Pisz maile po angielsku jak zawodowiec

Przez kurs przeprowadzi Cię  Biuro tłumaczeń Skrivanek

Nie ma znaczenia, czy jesteś recepcjonistą czy dyrektorem. E-maile w języku angielskim mają swoje zasady. Naucz się kluczowych zwrotów i miej je zawsze w zasięgu ręki. Pełny opis

49,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

18 min.

Liczba lekcji

8

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czy piszesz służbowe e-maile w języku angielskim? Nie wiesz, kiedy prawidłowo używać różnych standardowych zwrotów i ogólnych zasad? Co jest fzwrotem ormalnym, a co już nie? Chcesz dowiedzieć się, czego w e-mailu w języku angielskim nie może zabraknąć? Na naszym kursie nauczysz się, jak w kilka minut napisać dobry e-mail po angielsku. To na co jeszcze czekasz?

Dziś po prostu nie można obejść się bez pisania e-maili. Jednak pisanie wiadomości podlega określonym regułom, które są inne w każdym języku. W tym kursie dowiesz się, jak powinien wyglądać e-mail w języku angielskim i to zarówno ten oficjalny, jak i ten nieoficjalny. Przy pisaniu e-maili korzystaj z zaproponowanych przez nas zwrotów i struktur, a wtedy pójdzie Ci znacznie łatwiej i zabierze dużo mniej czasu. Szukasz skutecznego sposobu na szybkie zwiększenie swoich umiejętności w korespondencji e-mailowej w języku angielskim? W takim razie ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kurs przeznaczony jest dla:

 • Każdego, kto pisze służbowe e-maile w języku angielskim
 • Każdego, kto chce poprawić swoją umiejętność pisania e-maili
 • Każdego, kto chce nauczyć się prawidłowej struktury wiadomości e-mail w języku angielskim
 • Każdego, kto chce umieć odróżnić pisanie e-maili o charakterze oficjalnym i nieoficjalnym
 • Wszystkich osób, które posługują się językiem angielskim w pracy

Czego nauczysz się na kursie:

 • Różnic między oficjalnymi i nieoficjalnymi e-mailami
 • Jak poprawnie rozpocząć e-mail
 • Jak poprawnie zakończyć e-mail
 • Jakich wyrażeń używa się do uzgadniania spraw i zadawania pytań przez e-mail
 • Jaka jest właściwa struktura wiadomości e-mail
 • Etykieta e-mailowa - czego nie należy, a co należy pisać
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. Wysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Ocena kursu

99 %

14 oceny
13x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.
Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.