Poznaj angielskie zwroty biznesowe

Przez kurs przeprowadzi Cię  Darek Pilis

Nadaje się do słuchania

Nudny język komunikacji biurowej? Już nie! W kursie popularnych idiomów języka biznesu poznasz zwroty, które ubarwią Twój angielski i sprawią, że będziesz wyrażać swoje myśli precyzyjnie i nieszablonowo, a także zaskocz kontrahentów swobodą komunikacji. Pełny opis

79,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

29 min.

Liczba lekcji

21

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Jeśli kiedyś zastanawiałeś się, jak po angielsku powiedzieć, że drukarka „nawaliła”, że w firmie mamy „przestój” lub że podajesz jakieś informacje „z głowy”, „na gorąco”, to jesteś we właściwym miejscu. W naszym kursie angielskich idiomów biznesowych poznasz te i wiele innych przydatnych wyrażeń. Dzięki nim będziesz mógł w sposób precyzyjny i ciekawy wyrażać sformułowania używane na co dzień w kontekstach biurowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

  • Dla osób posługujących się językiem angielskim w środowisku biznesowym.
  • Osób, które chcą rozbudować swój business English o ciekawe i naturalnie brzmiące idiomy przydatne w szeregu sytuacji w biurze.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi szkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Ocena kursu

93 %

12 oceny
8x
4x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Joanna Podgórska

bardzo krótki ale treściwy - by takich więcej.


Ireneusz L.

6

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.