Pisz maile po angielsku jak zawodowiec

Przez kurs przeprowadzi Cię Biuro tłumaczeń Skrivanek English

Czego nauczysz się na kursie

Nie ma znaczenia, czy jesteś recepcjonistą czy dyrektorem. E-maile w języku angielskim mają swoje zasady. Naucz się kluczowych zwrotów i miej je zawsze w zasięgu ręki.

Wiedza w zakresie

Czy piszesz służbowe e-maile w języku angielskim? Nie wiesz, kiedy prawidłowo używać różnych standardowych zwrotów i ogólnych zasad? Co jest fzwrotem ormalnym, a co już nie? Chcesz dowiedzieć się, czego w e-mailu w języku angielskim nie może zabraknąć? Na naszym kursie nauczysz się, jak w kilka minut napisać dobry e-mail po angielsku. To na co jeszcze czekasz?

Dziś po prostu nie można obejść się bez pisania e-maili. Jednak pisanie wiadomości podlega określonym regułom, które są inne w każdym języku. W tym kursie dowiesz się, jak powinien wyglądać e-mail w języku angielskim i to zarówno ten oficjalny, jak i ten nieoficjalny. Przy pisaniu e-maili korzystaj z zaproponowanych przez nas zwrotów i struktur, a wtedy pójdzie Ci znacznie łatwiej i zabierze dużo mniej czasu. Szukasz skutecznego sposobu na szybkie zwiększenie swoich umiejętności w korespondencji e-mailowej w języku angielskim? W takim razie ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kurs przeznaczony jest dla:

 • Każdego, kto pisze służbowe e-maile w języku angielskim
 • Każdego, kto chce poprawić swoją umiejętność pisania e-maili
 • Każdego, kto chce nauczyć się prawidłowej struktury wiadomości e-mail w języku angielskim
 • Każdego, kto chce umieć odróżnić pisanie e-maili o charakterze oficjalnym i nieoficjalnym
 • Wszystkich osób, które posługują się językiem angielskim w pracy

Czego nauczysz się na kursie:

 • Różnic między oficjalnymi i nieoficjalnymi e-mailami
 • Jak poprawnie rozpocząć e-mail
 • Jak poprawnie zakończyć e-mail
 • Jakich wyrażeń używa się do uzgadniania spraw i zadawania pytań przez e-mail
 • Jaka jest właściwa struktura wiadomości e-mail
 • Etykieta e-mailowa - czego nie należy, a co należy pisać

Konspekt kursu

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. dowiedz się więcejWysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Wszystkie kursy trenera Biuro tłumaczeń Skrivanek

Oceny kursu

100 %

2 oceny
2x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 49,00 zł brutto

Liczba lekcji:
8
Całkowity czas trwania filmów:
18 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp