Rozmowa telefoniczna po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię Biuro tłumaczeń Skrivanek English

Czego nauczysz się na kursie

Przeraża Cię prowadzenie rozmów telefonicznych w języku angielskim? Wolisz napisać e-mail niż odebrać telefon? Dzięki naszemu kursowi żadna rozmowa telefoniczna Cię nie zaskoczy!

Wiedza w zakresie

Gdy nie widzisz drugiej osoby, trudniej się z nią rozmawia. Dodatkowo połączenie nie zawsze jest idealne, bez zakłóceń, dlatego trzeba jeszcze uwzględnić szumy i inne dźwięki. A co, jeśli zadzwoni ktoś, kto mówi niewyraźnie? Szukasz wymówek, aby nie odbierać telefonów z zagranicznym numerem kierunkowym? Gdy tylko nauczysz się najpopularniejszych zwrotów angielskich, masz już połowę sukcesu.  

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla wszystkich, którzy boją się odebrać telefon w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybko i sprawnie załatwiać sprawy przez telefon
  • Dla każdego, kto potrzebuje wykonać telefon w języku angielskim
  • Dla wszystkich pracowników i menedżerów

Na kursie nauczysz się: 

  • Prawidłowo odebrać telefon
  • Przełączyć klienta do innego działu
  • Pozostawić i przekazać wiadomość przez telefon
  • Przekazywać i weryfikować informacje przez telefon
  • Brzmieć przez telefon przyjaźnie i pozytywnie
  • Jak rozwiązywać problemy z jakością połączenia lub hałasem

Konspekt kursu

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. dowiedz się więcejWysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Wszystkie kursy trenera Biuro tłumaczeń Skrivanek

Oceny kursu

93 %

3 oceny
2x
1x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 49,00 zł brutto

Liczba lekcji:
8
Całkowity czas trwania filmów:
19 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp