Rozmowa telefoniczna po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię  Biuro tłumaczeń Skrivanek

Przeraża Cię prowadzenie rozmów telefonicznych w języku angielskim? Wolisz napisać e-mail niż odebrać telefon? Dzięki naszemu kursowi żadna rozmowa telefoniczna Cię nie zaskoczy! Pełny opis

49,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

19 min.

Liczba lekcji

8

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Gdy nie widzisz drugiej osoby, trudniej się z nią rozmawia. Dodatkowo połączenie nie zawsze jest idealne, bez zakłóceń, dlatego trzeba jeszcze uwzględnić szumy i inne dźwięki. A co, jeśli zadzwoni ktoś, kto mówi niewyraźnie? Szukasz wymówek, aby nie odbierać telefonów z zagranicznym numerem kierunkowym? Gdy tylko nauczysz się najpopularniejszych zwrotów angielskich, masz już połowę sukcesu.  

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla wszystkich, którzy boją się odebrać telefon w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybko i sprawnie załatwiać sprawy przez telefon
  • Dla każdego, kto potrzebuje wykonać telefon w języku angielskim
  • Dla wszystkich pracowników i menedżerów

Na kursie nauczysz się: 

  • Prawidłowo odebrać telefon
  • Przełączyć klienta do innego działu
  • Pozostawić i przekazać wiadomość przez telefon
  • Przekazywać i weryfikować informacje przez telefon
  • Brzmieć przez telefon przyjaźnie i pozytywnie
  • Jak rozwiązywać problemy z jakością połączenia lub hałasem
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. Wysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Ocena kursu

90 %

12 oceny
8x
3x
0x
1x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Dorota D.

Bardzo przydatny

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.