatyki obecnej w biznesowej komunikacji. To również poznawanie kultury i środowiska biznesowego w Niemczech i ogólnie w krajach niemieckojęzycznych.

Podczas kursu poznasz i rozwiniesz słownictwo charakterystyczne dla języka biznesowego, podniesiesz swoje umiejętności komunikacyjne w praktycznych sytuacjach.  Zapoznasz się z etykietą biznesu i zasadami prowadzenia niezobowiązujących, ale bardzo istotnych tzw. small talks. 

Kurs będzie dla Ciebie wsparciem do  kompleksowego  przygotowania się  do wszystkich mniej lub bardziej standardowych sytuacji, które mogą Cię spotkać w pracy, w której już wykorzystujesz lub będziesz wykorzystywać język niemiecki. Powinieneś być w stanie nie tylko przedstawić się i przywitać z nowym zagranicznym znajomym, lecz - co jest jeszcze ważniejsze – zabrać głos podczas biznesowej konferencji albo burzy mózgów.

Zadbam o to, byś w niemieckojęzycznym środowisku pracy poruszał się w sposób naturalny i swobodny. 

Kurs skierowany jest do osób na poziomach od A2. 

 

Pełny opis
Trenerzy kursu
Anna Życka

Nauczyciel, lektor, metodyk

Z wykształcenia jestem germanistką. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel i lektor. Jestem egzaminatorem TELC do poziomu C1, Medizin Deutsch B2/C1 oraz Telc Deutsch B1-B2 Pflege. Współpracuję z OKE Łódź jako Przewodnicząca Zespołu Egzaminacyjnego. Udało mi się w życiu połączyć zawód i pasję. Ale na tym nie koniec. Ciągle się uczę, staram się doskonalić, słucham innych a przede wszystkim w pracy słucham swojego serca i intuicji. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Mediacja społeczna, rodzinna i szkolna oraz Zarządzanie Oświatą. Jestem Trenerem Biznesu - ale moje działania szkoleniowe nie bazują na biznesie a raczej na kadrze nauczycielskiej. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę, dzielić się doświadczeniem. W centrum moich zainteresowań stoi zawsze człowiek i jego potencjał. Praca z ludźmi daje mi energię. Może dlatego właśnie mam jej tak dużo. Staram się być bardzo aktywna - szczególnie w dwóch obszarach: jako nauczyciel i jako trener. Jako nauczyciel wychodzę naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i kursantów. Dla nich prowadzę stronę Mein Deutsch na fb oraz organizuję webinary gramatyczne z cyklu Gramatyka Praktyka. Jako trener poruszam kwestie, które wydają mi się bardzo istotne w pracy nauczyciela i lektora. Ostatnio swoją uwagę koncentruję na grupie, procesie grupowym i działaniach nauczyciela – trenera. Zainteresowani tym obszarem nauczyciele mają możliwość uczestniczyć w moich webinarach. Jestem współtwórcą szkoły językowej w centrum Łodzi - EXPERTSCHOOL. W życiu prywatnym jestem mamą Danieli i Karola oraz babcią.

Ocena kursu

92 %

5 oceny
4x
0x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Małgorzata S.

Świetny kurs i bardzo dobry nauczyciel, który rzetelnie i jasno tłumaczy. Teraz wiem jak się zachować i co powiedzieć w najbardziej typowych sytuacjach. Polecam :)


Karolina Szal

Bardzo ciekawa pozycja w katalogu szkoleń. Pozwala usystematyzować sobie podstawowe zwroty biznesowe, a przy tym doskonale nakreśla kontekst kulturowy, który pozwala nam uchronić się przed niechcianymi wpadkami. Z całego serca polecam.


Katarzyna J.

Bardzo przydatne zwroty, które pomogą w pisaniu maili i rozmowach biznesowych. Bardzo mi się podoba jak trener porusza też kwestie kulturowe.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.