Odwaga w obliczu przeciwności

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Katarzyna Grochola Polski

Czego nauczysz się na kursie

Zawsze chciała zostać pisarką, ale zadebiutowała dopiero w roku 40. urodzin. Jaka była jej literacka droga, co ją wzmacniało, a co ciągnęło w dół i co znaczy sukces dla najpopularniejszej polskiej pisarki opowie ona sama – Katarzyna Grochola.

Pisała od zawsze i od zawsze wiedziała, że będzie pisarką. Przeżyła ogromne rozczarowanie, gdy nie mogła przeczytać w klasie jako 11-latka wspaniałego (według niej i jej mamy) wiersza i zawzięła się: Ja wam pokażę! Wychowywała samotnie córkę. Gdy córka była mała, Katarzyna postanowiła wybudować własnymi rękami dom. Tak, Grochola jest pierwowzorem Judyty z „Ja wam pokażę!”.

W trakcie tego kursu Katarzyna Grochola otwarcie mówi o swoich emocjach, przeżyciach, doświadczeniach. Z humorem dzieli się swoimi przemyśleniami. Przywołuje sytuacje, z których czerpała siłę, które były dla niej lekcją życia. Nie koloryzuje, wspomina, jak było naprawdę.

Jej historia jest inspirująca, ponieważ sukces, który osiągnęła, przyszedł późno i wcale nie tak łatwo. Odwaga, podejście do życia, do tego, co ją spotykało, ale też upór i ciężka praca, doprowadziły ją do miejsca, w którym jest dziś. Spełniona pisarka oraz żona, matka, babcia.

W tym kursie Katarzyna Grochola dzieli się swoimi doświadczeniami i opowie:

  • Czy warto się upierać?
  • Dlaczego lepiej powstrzymać się od oceniania innych?
  • Jak ważna jest wdzięczność i zauważanie dobrych rzeczy?
  • Dlaczego ograniczenia nas blokują? I jak ważne jest, by polubić to, co musisz robić?
  • Którego wilka lepiej karmić: dobrego czy złego?

Konspekt kursu

Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola

Pisarka

Jest pisarką i autorką bestsellerowej powieści „Nigdy w życiu”.  Jest siedmiokrotną laureatką nagrody Bestsellery Empiku. Jej książki sprzedały się do tej pory w dowiedz się więcejkilku milionach egzemplarzy. Mówi o sobie, że z urodzenia jest pesymistką, a z wyboru optymistka. Prywatnie matka, żona, babcia, dobry przyjaciel. Jej najnowsza powieść ukazała się w roku 2021 i nosi tytuł "Zjadacz czerni 8”.

Wszystkie kursy trenera Katarzyna Grochola

Oceny kursu

96 %

16 oceny
14x
1x
1x
0x
0x

Jacek O.

Super


Renata P.

Warty polecenia.


Orysia Umrysh

Polecam ten kurs.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
13
Całkowity czas trwania filmów:
55 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp