Odwaga w obliczu przeciwności

Przez kurs przeprowadzi Cię  Katarzyna Grochola

Nadaje się do słuchania

Zawsze chciała zostać pisarką, ale zadebiutowała dopiero w roku 40. urodzin. Jaka była jej literacka droga, co ją wzmacniało, a co ciągnęło w dół i co znaczy sukces dla najpopularniejszej polskiej pisarki opowie ona sama – Katarzyna Grochola. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

55 min.

Liczba lekcji

13

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Pisała od zawsze i od zawsze wiedziała, że będzie pisarką. Przeżyła ogromne rozczarowanie, gdy nie mogła przeczytać w klasie jako 11-latka wspaniałego (według niej i jej mamy) wiersza i zawzięła się: Ja wam pokażę! Wychowywała samotnie córkę. Gdy córka była mała, Katarzyna postanowiła wybudować własnymi rękami dom. Tak, Grochola jest pierwowzorem Judyty z „Ja wam pokażę!”.

W trakcie tego kursu Katarzyna Grochola otwarcie mówi o swoich emocjach, przeżyciach, doświadczeniach. Z humorem dzieli się swoimi przemyśleniami. Przywołuje sytuacje, z których czerpała siłę, które były dla niej lekcją życia. Nie koloryzuje, wspomina, jak było naprawdę.

Jej historia jest inspirująca, ponieważ sukces, który osiągnęła, przyszedł późno i wcale nie tak łatwo. Odwaga, podejście do życia, do tego, co ją spotykało, ale też upór i ciężka praca, doprowadziły ją do miejsca, w którym jest dziś. Spełniona pisarka oraz żona, matka, babcia.

W tym kursie Katarzyna Grochola dzieli się swoimi doświadczeniami i opowie:

  • Czy warto się upierać?
  • Dlaczego lepiej powstrzymać się od oceniania innych?
  • Jak ważna jest wdzięczność i zauważanie dobrych rzeczy?
  • Dlaczego ograniczenia nas blokują? I jak ważne jest, by polubić to, co musisz robić?
  • Którego wilka lepiej karmić: dobrego czy złego?
Pełny opis
Trenerzy kursu
Katarzyna Grochola

Pisarka

Jest pisarką i autorką bestsellerowej powieści „Nigdy w życiu”.  Jest siedmiokrotną laureatką nagrody Bestsellery Empiku.
Jej książki sprzedały się do tej pory w kilku milionach egzemplarzy. Mówi o sobie, że z urodzenia jest pesymistką, a z wyboru optymistka. Prywatnie matka, żona, babcia, dobry przyjaciel.
Jej najnowsza powieść ukazała się w roku 2021 i nosi tytuł "Zjadacz czerni 8”.

Ocena kursu

98 %

104 oceny
97x
6x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Irena Sierocka

Niezwykle ciekawe i przejmujące historie, dające dużo do myślenia. Wspaniały kurs pełen niebanalnyvh, życiowych wskazówek.


Magdalena J.

Cudowna osoba, która zaraża swoim optymizmem i potrafi to przekazać drugiemu w sposób bardzo naturalny


Magdalena S.

Cos wspaniałego ,polecam gorąco ,słucha się przyjemnie i lekko a do tego zapada w pamięć i skłania do refleksji i pracy nad sobą.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.