Power Point

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Biernacki

Program Power Point, kojarzony jest ze slajdami podczas niekończących się prezentacji. Posiada on jednak dużo więcej zastosowań, które mogą oszczędzić nam czas, uporządkować informacje i przedstawić je na tyle atrakcyjnie, by przekonać do nich odbiorców. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:44 godz.

Liczba lekcji

17

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Microsoft Power Point to program do tworzenia prezentacji multimedialnych zawierających tekst, obrazy, grafikę, animacje, filmy i inne multimedia. Tworzone w nim prezentacje mogą przybrać formę pokazu, raportu w PDF, animacji, filmu, czy dokumentu współtworzonego w czasie rzeczywistym.

Program ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie istotne jest przekazanie informacji zdalnie lub stacjonarnie w prostej i atrakcyjnej formie, przy użyciu multimediów, złożonych danych czy zasobów sieciowych, a szczególnie w biznesie, edukacji, szkoleniach, eventach, pracy projektowej.

Podczas kursu przejdziesz przez najważniejsze funkcje programu, nauczysz się m.in.:

  • szybko tworzyć prezentację z kilku slajdów
  • dobierać tła, motywy i kolorystykę dzięki asystentowi projektowania
  • oszczędzać czas dzięki automatyzowaniu czynności
  • animować slajdy i obiekty
  • tworzyć i animować złożone obiekty 2D
  • zapisywać plik w różnych formatach i zabezpieczać hasłem

Kurs uzupełniony jest dobrymi radami praktyka o motywie przewodnim: "mniej znaczy więcej".

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Biernacki

Trener, moderator, nauczyciel i facylitator

Tomasz jest trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem kompetencji cyfrowych, co jest unikatowym połączeniem. Jest też ekspertem rozwoju i szkoleń, trenerem online, nauczycielem i menedżerem marketingu. Ma wieloletnią praktykę w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Posiada certyfikat Stylów Myślenia FRIS® oraz Edukatora Adobe®. Design Thinking wprowadza w firmach i szkołach, zarówno na sali szkoleniowej jak i online. Udowadnia w praktyce, że dzięki tej metodzie myśli się kreatywniej i pracuje efektywniej. Tomasz jest też wykładowcą w Szkole Trenerów Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego.

 

Ocena kursu

96 %

5 oceny
4x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Stanisław W.

Super kurs. W prostych przykładach można poznać dużo funkcji w Power Point.


Agnieszka W.

Super

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.